گارمین به روز رسانی ویژگی های چندین ساعت هوشمند خود را اعلام کرد

گارمین به روز رسانی ویژگی های چندین ساعت هوشمند خود را اعلام کرد
تاریخ:
۰۳ اسفند ۱۴۰۱

امروز به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار و ویژگی‌های جدیدی را برای ساعت‌های هوشمند منتخب، از جمله Enduro™ 2، epix™ (Gen 2)، سری fēnix® 7، Instinct® 2، Instinct Crossover، MARQ® (Gen 2)، quatix® 7، tactix® اعلام کرد. 7 و vívomove® series1. این ویژگی‌های جدید به مشتریان کمک می‌کند تا بهترین استفاده را از دستگاه خود داشته باشند، همگی رایگان.

برخی از ویژگی های قابل توجه در این نسخه نرم افزار عبارتند از:

ارتقاء اسکی و اسنوبرد بک کانتری: قبلاً کاربران باید به صورت دستی بین فرود رفتن و صعود تمایز قائل می شدند، اما اکنون این داده ها به طور خودکار ردیابی می شوند. کافی است یک فعالیت اسکی یا اسنوبرد در بک کانتری را شروع کنید و ساعت هوشمند آن را از آنجا خواهد برد.
مشاور جت لگ: مسافران می‌توانند جزئیات سفر خود را در تقویم برنامه تلفن هوشمند Garmin Connect™ وارد کنند و اطلاعاتی در مورد قرار گرفتن در معرض نور، برنامه خواب و ورزش دریافت کنند تا به حداقل رساندن اثرات تاخیر جت در سفر طولانی بعدی خود کمک کند.
فعالیت‌های Wakesports: آمار را برای اسکی روی آب، wakeboarding، wake surfing و tubing دنبال کنید. نمایه‌های فعالیت می‌توانند تشخیص دهند که کاربر در حال حرکت یا منتظر قایق است و همچنین به او اجازه می‌دهد تا اجراهای قبلی را بررسی کند.
Sail Expedition: هنگام ضبط یک فعالیت قایقرانی چند روزه، حسگرها و لوازم جانبی در ساعت‌های هوشمند سازگار خاموش می‌شوند تا عمر باتری را به حداکثر برسانند، اما همچنان موقعیت مکانی GPS را هر ساعت یک‌بار ردیابی می‌کنند.
بهبودهای Physio TrueUp: داده‌های فیزیولوژیکی بیشتری - از جمله وضعیت تمرین، بار تمرین، تمرکز بار و موارد دیگر - را بین چندین دستگاه Garmin همگام‌سازی کنید تا تصویر کامل‌تری از تلاش‌های تمرینی به دست آورید.
ارتقاء ابزارک طلوع/غروب آفتاب: بدانید چه زمانی یک ماجراجویی را شروع کنید یا چه زمانی قبل از تاریکی تاریک با طلوع و غروب خورشید کمپ بزنید. ماجراجویان می توانند نقشه ای را مشاهده کنند که موقعیت خورشید را در آسمان نشان می دهد که با نقشه خود پوشیده شده است - به آنها کمک می کند موقعیت آسمان را در زمان های مختلف روز درک کنند.
Sleep Score: اکنون در vívomove Sport، vívomove Style و vívomove Luxe موجود است، کاربران با امتیازی بر اساس کیفیت و کمیت خواب شب قبل، بهتر می توانند نحوه خواب خود را درک کنند.
به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار رایگان برای دستگاه‌های سازگار منتشر شده‌اند. مشتریان می‌توانند ساعت هوشمند خود را با فعال کردن به‌روزرسانی‌های خودکار از دستگاه خود و همگام‌سازی با Garmin Connect یا با استفاده از Garmin Express™ به‌روزرسانی کنند. برای فهرست جامعی از ویژگی‌هایی که به دستگاه‌های مرتبط ارائه می‌شوند، لطفاً اینجا را کلیک کنید.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
مطالعات گارمین نشان می دهد که چقدر بد می خوابیدید و چگونه می توان آن را برطرف کرد
 ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

مطالعات گارمین نشان می دهد که چقدر بد می خوابیدید و چگونه می توان آن را برطرف کرد

ساعت‌های هوشمند شرکت‌هایی مانند گارمین اکنون با مهارت‌های چشمگیر ردیابی خواب عرضه می‌شوند – و یک مطالعه جدید از این شرکت گارمین نشان می‌دهد که این دستگاه‌های پوشیدنی همچنین می‌توانند بینش‌های جذابی را در مورد خواب به ما ارائه ...  ادامه مطلب 
راز زدایی از وضعیت آموزش یکپارچه گارمین
 ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

راز زدایی از وضعیت آموزش یکپارچه گارمین

گارمین اخیرا چیزی به نام Unified Training Status را برای دسته ای از دستگاه های خود معرفی کرده است. ویژگی جدید چیست؟ وضعیت آموزشی یکپارچه اساساً تکامل Physio TrueUp است. برای کسانی که نمی دانند، دومی چیزی است که اطلاعات فیزیولوژیکی را بین چندین دستگاه گارمین همگام نگه می دارد. ​به عنوان مثال، اگر از ساعت ...  ادامه مطلب 
استیوی تریزنبرگ، با نام مستعار Bayflight، در مورد خلبان زن بودن و معرفی او به هوانوردی
 ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

استیوی تریزنبرگ، با نام مستعار Bayflight، در مورد خلبان زن بودن و معرفی او به هوانوردی

او می‌گوید: «در واقع در اکثر مدرسه‌ها سوار هواپیماهای تجاری نمی‌شوم، زیرا گوش درد می‌گیرم. و با این حال ممکن است اکنون او را با نام Bayflight بشناسید، به لطف استعداد او در رسانه های اجتماعی که در آن ماجراهای خود را در C35 Bonanza 1952 خود شرح می دهد - ...  ادامه مطلب 
تفاوت بین ساعت های هوشمند Garmin Vívomove
 ۱۸ اسفند ۱۴۰۱

تفاوت بین ساعت های هوشمند Garmin Vívomove

ما اخیراً یک عضو جدید به خانواده Vívomove خود اضافه کردیم! Vívomove Trend جدیدترین اضافه شده است. آیا قصد خرید Garmin Vívomove را دارید و در مورد تفاوت بین ساعت های هوشمند مختلف Vívomove کنجکاو هستید؟ در این وبلاگ تفاوت‌های بین Vívomove Trend، Vívomove Sport، Vívomove Luxe، Vívomove 3 و Vívomove Style را فهرست ...  ادامه مطلب 
جایزه تحقیقات سلامت زنان گارمین سلامت و لبفرانت
 ۱۷ اسفند ۱۴۰۱

جایزه تحقیقات سلامت زنان گارمین سلامت و لبفرانت

به عنوان بخشی از ابتکار مشترک تحقیقات سلامت زنان، Garmin Health و Labfront به پنج محققی که در سراسر جهان در زمینه سلامت زنان کار می کنند، کمک هزینه تحقیقاتی اعطا می کنند. هر کمک هزینه شامل پنج ساعت هوشمند Garmin و یک سال استفاده از پلتفرم Labfront برای انجام یک پروژه تحقیقاتی است. همکاری Labfront و Garmin Health ...  ادامه مطلب