اخبار

مسیریابی با sight ‘N Go در ساعت گارمین
۲۸ مهر ۱۳۹۹

مسیریابی با sight ‘N Go در ساعت گارمین

می توان دستگاه را بر روی نقطه ای در میان راه مانند یک برج ساعتی قفل نمود و سپس به طرف آن مقصد مسیریابی کرد. .1 از روی صفحهی نمایش ساعت به مسیر زیر بروید : Navigate > Sight 'N Go < start .2 سر ساعت را به طرف یک مقصد گرفته و دکمه start را بزنید اطلاعات مسیریابی ظاهر می شود .3 برای شروع مسیریابی start را بفشارید ادامه مطلب »
محصول جدید گارمین با عنوان GARMIN INDEX S2 SMART SCALE
۲۸ مهر ۱۳۹۹

محصول جدید گارمین با عنوان GARMIN INDEX S2 SMART SCALE

محصول جدید گارمین با عنوان GARMIN Index S2 Smart Scale یک ترازوی دیجیتال  با ضاهری زیبا و با قابلیت های منحصر به فرد و توانایی های بالا از قبیل صفحه نمایش رنگی و قابلیت ایجاد پروفایل برای افراد مختلف  (16 کاربر) و اندازه گیری دقیق وزن و ایجاد نمودار وزنی و همچنین محاسبه دقیق شاخص توده ای بدن BMI و درصد چربی بدن و محاسبه وزن استخوان و درصد آب بدن و حافظه بالا و باتری بسیار قوی (9 ماه کارکرد با یکبار شارژ) و نهایتا نمایش آب و هوا یکی از کاملترین ترازو های دیجیتال ورزشی میباشد . ادامه مطلب »
استراحت در حین شنا در ساعت های گارمین
۲۷ مهر ۱۳۹۹

استراحت در حین شنا در ساعت های گارمین

صفحه ای که به طور پیش فرض برای نمایش دادن استراحت در نظر گرفته شده شامل دو تایمر است که ضمنا زمان و مسافت آخرین اینتروال کامل شده تمرین را نیز نمایش می دهد. توجه: اطلاعات و آمار شنا در حین استراحت ضبط نمی شوند. .1 برای استراحت کردن، دکمه LAP را در حین انجام شنا فشار دهید در این حالت رنگهای صفحه نمایش جابجا شده، نوشته ها سفید و رنگ زمینه مشکی میشود و صفحه استراحت به نمایش در می آید .2 برای مشاهده دیگر اطلاعات موجود، در حین استراحت کلیدهای UP و یا DOWN را فشار دهید.(اختیاری) .3 دکمه LAP را فشرده و به شنای خود ادامه دهید .4 مراحل بالا را برای دیگر استراحت های تمرینی تکرار کنید. ادامه مطلب »
ثبت رکورد شخصی در ساعت های گارمین
۲۴ مهر ۱۳۹۹

ثبت رکورد شخصی در ساعت های گارمین

رکوردهای شخصی پس از اتمام فعالیت، دستگاه شما رکوردهای جدیدی را هم که در طول فعالیت به دست آورده اید نمایش می دهد. رکوردهای شخصی شامل سریعترین زمان در میان چندین رقابت مسافتی پی در پی و یا طولانی ترین مسافت دویدن یا دوچرخه سواری است. توجه: برای دوچرخه سواری این رکوردها شامل بیشترین شیب یا بهترین توان نیز می شود. (نیاز به توان سنج) مرور رکوردهای شخصی .1 دکمه MENU را نگه دارید .2 گزینه History و سپس Records را انتخاب کنید .3 یک نوع ورزش را انتخاب کنید .4 یک از رکورد های پیشین را انتخاب کنید .5 گزینه View Record را انتخاب کنید ادامه مطلب »
دوربین اکشن گارمین مدل virb xe
۲۲ مهر ۱۳۹۹

دوربین اکشن گارمین مدل virb xe

دوربین ورزشی مدل‌ «VIRB XE»‌ محصولی از کمپانی «گارمین»‌ (Garmin)‌ است که با قابلیت فیلم‌برداری‌ Full HD‌ و ثبت عکس‌هایی با رزولوشن دوازده مگاپیکسلی، مقاومت در برابر آب بدون‌نیاز به استفاده از قاب، گزینه‌ای بسیار‌خوب برای ورزشکاران علاقه‌مند به عکاسی محسوب می‌شود. سرعت فیلم‌برداری در این دوربین با کیفیت‌ Full‌ HD‌ با سرعت شصت فریم بر ثانیه است. فایل‌ها در کارت‌حافظه‌ی‌ MicroSD‌ ذخیره می‌شوند که باید به‌صورت جداگانه تهیه شود. حداکثر ظرفیت قابل‌پذیرش در این دوربین 128 گیگابایت است. رزولوشن عکس‌برداری بین هشت تا دوازده مگاپیکسل است که باعث می‌شود تصاویر با کیفیت و وضوح بسیارخوبی ذخیره شوند. لنز این دوربین مانند تمامی دوربین‌های ورزشی از نوع واید است و زاویه‌ای بسیار گسترده را پوشش می‌دهد. همچنین برای انتقال تصاویر به سایر دستگاه‌های دیجیتالی برای این ... ادامه مطلب »
ایجاد یک نقطه راه یا Waypoint در ساعت های گارمین
۱۹ مهر ۱۳۹۹

ایجاد یک نقطه راه یا Waypoint در ساعت های گارمین

میتوانید با تعریف یک مسافت و توان خود مکان جدیدی را بیابید. .1 در صورت نیاز به مسیر Add > Project Wpt > start رفته تا برنامه project waypoint را به لیست برنامه هایتان اضافه کنید .2 گزینه ی Yes را انتخاب کرده تا این برنامه را به لیست برنامه های موردعلاقتان اضافه کنید .3 از روی صفحه ی نمایش ساعت گزینه ی start و سپس Project Wpt را انتخاب کنید .4 با گزینه های UP یا DOWN میتوانید ابتدای مسیر را انتخاب کنید .5 گزینه ی start را انتخاب کنید .6 گزینه ی DOWN را زده تا واحد مسافت را انتخاب کنید .7 با گزینه ی UP مسافت دلخواه را وارد نمائید .8 گزینه ی start را زده تا این حالت را ذخیره کنید نقطه مسیر انتخاب شده با یک اسم پیش فرض ذخیره میشود. ادامه مطلب »
نحوه کالیبره کردن ارتفاع سنج در ساعت های گارمین
۱۶ مهر ۱۳۹۹

نحوه کالیبره کردن ارتفاع سنج در ساعت های گارمین

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام استفاده از یک دستگاه با قابلیت سنجش ارتفاع , عدد درستی را به شما نشان ندهد برای اینکه این مشکل رفع شود باید ابتدا وارد قسمت ویجت ارتفاعی شده و سپس در قسمت setting گزینه کالیبره را انتخاب کرده و عدد ارتفاعی که از آن مطمئن هستید را وارد کرده یا با استفاده از gps عدد درست را به دست آورید نکته : اختلاف ارتفاع چون برحسب فشار هوا و شرایط جوی مشخص می شود ممکن است بین 100-200 متر اختلاف را نشان دهد که این امری طبیعی می باشد. ادامه مطلب »