سری Venu

ساعت های گارمین سری ونو و ونو اس کیو "Garmin VENU & VENU Sq"

کد محصول: ۰۱۰-۰۲۱۷۳-۰۴ /۰۱۰-۰۲۱۷۳-۱۴ /۰۱۰-۰۲۱۷۳-۲۴ /۰۱۰-۰۲۱۷۳-۳۴

ساعت گارمین سری ونو یک ساعت ورزشی با امکانات فیتنس و ماجراجویی است و درواقع امکانات و قابلیت های سخت افزاری و نرم افزاری این ساعت با ساعت ویوو اکتیو ۴ "Vivoactive ۴" مشابه است و تنها تفاوت این سری در صفحه نمایش آن است. صفحه نمایش ساعت گارمین ونو VENU آمولد  AMOLEDاست و از شفافیت و تراکم پیکسلی بالایی برخوردار است. درواقع سری ونو اولین ساعت گارمین با صفحه نمایش آمولد است که این قابلیت ساعت VENU را از بقیه ساعت ها متمایز میکند. ساعت های ونو و ویوو اکتیو مناسب ورزش های داخل سالن هستند اما با توجه به این که GPS هم دارند برای ورزشهای خارج از سالن مثل پیاده روی و طبیعت گردی و.... استفاده میشوند. ساعت گارمین ونوGARMIN VENU دارای سنسور جی پی اس، گلوناس، گالیله، ضربان قلب، اکسیژن خون، فشارسنج، ارتفاع سنج، دماسنج بدن، شتاب سنج، ژیروسکوپ و قطب نما میباشد. همچنین این قابلیت را دارد که روش صحیح بعضی از حرکات ورزشی را روی صفحه نمایش به صورت انیمیشن نشان دهد.
ساعت گارمین ونو Garmin Venu در چهار رنگ مشکی، طلایی با بند مشکی، نقره ای با بند خاکستری، رزگلد با بند کرم به بازار معرفی شده است.

ساعت گارمین سری ونو اس کیو "Garmin VENU Sq"

پس از موفقیت سری ونو، گارمین تصمیم گرفت مدل جدیدی از این سری را معرفی کند. درواقع ونو اس کیو (اسکوار)VENU SQ  یک ساعت با قیمت مناسب و اقتصادی است. این ساعت به شکل مستطیل است و طراحی بسیار زیبایی دارد. صفحه نمایش این ساعت با ونو متفاوت است (صفحه نمایش کریستال مایع LiquidCrystal) و همچنین دکمه ها و سگک این ساعت فلزی نیستند. این ساعت در مقایسه با ونو سنسور ژیروسکوپ و ارتفاع سنج بارومتریک را ندارد  و همچنین انیمیشن ورزش ها را نشان نمیدهد. صفحه نمایش این ساعت شفافیت و نور بالایی دارد، همچنین تراکم پیکسلی بالایی نیز دارد.

ساعت گارمین ونو اس کیو Garmin Venu Sq در دو مدل ساده و موزیک به بازار معرفی شده است:
ساعت گارمین ونو اس کیو موزیک Garmin VENU SQ Music دارای حافظه داخلی و قابلیت پخش موزیک از طریق هدفون بی سیم می باشد. ونو اس کیو موزیک در چهار رنگ مشکی، رزگلد با بند کرم، طلایی با بند سورمه ای، سبز ارتشی  به بازار معرفی شده است.
گارمین ونو اس کیو ساده Garmin VENU SQ فقط  قابلیت پخش موزیک ندارد و در بقیه امکانات با اس کیو موزیک برابر است.
ساعت ونو اس کیو ساده در سه رنگ خاکستری، طلایی با بند سفید، بنفش ارکیده  معرفی شده است.
انواع سری Venu