اخبار

جدیدترین ساعت گارمین با نام Venu Sq در فروشگاه گارمین موجود شد
۰۳ آبان ۱۳۹۹

جدیدترین ساعت گارمین با نام Venu Sq در فروشگاه گارمین موجود شد

به دنیا جذاب ساعت جدی گارمین یعنی Venu Sq خوش آمدید ، کامل ترین ساعت هوشمند عرضه شده گارمین که از امکانات بسیار بی نظیری مانند Puls Ox (سنسور اکسیژن خون) بهره برده است ، این ساعت هوشمند مورد بررسی کارشناسان ما قرار گرفته و این مقاله برای شما تولید شده است ف پس آماده باشید برای وارد شدن به دنیای گارمین Venu Sq ، دنیایی پر از امکانات جذاب که مخصوص خود شماست. جهان تکنولوژی همیشه دست خوش تغییراتی بوده که همه را به وجد می آورد. آیا میتوانستیم 10 سال پیش به این فکر کنیم که ممکن است روزی ساعتی بر روی مچ دستمان بسته شود که بتواند  نبض و اکسیژن خون ما را دقیق اندازه بگیرد ؟ ولی الان همانطور که می بینیم شرکت های زیادی در سرتاسر دنیا در حال ساخت این ساعت های هوشمند هستند و همین ساعت های زیبا توانستند به گجت های هوشمندی تبدیل شوند که کم کم مانند یک موبایل عمل کنند. ادامه مطلب »
معرفی جدید محصول گارمین به نام Descent Mk2i
۰۲ آبان ۱۳۹۹

معرفی جدید محصول گارمین به نام Descent Mk2i

معرفی جدیدترین سری ساعت گارمین با پروفایل مخصوص غواصی به نام DescentMk2i  در این سری ساعت های گارمین قابلیت ادغام هوا اضافه شده و همچنین سازگاری با سنسور مخصوص Descent T1 Transmitter که قابلیت درجه بندی آب و درجه دمای آب و درجه فشار و... را دارد. عرضه این محصول به زودی در شرکت اطلس ره نگار آریا ادامه مطلب »
فروش ویژه ساعت های instinct گارمین
۰۱ آبان ۱۳۹۹

فروش ویژه ساعت های instinct گارمین

مژده به طرفداران ساعت گارمین  ساعت های پر طرفدار instinct در رنگ های مختلف ، به مدت دو هفته از تاریخ 99/08/01 تا 99/08/13 با تخفیف استثنایی به شما علاقه مندان و دوست دارن گارمین عرضه خواهد شد. برای مشاهده ویژگی ها و خرید آنلاین می توانید از همین وبسایت استفاده کرده و برای دریافت مشاوره میتوانید در پیام رسان Whatsapp پیام بگذارید و در اسرع وقت به شما پاسخ خواهم داد شماره های تماس : 09128841470 - 09102087600  ادامه مطلب »
نحوه اضافه کردن ویجت ها در ساعت های گارمین
۳۰ مهر ۱۳۹۹

نحوه اضافه کردن ویجت ها در ساعت های گارمین

دستگاه شما به طور پیش فرض دارای ویجت هایی است که می توانند اطلاعات را در یک چشم به هم زدن نمایش دهند. برخی ویجت ها نیز نیازمند اتصال بلوتوث به یک تلفن همراه سازگار با آن می باشند. برخی از ویجتها به طور پیشفرض نمایش داده نمیشوند، میتوانید به طور دستی آنها را کنار دیگر ویجتها جای دهید. پیام ها: بسته به تنظیمات پیام های اخطار دهنده روی تلفن همراه، شما را از رسیدن تماس ها و پیغام ها مطلع می کنند. تقویم: قرار ملاقات های در پیش رو که بر روی تلفن همراه شما تنظیم شده است را نشان می دهد کنترل موزیک: امکان کنترل پخش موزیک های روی تلفن همراه هوشمند وضعیت هوا: امکان نمایش دمای فعلی و پیش بینی وضعیت هوا My Day : نمایش خلاصهای پویا از اطلاعات فعالیتهای ورزشی روزانهی شما. این دادهها شامل آخرین تمرین ذخیره شده، زمان فشار تمرین، تعداد طبقات جایجا شده، تعداد گامها، میزان کالری سوزاندهشده و غیره است. ادامه مطلب »
مسیریابی با sight ‘N Go در ساعت گارمین
۲۹ مهر ۱۳۹۹

مسیریابی با sight ‘N Go در ساعت گارمین

می توان دستگاه را بر روی نقطه ای در میان راه مانند یک برج ساعتی قفل نمود و سپس به طرف آن مقصد مسیریابی کرد. .1 از روی صفحهی نمایش ساعت به مسیر زیر بروید : Navigate > Sight 'N Go < start .2 سر ساعت را به طرف یک مقصد گرفته و دکمه start را بزنید اطلاعات مسیریابی ظاهر می شود .3 برای شروع مسیریابی start را بفشارید ادامه مطلب »
محصول جدید گارمین با عنوان VIVOFIT JR. 3
۲۹ مهر ۱۳۹۹

محصول جدید گارمین با عنوان VIVOFIT JR. 3

محصول جدید گارمین با عنوان vivofit jr 3 یک ساعت هوشمند ورزشی مناسب برای کودکان ورزشکار میباشد که با طراحی زیبا و طرح های دخترانه و پسرانه و همچنین بهره گیری از یک نرم افزار کامل و کارا و ساده با عنوان Garmin jr app تجربه استفاده از ساعت ورزشی را به کودکان عرضه میکند . این محصول با سه تم شخصیتهای مارول ، شخصیت های دیزنی و شخصیت های کارتونی گارمین به بازار ارائه شده و همچنین بند های رنگی مختلفی برای این محصول ارائه شده که تنوع زیادی به این محصول بخشیده. ادامه مطلب »
محصول جدید گارمین با عنوان GARMIN INDEX S2 SMART SCALE
۲۸ مهر ۱۳۹۹

محصول جدید گارمین با عنوان GARMIN INDEX S2 SMART SCALE

محصول جدید گارمین با عنوان GARMIN Index S2 Smart Scale یک ترازوی دیجیتال  با ضاهری زیبا و با قابلیت های منحصر به فرد و توانایی های بالا از قبیل صفحه نمایش رنگی و قابلیت ایجاد پروفایل برای افراد مختلف  (16 کاربر) و اندازه گیری دقیق وزن و ایجاد نمودار وزنی و همچنین محاسبه دقیق شاخص توده ای بدن BMI و درصد چربی بدن و محاسبه وزن استخوان و درصد آب بدن و حافظه بالا و باتری بسیار قوی (9 ماه کارکرد با یکبار شارژ) و نهایتا نمایش آب و هوا یکی از کاملترین ترازو های دیجیتال ورزشی میباشد . ادامه مطلب »
استراحت در حین شنا در ساعت های گارمین
۲۷ مهر ۱۳۹۹

استراحت در حین شنا در ساعت های گارمین

صفحه ای که به طور پیش فرض برای نمایش دادن استراحت در نظر گرفته شده شامل دو تایمر است که ضمنا زمان و مسافت آخرین اینتروال کامل شده تمرین را نیز نمایش می دهد. توجه: اطلاعات و آمار شنا در حین استراحت ضبط نمی شوند. .1 برای استراحت کردن، دکمه LAP را در حین انجام شنا فشار دهید در این حالت رنگهای صفحه نمایش جابجا شده، نوشته ها سفید و رنگ زمینه مشکی میشود و صفحه استراحت به نمایش در می آید .2 برای مشاهده دیگر اطلاعات موجود، در حین استراحت کلیدهای UP و یا DOWN را فشار دهید.(اختیاری) .3 دکمه LAP را فشرده و به شنای خود ادامه دهید .4 مراحل بالا را برای دیگر استراحت های تمرینی تکرار کنید. ادامه مطلب »
ثبت رکورد شخصی در ساعت های گارمین
۲۴ مهر ۱۳۹۹

ثبت رکورد شخصی در ساعت های گارمین

رکوردهای شخصی پس از اتمام فعالیت، دستگاه شما رکوردهای جدیدی را هم که در طول فعالیت به دست آورده اید نمایش می دهد. رکوردهای شخصی شامل سریعترین زمان در میان چندین رقابت مسافتی پی در پی و یا طولانی ترین مسافت دویدن یا دوچرخه سواری است. توجه: برای دوچرخه سواری این رکوردها شامل بیشترین شیب یا بهترین توان نیز می شود. (نیاز به توان سنج) مرور رکوردهای شخصی .1 دکمه MENU را نگه دارید .2 گزینه History و سپس Records را انتخاب کنید .3 یک نوع ورزش را انتخاب کنید .4 یک از رکورد های پیشین را انتخاب کنید .5 گزینه View Record را انتخاب کنید ادامه مطلب »