آیا ساعت های هوشمند گارمین می توانند به تماس ها پاسخ دهند؟

آیا ساعت های هوشمند گارمین می توانند به تماس ها پاسخ دهند؟
آیا ساعت های هوشمند گارمین می توانند به تماس ها پاسخ دهند؟
آیا ساعت های هوشمند گارمین می توانند به تماس ها پاسخ دهند؟
تاریخ:
۲۷ بهمن ۱۴۰۱
گارمین به طور گسترده ای به عنوان سازنده برخی از دقیق ترین ردیاب های تناسب اندام در سراسر جهان شناخته می شود، اما از نظر هوشمندی عمومی، پوشیدنی های آن از رقابت کمتر متمرکز بر ورزش عقب هستند. یکی از ویژگی‌هایی که بسیاری از بهترین ساعت‌های هوشمند به اشتراک گذاشته‌اند، امکان برقراری تماس‌های تلفنی از طریق بلندگوی پوشیدنی شماست. این کار از دردسر بیرون آوردن گوشی از جیب خود برای صحبت کردن جلوگیری می کند، که مخصوصاً اگر در حال دویدن هستید یا نمی توانید تلفن خود را پیدا کنید مفید است. متأسفانه، تقریباً هیچ یک از ساعت‌های هوشمند گارمین این قابلیت را ارائه نمی‌دهند، به استثنای یک استثنای اخیر: Garmin Venu 2 Plus.

در زمان نگارش این مقاله، اکثر ساعت های هوشمند گارمین می توانند به تماس ها پاسخ دهند، اما این کمی گمراه کننده است. در حالی که تقریباً تمام ساعت‌های هوشمند گارمین به شما امکان می‌دهند تماس از ساعت را بپذیرید، این به سادگی به تلفن هوشمند شما دستور می‌دهد که آن را بلند کند و شما باید در آنجا به صحبت کردن ادامه دهید.
اگر در آن زمان از هدفون های مناسب تماس متصل به تلفن خود استفاده می کنید، این یک ویژگی مفید است. اگر این کار را نکنید، چندان مفید نیست زیرا هنوز باید گوشی خود را از جیب خود بیرون بیاورید. بنابراین، نمی‌توانید با اکثر مدل‌های Garmin مانند Garmin Forerunner 255S Music از مچ خود تماس تلفنی بگیرید.

 کدام ساعت‌های هوشمند گارمین می‌توانند از مچ دست برقرار کنند و تماس بگیرند؟

یک استثنا در این مورد Garmin Venu 2 Plus است – اولین ساعت هوشمند این شرکت که دارای بلندگو و میکروفون داخلی است که به شما امکان می دهد از مچ دست برقرار کرده و به تماس ها پاسخ دهید. یک امتیاز کوچک در اینجا این است که می توانید از میکروفون برای گپ زدن با تعدادی از دستیاران مجازی استفاده کنید: دستیار گوگل، سیری یا بیکسبی (متاسفانه بدون الکسا).

با این حال، دو نکته مهم وجود دارد که باید به خاطر بسپارید. اولین مورد این است که Garmin Venu 2 اصلی این ویژگی را ندارد - شما فقط می توانید با استفاده از مدل Plus تماس بگیرید و دریافت کنید. بنابراین اگر به دنبال خرید هستید، مطمئن شوید که کالای مناسب را به سبد خرید خود اضافه کرده اید. ثانیا، چون Garmin Venu 2 Plus نسخه LTE ندارد، همچنان باید گوشی خود را در مجاورت فیزیکی قرار دهید. بنابراین، شما نمی توانید فقط گوشی خود را در خانه رها کنید و انتظار داشته باشید که Venu 2 Pro شما جای آن را بگیرد.

چگونه با Garmin Venu 2 Plus تماس برقرار کنم؟

برقراری تماس یا برقراری تماس با Venu 2 Plus بسیار ساده است. فقط موارد زیر را انجام دهید:

Garmin Venu 2 خود را از طریق بلوتوث به تلفن هوشمند سازگار خود وصل کنید.
دکمه بالایی را فشار داده و نگه دارید تا منوی کنترل ها ظاهر شود.
روی نماد سبز رنگ گوشی ضربه بزنید.
سپس، نماد صفحه تلفن را برای شماره گیری روی صفحه انتخاب کنید یا لیست مخاطبین را برای انتخاب شماره ذخیره شده انتخاب کنید.
پاسخ دادن به تماس Garmin Venu 2 Plus شما حتی ساده‌تر است: به سادگی دکمه سبز رنگ روی صفحه را فشار دهید وقتی تماس ورودی وارد می‌شود. تا زمانی که تلفن خود را نزدیک دارید، باید بتوانید به راحتی تماس برقرار کرده و تماس بگیرید.

آیا تماس روی مچی Garmin Venu 2 Plus دارای اشکالاتی است؟
متأسفانه، چند اشکال وجود دارد. اولاً، تماس‌های برقرار یا دریافت‌شده با تلفن شما در فهرست تماس‌های خود ساعت ظاهر نمی‌شوند زیرا این دو از یکدیگر مستقل هستند. همچنین، اگر می‌خواهید نام‌ها به جای یک عدد در ساعت شما نمایش داده شوند، باید آنها را به لیست مخاطبین خود برنامه Garmin Connect اضافه کنید. با این حال، شما فقط می توانید تا 50 نفر از دوستان و اعضای خانواده را اضافه کنید.
در نهایت، اگر یک جفت هدفون بی‌سیم به ساعت متصل کرده باشید، تماس شما از طریق آن‌ها انجام نمی‌شود، مگر اینکه با گوشی هوشمند جفت شوند. اگر آنها هستند، شما باید تماس را از طریق هدفون بپذیرید.

آیا ساعت‌های هوشمند گارمین بیشتر به شما امکان می‌دهند در آینده با مچ دست صحبت کنید؟
متأسفانه این چیزی نیست که بتوان آن را از طریق یک پچ روی خط ساعت هوشمند موجود گارمین اعمال کرد. چنین عملکردی به یک بلندگو و میکروفون داخلی نیاز دارد و تنها Garmin Venu 2 Plus در زمان نگارش آن را دارد.
با این حال، آینده برای این ویژگی روشن به نظر می رسد. در پستی در وبلاگ گارمین به تاریخ سپتامبر 2022 به طور خاص به «ساعت‌های هوشمند منتخب» اشاره شده است که با بلندگو و میکروفون داخلی عرضه می‌شوند، بنابراین به نظر می‌رسد که احتمال بیشتری وجود دارد که به مرور زمان بیشتر شود. در حال حاضر، کسانی که می‌خواهند با ابزار پوشیدنی خود تماس بگیرند، باید به دنبال Venu 2 Plus باشند یا فراتر از گارمین، به سراغ پوشیدنی‌های مختلف دیگری بروند که تجربه‌ای از هندزفری نهایی را ارائه می‌کنند.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____ _____ _      
|____ |/ __ \| |     
  / /`' / /'| |__ __ __
  \ \ / / | '_ \ \ \/ /
.___/ /./ /___| | | | > < 
\____/ \_____/|_| |_|/_/\_\
              
              
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
مطالعات گارمین نشان می دهد که چقدر بد می خوابیدید و چگونه می توان آن را برطرف کرد
 ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

مطالعات گارمین نشان می دهد که چقدر بد می خوابیدید و چگونه می توان آن را برطرف کرد

ساعت‌های هوشمند شرکت‌هایی مانند گارمین اکنون با مهارت‌های چشمگیر ردیابی خواب عرضه می‌شوند – و یک مطالعه جدید از این شرکت گارمین نشان می‌دهد که این دستگاه‌های پوشیدنی همچنین می‌توانند بینش‌های جذابی را در مورد خواب به ما ارائه ...  ادامه مطلب 
راز زدایی از وضعیت آموزش یکپارچه گارمین
 ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

راز زدایی از وضعیت آموزش یکپارچه گارمین

گارمین اخیرا چیزی به نام Unified Training Status را برای دسته ای از دستگاه های خود معرفی کرده است. ویژگی جدید چیست؟ وضعیت آموزشی یکپارچه اساساً تکامل Physio TrueUp است. برای کسانی که نمی دانند، دومی چیزی است که اطلاعات فیزیولوژیکی را بین چندین دستگاه گارمین همگام نگه می دارد. ​به عنوان مثال، اگر از ساعت ...  ادامه مطلب 
استیوی تریزنبرگ، با نام مستعار Bayflight، در مورد خلبان زن بودن و معرفی او به هوانوردی
 ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

استیوی تریزنبرگ، با نام مستعار Bayflight، در مورد خلبان زن بودن و معرفی او به هوانوردی

او می‌گوید: «در واقع در اکثر مدرسه‌ها سوار هواپیماهای تجاری نمی‌شوم، زیرا گوش درد می‌گیرم. و با این حال ممکن است اکنون او را با نام Bayflight بشناسید، به لطف استعداد او در رسانه های اجتماعی که در آن ماجراهای خود را در C35 Bonanza 1952 خود شرح می دهد - ...  ادامه مطلب 
تفاوت بین ساعت های هوشمند Garmin Vívomove
 ۱۸ اسفند ۱۴۰۱

تفاوت بین ساعت های هوشمند Garmin Vívomove

ما اخیراً یک عضو جدید به خانواده Vívomove خود اضافه کردیم! Vívomove Trend جدیدترین اضافه شده است. آیا قصد خرید Garmin Vívomove را دارید و در مورد تفاوت بین ساعت های هوشمند مختلف Vívomove کنجکاو هستید؟ در این وبلاگ تفاوت‌های بین Vívomove Trend، Vívomove Sport، Vívomove Luxe، Vívomove 3 و Vívomove Style را فهرست ...  ادامه مطلب 
جایزه تحقیقات سلامت زنان گارمین سلامت و لبفرانت
 ۱۷ اسفند ۱۴۰۱

جایزه تحقیقات سلامت زنان گارمین سلامت و لبفرانت

به عنوان بخشی از ابتکار مشترک تحقیقات سلامت زنان، Garmin Health و Labfront به پنج محققی که در سراسر جهان در زمینه سلامت زنان کار می کنند، کمک هزینه تحقیقاتی اعطا می کنند. هر کمک هزینه شامل پنج ساعت هوشمند Garmin و یک سال استفاده از پلتفرم Labfront برای انجام یک پروژه تحقیقاتی است. همکاری Labfront و Garmin Health ...  ادامه مطلب