اخبار

آماده سازی برای شروع یک فعالیت ورزشی با محصولات گارمین
۰۳ مرداد ۱۴۰۰

آماده سازی برای شروع یک فعالیت ورزشی با محصولات گارمین

شروع یک ورزش جدید می تواند ترسناک باشد ، اما لازم نیست. آنچه بیشتر من را به سمت دنیای سنگ ریزه سواری جذب کرد این بود که قادر به کشف مناطق مختلف با دوچرخه بودم. این ترکیبی از بهترین دوچرخه سواری در جاده ها و کوهستان است ، به شما امکان می دهد آنچه را که هر دو جهان ارائه می دهند کشف و کشف کنید. برای اینکه واقعاً از دوچرخه سواری شن استفاده کنید ، باید با موارد ضروری آماده باشید. مواردی که برای شروع به کار نیاز دارید: طرح اول و مهمترین ، شما به یک برنامه نیاز دارید. بدانید که می خواهید کجا بروید و ابزار صحیح برای رسیدن به آنجا را داشته باشید. با استفاده از برنامه Garmin Connect route قبل از زمان مسیر خود را آماده کرده و بدانید ، سپس مسیر را به دستگاه گارمین خود بارگیری کنید. Edge® 1030 Plus این شریک اصلی آموزش و ابزار ضروری من برای کوه ، شنا ، دوچرخه سواری  است. صفحه بزرگی دارد ، بنابراین می توان داده ها را هنگام سوار شدن ببینم. این داده ها را ... ادامه مطلب »
تنظیم زنگ اخطار در ساعت های گارمین
۰۲ مرداد ۱۴۰۰

تنظیم زنگ اخطار در ساعت های گارمین

تنظیم زنگ اخطار در ساعت های گارمین .1 بر روی صفحه ی نمایش ساعت گزینه ی MENU را نگه دارید .2 به مسیر روبه رو بروید : clock > alarm clock > add alarm .3 گزینه Time را انتخاب کرده و زمانی را برای زنگ اخطار وارد نمائید .4 با انتخاب Repeat میتوانید تکرار آلارمتان را تعیین کنید (اختیاری) .5 گزینهی Sounds نوع صدای زنگ را میتوانید انتخاب کنید (اختیاری) .6 با انتخاب Backlight > On نور پسزمینه همراه با آلارم روشن خواهد شد گارمین،نمایندگی گارمین،فروشگاه گارمین،محصولات گارمین،فروش محصولات گارمین ادامه مطلب »
تفاوت ساعت Enduro و Fenix گارمین
۳۱ تیر ۱۴۰۰

تفاوت ساعت Enduro و Fenix گارمین

شرکت گارمین در اوایل سال میلادی 2021 محصول جدید خود را با نام Enduro معرفی کرد که شباهت بسیار زیادی با سری فنیکس 6 دارد. ولیکن با اختلاف های زیاد که در ادامه به آن می پردازیم شرکت گارمین در سری ساعت های هوشمند گارمین اندورو به وزن کمتر و عمر بیشتر باتری پرداخته است. عمر باتری ساعت اندورو 50 روز در حالت اسمارت واچ و 70 ساعت فعالیت با جی پی اس می باشد. که در مقایسه با ساعت فنیکس 6 ایکس که در حالت هوشمند 21 روز و در حالت gps برابر 60 ساعت است. enduro گارمین از بسیاری جهات دستگاه منحصر به فردی برای کاربر است. ارتباط جنس صفحه با عمر باتری ساعت هوشمند garmin سری ساعت fenix 6x sapphire دارای صفحه نمایشی از جنس سافایر یا همان یاقوت کبود است که صفحه ساعت را ضد خش می کند اما ساعت اندورو دارای صفحه نمایشی از جنس پاوگلس می باشد که قابلیت شارژ خورشیدی را نیز دارا است که میزان عمر باتری در حالت هوشمند با استفاده از شارژ خورشیدی برابر است با 65 روز و در حالت جی پی اس ... ادامه مطلب »
تاثیر منفی شیوع ویروس کروناCOVID-19 بر آمار ورزش جهانی از دیدگاره گارمین GARMIN
۲۹ تیر ۱۴۰۰

تاثیر منفی شیوع ویروس کروناCOVID-19 بر آمار ورزش جهانی از دیدگاره گارمین GARMIN

اگر سفر در زمان امکان پذیر بود و ما میتوانستیم به دو سال قبل برگردیم حتما ایده های بهتری برای مبارزه و پیشگیری از این بیماری داشتیم . همچنین شاید از مرگ عزیزانی که در اثر کرونا از بین مارفتند جلوگیری میکردیم . اما متاسفانه این امکان پذیر نیست .گذشته قابل تغییر نیست اما آینده پیش روی ماست و با تغییرات مثبت در زندگی آینده ما بهتر خواهد بود .  در سال های گذشته با توجه به شیوع بیماری ویروسی کرونا یا همان کووید 19 بسیاری از فعالیت های جمعی محدود شده ویا برگزار نمیگردد.ورزش های باشگاهی و تیمی هم از این دسته هستند و میتوان گفت ورزشکاران فعایت بدنی خود را کمتر کرده اند. گارمین برای ورزشکارانی که فعالیت تیمی و باشگاهی خود را کمتر کرده اند ، پیشنهاد ورزش فردی و غیر تیمی با ساعت های ورزشی گارمین را دارد.اطلس رهنگار آریا گارمین ایران.این ساعت ها با داشتن سنسور اکسیژن خون Pulse OX Sensor و اندازه گیری سطح اشباع اکسیژن خون کمک بسیار زیادی در ... ادامه مطلب »
گجت های پوشیدنی و قابل حمل گارمین مناسب طبیعت گردی در بهار و تابستان
۲۷ تیر ۱۴۰۰

گجت های پوشیدنی و قابل حمل گارمین مناسب طبیعت گردی در بهار و تابستان

گجت های پوشیدنی و قابل حمل گارمین مناسب طبیعت گردی در بهار و تابستان Garmin Wearables for Spring and Summer Outdoor Activities با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط جدید در سال های گذشته می توان گفت که بسیاری از مردم به فعالیت های فردی وفعالیت های  خارج از سالن روی آورده اند. برخی از افراد جدول کلمات متقاطع را شروع کردند ، برخی از افراد تلفن را برداشته و روابط قدیمی را از نو ساختند ، برخی دیگر قایق سازی کردند (ورزش های وابسته به قایق) و بسیاری از مردم به اعماق کمد خود رسیدند ، کفشهای کوهنوردی خود را غبارروبی کردند و به دل طبیعت زدند . این وضعیت در واقع نوعی انقلاب در رفتار مردم با طبیعت است یا مهاجرت گسترده مردم به مکان های وحشی. برای برخی آسان بود که دوباره به عادت های قدیمی برگردیم. اما برای برخی دیگر، فرصت کاوش در مکان های جدید و متفاوت این سوال را برای ما ایجاد می کند که  چگونه کار را شروع کنیم...اینجاست که فناوری Garmin وارد می شود. با داشتن ... ادامه مطلب »
زمان بازتوانی تمرین (ریکاوری) در ساعت های گارمین
۲۶ تیر ۱۴۰۰

زمان بازتوانی تمرین (ریکاوری) در ساعت های گارمین

دستگاه گارمین شما با استفاده از ضربان مچ دست و یا با سنسور ضربان قلب میتواند مدت زمان لازم برای ریکاوری کامل و بازگشت به آمادگی لازم برای شروع تمرین سخت بعدی را نشان دهد. قابلیت مشاوره جهت بازیابی تمرینی شامل زمان ریکاوری و کنترل ریکاوری می شود. زمان ریکاوری : این زمان بلافاصله پس از انجام تمرین نمایش داده می شود. به طوریکه زمان با شمارش معکوس به عقب بر می گردد تا بهترین زمان برای شروع یک تمرین سخت دیگر را به شما اعلام کند. مشاهده ی زمان ریکاوری برای بدست آوردن داده های دقیقتر تنظیمات شخصی مربوط به راه اندازی دستگاه را کامل کنید و بیشینه ی ضربان قلب خود را نیز مشخص کنید 1. شروع به دویدن کنید پس از حدود 6 تا 21 دقیقه وضعیت عملکردی شما نشان داده میشود 2. پس از اتمام دویدن گزینه ی Save را انتخاب نمائید در این حالت زمان ریکاوری نشان داده میشود. حداکثر ریکاوری 4 روز است. توجه: در قسمت ساعت میتوانید با انتخاب گزینههای UP یا DOWN به ویجت ... ادامه مطلب »
برنامه گارمین InsideTracker Combo  داده های بیشتری را برای بهبود عملکرد فراهم می کند
۲۴ تیر ۱۴۰۰

برنامه گارمین InsideTracker Combo داده های بیشتری را برای بهبود عملکرد فراهم می کند

ما در Garmin معتقدیم که ساعت های هوشمند ما در نوع خود بهترین هستند. با ترکیبی عالی از معیارهای عملکرد و تندرستی ، از جمله  Body Battery یا انرژی بدن  ، sleep and stress score نمره خواب و استرس ، heart rate ضربان قلب و نظارت براکسیژن خون  Pulse Ox  و غیره ، داده هایی که با یک اشاره  در اختیار شما قرار می گیرد فرصت های بی پایان را برای بهبود وضعیت  فراهم می کند . و  اکنون ما با InsideTrackerبرنامه  آماده ایم  تا تسلط  بیشتری نسبت به عملکرد بهینه بدن شما داشته باشیم. برنامه   InsideTracker گارمین داده های biomarker  یا نشانگر زیستی بدن شما را که از نمونه خون گرفته شده از شما تجزیه و تحلیل می کند تا اطلاعات مفید شخصی و برنامه های عملیاتی سفارشی برای تغذیه و تناسب اندام به شما ارائه دهد. به این صورت که شما چند بار در سال ، آزمایش خون خواهید گرفت و نشانگرهای زیستی خون برای بازتاب دقیق آنچه در داخل بدن شما اتفاق می افتد ، تجزیه و تحلیل می شود. تجزیه ... ادامه مطلب »
کلیدهای جی پی اس کوهنوردی گارمین
۲۳ تیر ۱۴۰۰

کلیدهای جی پی اس کوهنوردی گارمین

1- آنتن GPS / GNSS 2- کلیدها 3- کلید برق 4- پورت مینی USB 5- اتصال MCX برای آنتن GPS 6- اسلات کارت microSD (زیر باتری) 7- محفظه باتری 8- محل نصب کارابین یا نگه دارنده 9- پوشش باتری حلقه D 1- GPS/GNSS antenna 2- Keys 3- Power key 4- Mini-USB port (under weather cap) 5- MCX connector for GPS antenna (under weather cap) 6- microSD card slot (under batteries) 7- Battery compartment 8- Mounting spine 9- Battery cover D-ring گارمین،گارمین ایران،ایران گارمین،نمایندگی گارمین،فروشگاه گارمین،محصولات گارمین،ساعت های ورزشی گارمین،ساعت هوشمند گارمین،وارد کننده انحصاری محصولات گارمین در ایران، ادامه مطلب »
کلید های جی پی اس دوربین دار garmin
۲۳ تیر ۱۴۰۰

کلید های جی پی اس دوربین دار garmin

1- آنتن GPS / GNSS 2- کلیدها 3- کلید برق 4- پورت مینی USB 5- لنز دوربین 6- اسلات کارت microSD (زیر باتری) 7- محفظه باتری 8- محل نصب کارابین یا نگه دارنده 9- پوشش باتری حلقه D 1- GPS/GNSS antenna 2- Keys 3- Power key 4- Mini-USB port (under weather cap) 5- Camera lens 6- microSD card slot (under batteries) 7- Battery compartment 8- Mounting spine 9- Battery cover D-ring گارمین،گارمین ایران،ایران گارمین،نمایندگی گارمین،فروشگاه گارمین،محصولات گارمین،ساعت های ورزشی گارمین،ساعت هوشمند گارمین،وارد کننده انحصاری محصولات گارمین در ایران، ادامه مطلب »
مروری بر دکمه های ساعت گارمین
۲۲ تیر ۱۴۰۰

مروری بر دکمه های ساعت گارمین

(1) LIGHT با فشردن این دکمه نور پس زمینه را روشن/خاموش کنید با نگه داشتن این دکمه دستگاه روشن می شود (2) START برای مشاهده لیست فعالیت ها و شروع یا پایان فعالیت برای انتخاب یکی از گزینه ها از داخل منوها (3) BACK LAP برای بازگشتن به صفحه قبل برای ذخیره کردن دور تمرینی استراحت یا تغییر وضعیت های حین تمرین (4) DOWN حرکت کردن بین ویجت ها منو ها نگه داشتن دکمه جهت مشاهده ساعت در هر صفحه (5) UP MENU حرکت کردن بین ویجت ها، منو ها داشتن دکمه جهت مشاهده منو اصلی نمایندگی گارمین،گارمین ایران،ایران گارمین،فروشگاه گارمین،محصولات گارمین،فروش محصولات گارمین،وارد کننده انحصاری گارمین در ایران،وارد کننده محصولات گارمین در ایران،نمایندگی گارمین در ایران،نمایندگی محصولات شرکت گارمین،گارمین فیلتر نیست،گارمین کجاییه، ادامه مطلب »