اخبار

۰۱ مهر ۱۳۹۹

دسترسی به سیگنالهای ماهواره در ساعت های گارمین

برای این منظور بایستی بدون هیچ مانعی زیر آسمان قرار بگیرید تا به سیگنالهای ماهواره دسترسی داشته باشید. بر اساس موقعیت GPS زمان و تاریخ بر روی دستگاه به طور خودکار تنظیم میشود 1.  به یک محیط باز بروید. صورت دستگاه بایستی رو به آسمان باشد  2. تا زمانی که دستگاه ماهواره ها را پیدا کند منتظر بمانید.این کار ممکن است حدود 31 تا 61 ثانیه طول بکشد ادامه مطلب »
بازگرداندن کلیه تنظیمات اولیه در ساعت های گارمین
۲۹ شهریور ۱۳۹۹

بازگرداندن کلیه تنظیمات اولیه در ساعت های گارمین

توجه: این کار باعث حذف شدن کلیه اطلاعات کاربری و تاریخچه های فعالیت ها می شود. میتوانید کلیه تنظیمات دستگاه را به حالت پیش فرض کارخانه برگردانید. .1 دکمه MENU را نگه دارید .2 به مسیر زیر بروید: Settings > System > Restore Defaults > Yes ادامه مطلب »
راه های ارتباطی برای خرید محصولات گارمین
۲۶ شهریور ۱۳۹۹

راه های ارتباطی برای خرید محصولات گارمین

برای دریافت مشاوره و راهنمایی در رابطه با خرید بهتر و مطمئن می توانید در روزهای هفته با شماره تماس 88880034-021 تماس حاصل نمایید و یا با شماره 09102087600 در پیام رسان واتس اپ در ارتباط باشید  همچنین برای باخبر شدن از موجودی ساعت ها به پیچ اینستاگرام به آدرس @gps.kala مراجعه نمایید ادامه مطلب »
به دست آوردن تخمین Vo2 max برای دویدن در ساعت های گارمین
۲۲ شهریور ۱۳۹۹

به دست آوردن تخمین Vo2 max برای دویدن در ساعت های گارمین

برای فعال کردن این قابلیت نیاز به استفاده از سنسور نبض مچ دست و یا یک سنسور ضربان قلب سازگار با دستگاه دارید. در صورتی که از سنسور سنجش ضربان قلب از روی سینه استفاده میکنید ، بایستی آن را به تن که خریداری کرده اید در بستهی خود این تجهیزات را fenix 5X کرده و به دستگاه متصل کنید. اگر ساعت داشته باشد از پیش با دستگاه مرتبط شده اند. برای بدست آوردن داده های دقیقتر تنظیمات شخصی مربوط به راهاندازی دستگاه را کامل کنید و بیشینه ی ضربان قلب خود را نیز مشخص کنید. تخمینهای دستگاه ممکن است در ابتدا دقیق نباشند. با کمی دویدن و حرکت دستگاه به مرور با چگونگی عملکردتان آشنا میشود. 1. حداقل به مدت 10 دقیقه در محیط بیرون بدوید را بزنید.  2. پس از دویدن گزینه ی save را بزنید 3. با انتخاب گزینه های up و down می توانید ویجت مربوط به عملکرد خود را ببینید 4. با انتخاب start می توانید میان مقیاس های مختلف اندازه گیری شده جا به جا شوید   ادامه مطلب »
استفاده از اخطار حرکتی ساعت های گارمین
۱۹ شهریور ۱۳۹۹

استفاده از اخطار حرکتی ساعت های گارمین

نشستن برای مدت بسیار طولانی موجب تغییرات نامطلوبی در وضعیت سوخت وساز بدن می گردد. اخطار حرکتی ادامه به حرکت را یادآوری می کند. پس از یک ساعت بی حرکت ماندن، شروع به حرکت کنید! با این کار خط قرمز رنگ نشان داده می شود. علاوه بر این در صورت فعال بودن علائم صوتی، دستگاه بوق زده و می لرزد. در این حالت به یک پیاده روی کوتاه رفته (در حد چند دقیقه) تا اخطار بر طرف شده و به حالت طبیعی بازگردد ادامه مطلب »
قابلیت Jumpmaster ساعت های گارمین
۱۸ شهریور ۱۳۹۹

قابلیت Jumpmaster ساعت های گارمین

اخطار: قابلیت jumpmaster  تنها مورد استفاده ی چتربازهای با تجربه است. از این قابلیت نباید به عنوان یک ارتفاع سنج برای سنجش ارتفاع تمامی پرشها استفاده شود. در صورتی که در وارد کردن اطلاعات پرش خود اشتباهی صورت دهید ممکن است موجب جراحتهای فردی و یا مرگ شود. این قابلیت با استفاده از دستورالعملهای نظامی میتواند بالاترین ارتفاع پرش  (Harp) را محاسبه کند. هنگامی که پرش خود را انجام دادید دستگاه به طور خود کار شروع به مسیریابی میکند و نقطه ی برخورد مناسب  (DIP) را با استفاده از فشارسنج و قطبنمای الکترونیکی نشان میدهد.   ادامه مطلب »
شروع تمرین در ساعت های گارمین
۱۷ شهریور ۱۳۹۹

شروع تمرین در ساعت های گارمین

پیش از شروع تمرین بایستی یک برنامه بدنسازی را از حساب کاربری garmin connect دانلود کنید 1 در صفحه نمایش ساعت ، گزینه start را انتخاب کنید 2 یکی از فعالیت ها را مشخص کنید 3 گزینه menu را نگه دارید 4 گزینه training و سپس my workouts را انتخاب کنید 5 یکی از تمارین را انتخاب کنید 6 گزینه do workout را انتخاب کنید 7 گزینه start را انتخاب کنید تا تایمر شروع به کار کند پس از شروع تمرین ، دستگاه هر مرحله از تمرین را نمایش می دهد که شامل هدف (نمایش در صورت تمایل) و اطلاعات تمرین فعلی است   ادامه مطلب »
تغییرات ضربان قلب و سطح استرس در ساعت های گارمین
۱۶ شهریور ۱۳۹۹

تغییرات ضربان قلب و سطح استرس در ساعت های گارمین

بدست آوردن سطح استرس حاصل یک تست سه دقیقهای در شرایط ساکن و بیحرکت است. در این حالت دستگاه fenix میزان تغییرات ضربان قلب شما را تحلیل میکند میزان کلی استرس را اندازهگیری کند. تمرین، خواب، تغذیه و استرس زندگی روزمره همگی میتوانند بر عملکرد دونده تاثیر داشته باشند. استرس با مقدار 1 تا 100 معین میشود که 1 نشاندهندهی استرس بسیار پایین و 100 نشاندهنده ی استرس بسیار زیاد است. دانستن میزان استرس به شما کمک می کند که بدانید آیا آمادهی ادامه دادن به یک تمرین سخت هستید و یا نیاز به تمارین آرامش دارید   ادامه مطلب »