Garmin Outdoor Maps+ اکنون برای ساعت‌های هوشمند انتخابی در دسترس است

Garmin Outdoor Maps+ اکنون برای ساعت‌های هوشمند انتخابی در دسترس است
تاریخ:
۱۰ اسفند ۱۴۰۱
امروز مجموعه ممتاز نقشه برداری خود را با نام Outdoor Maps+ اعلام کرد که اکنون با ساعت های هوشمند Enduro 2، epix (Gen 2)، fēnix 7، MARQ (Gen 2)، quatix 7 یا tactix در دسترس است. از طریق یک خرید سالانه، کاربران به محتوای نقشه‌برداری ایالات متحده دسترسی خواهند داشت که به طور منظم به‌روزرسانی می‌شود و مستقیماً به دستگاه سازگار آنها تحویل می‌شود.
Outdoor Maps+ ویژگی‌های نقشه‌برداری از پیش بارگذاری شده در ساعت‌های هوشمند گارمین را تکمیل می‌کند و در عین حال اضافه می‌کند:

تصاویر ماهواره‌ای: نقشه‌های فوتورئالیستی دیدن چشم‌اندازی با وضوح بالا از بالا و یافتن ویژگی‌های زمین، علامت‌گذاری نقاط بین راهی و موارد دیگر را آسان می‌کنند.
 نقشه‌های TOPO پیشرفته: خطوط ممتاز حداکثر جزئیات را برای نقشه‌برداری ارتفاع Garmin ارائه می‌کنند. تغییرات زمین محلی را برای برنامه ریزی مسیرها، به علاوه پیش بینی تغییرات شیب، افزایش ارتفاع و موارد دیگر مشاهده کنید.
 ویژگی‌های آب شیرین: نقشه‌برداری دقیق از مجموعه داده‌های هیدروگرافی ملی، از جمله ویژگی‌های دریاچه، رودخانه، رودخانه و تالاب داخلی را مشاهده کنید.
 نقشه های زمین ایالتی: ببینید که چگونه بخش های زمین به قطعات در سراسر کشور تقسیم می شوند، همه با مرزهای قطعه و اطلاعات مالک زمین برای انواع زمین های عمومی و خصوصی (در صورت لزوم).
 نقشه‌های زمین عمومی: همپوشانی‌های نقشه با کد رنگی، زمین‌های عمومی قابل دسترسی را نشان می‌دهند و شامل زمین‌های عمومی  دولتی و ملی، از جمله پارک‌های ملی و ایالتی، اداره زمین‌های مدیریت زمین، مناطق مدیریت حیات وحش (WMA) و غیره است.
 نقشه‌های شطرنجی: نقشه‌های سازمان زمین‌شناسی ایالات متحده (USGS) با جزییات بالا، مسیرهای مسیر، مناطق کمپینگ، مسیرها، نقاط دیدنی، منابع آب و موارد دیگر را نشان می‌دهند.
 واحدهای شکار: به مرزهای واحد شکار فعلی برای هر ایالت، از جمله مرزهای چند گونه (در صورت لزوم) مراجعه کنید.
 نام‌های چهارگانه: نام‌های چهارگانه را مشاهده کنید که با نقشه‌های کاغذی سنتی USGS مرتبط هستند.

اشتراک های Outdoor Maps+ در حال حاضر برای دانلود در ساعت های هوشمند سازگار با قیمت سالانه 49.99 دلار در دسترس هستند. Outdoor Maps+ همچنین برای دانلود در دستگاه‌های Montana® 700، 700i و 750i موجود است. برای یک نمای کلی از ویژگی های Outdoor Maps+، اینجا را کلیک کنید.

محصولات گارمین که در داخل برای زندگی در بیرون طراحی شده اند، زندگی ماجراجویان، ورزشکاران، کاوشگران خارج از جاده، جنگجویان جاده و علاقه مندان به فضای باز را در همه جا متحول کرده اند. گارمین متعهد به توسعه محصولاتی است که تجارب را بهبود می بخشد، زندگی را غنی می کند و به آرامش خاطر کمک می کند، معتقد است هر روز فرصتی برای نوآوری و فرصتی برای شکست دادن دیروز است.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
            _____ 
           | _ |
__   __ ____ _  _ \ V / 
\ \ /\ / /|_ /| | | | / _ \ 
 \ V V / / / | |_| || |_| |
 \_/\_/ /___| \__,_|\_____/
               
               
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
مطالعات گارمین نشان می دهد که چقدر بد می خوابیدید و چگونه می توان آن را برطرف کرد
 ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

مطالعات گارمین نشان می دهد که چقدر بد می خوابیدید و چگونه می توان آن را برطرف کرد

ساعت‌های هوشمند شرکت‌هایی مانند گارمین اکنون با مهارت‌های چشمگیر ردیابی خواب عرضه می‌شوند – و یک مطالعه جدید از این شرکت گارمین نشان می‌دهد که این دستگاه‌های پوشیدنی همچنین می‌توانند بینش‌های جذابی را در مورد خواب به ما ارائه ...  ادامه مطلب 
راز زدایی از وضعیت آموزش یکپارچه گارمین
 ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

راز زدایی از وضعیت آموزش یکپارچه گارمین

گارمین اخیرا چیزی به نام Unified Training Status را برای دسته ای از دستگاه های خود معرفی کرده است. ویژگی جدید چیست؟ وضعیت آموزشی یکپارچه اساساً تکامل Physio TrueUp است. برای کسانی که نمی دانند، دومی چیزی است که اطلاعات فیزیولوژیکی را بین چندین دستگاه گارمین همگام نگه می دارد. ​به عنوان مثال، اگر از ساعت ...  ادامه مطلب 
استیوی تریزنبرگ، با نام مستعار Bayflight، در مورد خلبان زن بودن و معرفی او به هوانوردی
 ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

استیوی تریزنبرگ، با نام مستعار Bayflight، در مورد خلبان زن بودن و معرفی او به هوانوردی

او می‌گوید: «در واقع در اکثر مدرسه‌ها سوار هواپیماهای تجاری نمی‌شوم، زیرا گوش درد می‌گیرم. و با این حال ممکن است اکنون او را با نام Bayflight بشناسید، به لطف استعداد او در رسانه های اجتماعی که در آن ماجراهای خود را در C35 Bonanza 1952 خود شرح می دهد - ...  ادامه مطلب 
تفاوت بین ساعت های هوشمند Garmin Vívomove
 ۱۸ اسفند ۱۴۰۱

تفاوت بین ساعت های هوشمند Garmin Vívomove

ما اخیراً یک عضو جدید به خانواده Vívomove خود اضافه کردیم! Vívomove Trend جدیدترین اضافه شده است. آیا قصد خرید Garmin Vívomove را دارید و در مورد تفاوت بین ساعت های هوشمند مختلف Vívomove کنجکاو هستید؟ در این وبلاگ تفاوت‌های بین Vívomove Trend، Vívomove Sport، Vívomove Luxe، Vívomove 3 و Vívomove Style را فهرست ...  ادامه مطلب 
جایزه تحقیقات سلامت زنان گارمین سلامت و لبفرانت
 ۱۷ اسفند ۱۴۰۱

جایزه تحقیقات سلامت زنان گارمین سلامت و لبفرانت

به عنوان بخشی از ابتکار مشترک تحقیقات سلامت زنان، Garmin Health و Labfront به پنج محققی که در سراسر جهان در زمینه سلامت زنان کار می کنند، کمک هزینه تحقیقاتی اعطا می کنند. هر کمک هزینه شامل پنج ساعت هوشمند Garmin و یک سال استفاده از پلتفرم Labfront برای انجام یک پروژه تحقیقاتی است. همکاری Labfront و Garmin Health ...  ادامه مطلب