نمایشگرهای برجسته گارمین، عرشه های پرواز یکپارچه

نمایشگرهای برجسته گارمین، عرشه های پرواز یکپارچه
تاریخ:
۱۵ اسفند ۱۴۰۱
اویونیک گارمین با اشکال، اندازه‌ها و قابلیت‌های مختلف، کابین بسیاری از روتورکرافت‌هایی را که به Heli-Expo پرواز کرده‌اند را برای نمایش در زمین نمایشگاه و منطقه ثابت و همچنین نمایشگاه گارمین (غرفه B5020) روشن می‌کنند.

علاوه بر ابزار الکترونیکی پرواز GI 275 که اخیراً در هلیکوپترهای ایرباس AStar تأیید شده است، گارمین از خلبان خودکار GFC 600H، صفحه نمایش لمسی G500 TXi، ناوبری GPS/com صفحه لمسی GTN Xi، و برنامه کیف پرواز الکترونیکی Garmin Pilot iPad و اندروید خود را برجسته کرده است. .

خلبانان هلیکوپتر می توانند از Garmin Pilot برای برنامه ریزی قبل از پرواز از جمله محاسبات وزن و تعادل و برنامه ریزی و بایگانی پرواز (VFR در هر نقطه از جهان و IFR در ایالات متحده، کانادا و اروپا) استفاده کنند. Garmin Pilot همچنین به طور کامل با برنامه رایگان FltPlan.com ادغام شده است که می تواند برای بایگانی برنامه پرواز و وارد کردن برنامه های پرواز به Garmin Pilot نیز استفاده شود.

برای پیمایش نقشه متحرک در مسیر، Garmin Pilot یک نقشه متحرک با موقعیت کشتی شخصی در صورت جفت شدن با گیرنده GPS سازگار ارائه می دهد. همچنین ADS-B در آب و هوا و ترافیک با استفاده از گیرنده قابل حمل ADS-B GDL 52 Garmin (یا یک گیرنده سازگار) در دسترس است. نمودارهای SafeTaxi گارمین را می توان روی نقشه متحرک قرار داد تا به خلبانان در آگاهی از موقعیت در محیط فرودگاه کمک کند.

در اوایل سال جاری، گارمین اعلام کرد که گواهینامه نوع تکمیلی FAA (STC) را برای نصب ابزار الکترونیکی پرواز GI 275 خود در هلیکوپترهای Airbus AStar، از جمله انواع AS350BA، B2، B3 و B3E دریافت کرده است.

GI 275 جایگزینی مستقیم برای ابزارهای قدیمی مانند نشانگر نگرش اولیه، نشانگر انحراف مسیر (CDI)، نشانگر وضعیت افقی (HSI) یا نمایشگر چند منظوره (MFD) است. این واحد با اندازه ای متناسب با دهانه های استاندارد 3.125 اینچی ابزار پرواز، دارای یک صفحه نمایش لمسی است و از طریق صفحه لمسی با ابزار پرواز و یک دستگیره متحدالمرکز دوگانه برای دسترسی به انواع عملکردهای کلیدی ارتباط برقرار می کند.

وقتی GI 275 به عنوان نشانگر نگرش اولیه نصب می شود، می تواند پوشش های اختیاری فناوری دید مصنوعی هلیکوپتر از جمله نمای توپوگرافی سه بعدی از زمین، ترافیک، موانع، خطوط برق و تابلوهای راهنما فرودگاه را نمایش دهد. ویژگی‌های اضافی شامل نمایش دمای هوای بیرون، سرعت زمین، سرعت واقعی هوا، و اطلاعات باد در نشانگر وضعیت، و عملکرد بی‌سیم مانند اشتراک‌گذاری موقعیت GPS و اطلاعات نگرش پشتیبان در برنامه تلفن همراه Garmin Pilot است.

GI 275 که به عنوان CDI یا HSI نصب شده است، برای پذیرش دو ورودی GPS و دو ورودی ناوبری VHF طراحی شده است. GI 275 دارای یک تفکیک کننده omni-bearing است که به ابزار پرواز اجازه می دهد بدون نیاز به آداپتور با انواع ناوبری های قدیمی ارتباط برقرار کند. با یک مغناطیس سنج اختیاری، همچنین قادر به ارائه هدایت HSI مبتنی بر مغناطیسی است. HSI همچنین می‌تواند ویژگی‌های پیشرفته‌تری مانند درج نقشه و ترافیک، زمین یا پوشش آب و هوا را ارائه دهد.

GI 275 همچنین به عنوان یک نشانگر دیجیتالی عمل می‌کند و قابلیت‌های MFD مانند مانند نقشه متحرک، آب و هوا، ترافیک، موانع، WireAware، SafeTaxi و سایه‌اندازی زمین پنج رنگ را اضافه می‌کند. یک GPS داخلی VFR، هدایت مستقیم ناوبری را امکان پذیر می کند و اطلاعات موقعیت هواپیما را بر روی نقشه متحرک نمایش می دهد.

سیستم هشدار و آگاهی از زمین هلیکوپتر در GI 275 موجود است و قابلیت دوری از موانع و زمین های آینده نگر را ارائه می دهد. GI 275 همچنین می تواند با ارتفاع سنج های راداری جفت شود تا ارتفاع را از سطح زمین نشان دهد و همچنین اعلامیه های بصری و شنیداری را ارائه دهد.


برای مشاهده و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
مطالعات گارمین نشان می دهد که چقدر بد می خوابیدید و چگونه می توان آن را برطرف کرد
 ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

مطالعات گارمین نشان می دهد که چقدر بد می خوابیدید و چگونه می توان آن را برطرف کرد

ساعت‌های هوشمند شرکت‌هایی مانند گارمین اکنون با مهارت‌های چشمگیر ردیابی خواب عرضه می‌شوند – و یک مطالعه جدید از این شرکت گارمین نشان می‌دهد که این دستگاه‌های پوشیدنی همچنین می‌توانند بینش‌های جذابی را در مورد خواب به ما ارائه ...  ادامه مطلب 
راز زدایی از وضعیت آموزش یکپارچه گارمین
 ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

راز زدایی از وضعیت آموزش یکپارچه گارمین

گارمین اخیرا چیزی به نام Unified Training Status را برای دسته ای از دستگاه های خود معرفی کرده است. ویژگی جدید چیست؟ وضعیت آموزشی یکپارچه اساساً تکامل Physio TrueUp است. برای کسانی که نمی دانند، دومی چیزی است که اطلاعات فیزیولوژیکی را بین چندین دستگاه گارمین همگام نگه می دارد. ​به عنوان مثال، اگر از ساعت ...  ادامه مطلب 
استیوی تریزنبرگ، با نام مستعار Bayflight، در مورد خلبان زن بودن و معرفی او به هوانوردی
 ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

استیوی تریزنبرگ، با نام مستعار Bayflight، در مورد خلبان زن بودن و معرفی او به هوانوردی

او می‌گوید: «در واقع در اکثر مدرسه‌ها سوار هواپیماهای تجاری نمی‌شوم، زیرا گوش درد می‌گیرم. و با این حال ممکن است اکنون او را با نام Bayflight بشناسید، به لطف استعداد او در رسانه های اجتماعی که در آن ماجراهای خود را در C35 Bonanza 1952 خود شرح می دهد - ...  ادامه مطلب 
تفاوت بین ساعت های هوشمند Garmin Vívomove
 ۱۸ اسفند ۱۴۰۱

تفاوت بین ساعت های هوشمند Garmin Vívomove

ما اخیراً یک عضو جدید به خانواده Vívomove خود اضافه کردیم! Vívomove Trend جدیدترین اضافه شده است. آیا قصد خرید Garmin Vívomove را دارید و در مورد تفاوت بین ساعت های هوشمند مختلف Vívomove کنجکاو هستید؟ در این وبلاگ تفاوت‌های بین Vívomove Trend، Vívomove Sport، Vívomove Luxe، Vívomove 3 و Vívomove Style را فهرست ...  ادامه مطلب 
جایزه تحقیقات سلامت زنان گارمین سلامت و لبفرانت
 ۱۷ اسفند ۱۴۰۱

جایزه تحقیقات سلامت زنان گارمین سلامت و لبفرانت

به عنوان بخشی از ابتکار مشترک تحقیقات سلامت زنان، Garmin Health و Labfront به پنج محققی که در سراسر جهان در زمینه سلامت زنان کار می کنند، کمک هزینه تحقیقاتی اعطا می کنند. هر کمک هزینه شامل پنج ساعت هوشمند Garmin و یک سال استفاده از پلتفرم Labfront برای انجام یک پروژه تحقیقاتی است. همکاری Labfront و Garmin Health ...  ادامه مطلب