نگاهی به گذشته: چگونه خلاصه سال گذشته خود را در گارمین مشاهده کنید

نگاهی به گذشته: چگونه خلاصه سال گذشته خود را در گارمین مشاهده کنید
تاریخ:
۰۴ اسفند ۱۴۰۱
اکنون که به سال 2023 قدم گذاشته ایم، زمان خوبی است که به گذشته نگاه کنیم. اگر ردیاب تناسب اندام یا ساعت هوشمند گارمین دارید، می توانید خلاصه سال گذشته خود را مشاهده کنید. چقدر خوب کار کردی؟ در اینجا نحوه بررسی آمده است.
مشاهده یک نمای کلی از داده های تناسب اندام سال گذشته شما می تواند بینش مفیدی در مورد پیشرفت کلی سلامت و تناسب اندام شما ارائه دهد. این به شما امکان می دهد الگوها و روندهای فعالیت خود را شناسایی کرده و آن را با اهداف تناسب اندام خود مقایسه کنید. با مرور خلاصه سال قبل خود، می‌توانید حوزه‌هایی را که می‌خواهید در آن‌ها پیشرفت کنید، شناسایی کنید.

همچنین، بسیاری از ما تصمیمات سال نو را تعیین کرده ایم. امیدوارم همچنان به آن ها پایبند باشید. اما هنگام تعیین اهداف خود برای 12 ماه آینده مفید است که خلاصه داده های تناسب اندام سال گذشته خود را مرور کنید. این به شما کمک می کند تا اهداف واقعی تری بر اساس داده ها تعیین کنید. و اگر در نهایت متوجه شدید که دستیابی به آنها دشوار است، بهتر است به جای اینکه کاملاً تسلیم شوید، آن‌ها را در حین پیش‌روی تغییر دهید.

مشاهده خلاصه آمار در Garmin Connect

وب‌سایت Garmin عالی است و دسترسی بسیار بیشتری به داده‌های شما نسبت به ساعت یا برنامه اتصال تلفن هوشمند فراهم می‌کند. همچنین پیمایش و یافتن چیزها آسان تر است.
با این حال، ویژگی‌ای که یافتن آن کمی دشوار است، خلاصه سال گذشته است. مشابه آنچه که در مارک های دیگر موجود است، Garmin نیز این نمای کلی را ارائه می دهد. اما افراد کمی از آن آگاه هستند.
پس از ورود به سیستم، به برگه گزارش ها در وب سایت Garmin Connect بروید. در پایین منو، گزینه Progress Summary را خواهید دید. درست در پایین است.
با این کار صفحه جدیدی باز می شود که در آن می توانید نمای کلی سال، ماه، هفته و سال های قبل را مشاهده کنید. یک دوره زمانی را از گزینه های موجود انتخاب کنید.سپس باید نحوه گروه بندی داده ها را انتخاب کنید. گزینه های زمانی همراه با فعالیت و رویداد وجود دارد. یکی از موارد مفید "گروه به سال" است. این یک نمای کلی عالی از پیشرفت طولانی مدت شما ارائه می دهد.همچنین گزینه ای برای انتخاب یک فعالیت خاص وجود دارد. بیشتر داده هایی که به عنوان خلاصه پس از فعالیت دریافت می کنید، در این جداول ظاهر می شوند. اگر «همه فعالیت‌ها» را انتخاب کنید، فقط آمار تیترها را دریافت خواهید کرد.این ویژگی داده های زیادی را فراهم می کند و به شما امکان می دهد به راحتی آمار خلاصه خود را بررسی کنید. در اینجا یک مرور سالانه از فعالیت های در حال اجرا است. برای پیمایش در میان آمارهای مختلف، به چپ به راست بروید.در سمت راست صفحه، لیست کشویی «سفارشی کردن» را خواهید دید. این به شما امکان می دهد انتخاب کنید کدام داده برای یک جدول انتخاب شده نشان داده شود. در کنار این گزینه خود توضیحی "صادرات به CSV" وجود دارد.

امیدواریم این اطلاعات برای برخی از خوانندگانی که ممکن است قبلاً از این گزینه بی اطلاع بوده اند مفید باشد. آمار تناسب اندام سالانه خود را بررسی کنید زیرا اطلاعات مفیدی در مورد فعالیت بدنی و پیشرفت شما ارائه می دهد. و به شما کمک خواهند کرد که انگیزه داشته باشید.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
مطالعات گارمین نشان می دهد که چقدر بد می خوابیدید و چگونه می توان آن را برطرف کرد
 ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

مطالعات گارمین نشان می دهد که چقدر بد می خوابیدید و چگونه می توان آن را برطرف کرد

ساعت‌های هوشمند شرکت‌هایی مانند گارمین اکنون با مهارت‌های چشمگیر ردیابی خواب عرضه می‌شوند – و یک مطالعه جدید از این شرکت گارمین نشان می‌دهد که این دستگاه‌های پوشیدنی همچنین می‌توانند بینش‌های جذابی را در مورد خواب به ما ارائه ...  ادامه مطلب 
راز زدایی از وضعیت آموزش یکپارچه گارمین
 ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

راز زدایی از وضعیت آموزش یکپارچه گارمین

گارمین اخیرا چیزی به نام Unified Training Status را برای دسته ای از دستگاه های خود معرفی کرده است. ویژگی جدید چیست؟ وضعیت آموزشی یکپارچه اساساً تکامل Physio TrueUp است. برای کسانی که نمی دانند، دومی چیزی است که اطلاعات فیزیولوژیکی را بین چندین دستگاه گارمین همگام نگه می دارد. ​به عنوان مثال، اگر از ساعت ...  ادامه مطلب 
استیوی تریزنبرگ، با نام مستعار Bayflight، در مورد خلبان زن بودن و معرفی او به هوانوردی
 ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

استیوی تریزنبرگ، با نام مستعار Bayflight، در مورد خلبان زن بودن و معرفی او به هوانوردی

او می‌گوید: «در واقع در اکثر مدرسه‌ها سوار هواپیماهای تجاری نمی‌شوم، زیرا گوش درد می‌گیرم. و با این حال ممکن است اکنون او را با نام Bayflight بشناسید، به لطف استعداد او در رسانه های اجتماعی که در آن ماجراهای خود را در C35 Bonanza 1952 خود شرح می دهد - ...  ادامه مطلب 
تفاوت بین ساعت های هوشمند Garmin Vívomove
 ۱۸ اسفند ۱۴۰۱

تفاوت بین ساعت های هوشمند Garmin Vívomove

ما اخیراً یک عضو جدید به خانواده Vívomove خود اضافه کردیم! Vívomove Trend جدیدترین اضافه شده است. آیا قصد خرید Garmin Vívomove را دارید و در مورد تفاوت بین ساعت های هوشمند مختلف Vívomove کنجکاو هستید؟ در این وبلاگ تفاوت‌های بین Vívomove Trend، Vívomove Sport، Vívomove Luxe، Vívomove 3 و Vívomove Style را فهرست ...  ادامه مطلب 
جایزه تحقیقات سلامت زنان گارمین سلامت و لبفرانت
 ۱۷ اسفند ۱۴۰۱

جایزه تحقیقات سلامت زنان گارمین سلامت و لبفرانت

به عنوان بخشی از ابتکار مشترک تحقیقات سلامت زنان، Garmin Health و Labfront به پنج محققی که در سراسر جهان در زمینه سلامت زنان کار می کنند، کمک هزینه تحقیقاتی اعطا می کنند. هر کمک هزینه شامل پنج ساعت هوشمند Garmin و یک سال استفاده از پلتفرم Labfront برای انجام یک پروژه تحقیقاتی است. همکاری Labfront و Garmin Health ...  ادامه مطلب