اخبار

کدام ساعت های گارمین دارای قابلیت Puls ox می باشند
۰۹ آذر ۱۳۹۹

کدام ساعت های گارمین دارای قابلیت Puls ox می باشند

پالس اکسی متر جهت بررسی میزان جذب اکسیزن اشباع شده در داخل خون می باشد که به صورت تقریبی است و اصولا رنج عددی آن باید بین 90 تا 100 باشد این سنسور اولین بار در ساعت Fenix 5x plus طراحی و وارد بازار شد که درصد اکسیژن خون را نشان می دهد و یری ساعت های فنیکس گارمین تا قبل از آن از این ویژگی مبرا بودند به تازگی این سنسور در اکثر ساعت های جدید گارمین اضافه شده است از جمله سری Feix 6 ، forerunner 245 musix  ، Forerunner 945 , Forerunner 745 , vivoactive 4 , 4s , venu  , vivmove 3 , 3s و... گارمین، ساعت گارمین، ساعت ورزشی گارمین، ساعت های هوشمند گارمین، قیمت ساعت گارمین، مشخصات ساعت گارمین، خرید ساعت گارمین، Garmin watch, garmin sport, garmin fenix, Garmin forerunner، برنامه گارمین کانکت، دانلود برنامه گارمین، برنامه موبایل گارمین، دانلود Garmin connect، نمایندگی گارمین، نماینده فروش گارمین، نمایندگی ساعتهای گارمین ادامه مطلب »
فروش ویژه محصولات گارمین به مناسبت بلک فرایدی
۰۸ آذر ۱۳۹۹

فروش ویژه محصولات گارمین به مناسبت بلک فرایدی

فروش ویژه محصولات گارمین به مناسبت Black Friday تا جمعه مورخ 14 آذر ماه 1399 ادامه دارد  برای خرید می توانید به وبسایت مراجعه نمایید یا برای دریافت مشاوره میتوانید با شماره تماس 09128841470 در ارتباط باشید گارمین، ساعت گارمین، ساعت ورزشی گارمین، ساعت های هوشمند گارمین، قیمت ساعت گارمین، مشخصات ساعت گارمین، خرید ساعت گارمین، Garmin watch, garmin sport, garmin fenix, Garmin forerunner، برنامه گارمین کانکت، دانلود برنامه گارمین، برنامه موبایل گارمین، دانلود Garmin connect، نمایندگی گارمین، نماینده فروش گارمین، نمایندگی ساعتهای گارمین ادامه مطلب »
فروش ویژه جی پی اس های دستی گارمین
۰۶ آذر ۱۳۹۹

فروش ویژه جی پی اس های دستی گارمین

برای خرید جی پی اس های دستی گارمین می توانید به قسمت جی پی اس های دستی داخل همین سایت رفته و از ویژگی ها و اطلاعات مدل های مختلف آگاهی بدست آورید و نیز از تخفیفات بهره مند شوید برای دریافت شماوره میتوانید با شماره های 09102087600 و 09128841470 و یا شماره تماس 88880034-021 داخلی 2 تماس بگیرید. ادامه مطلب »
استفاده از اخطار حرکتی ساعت های گارمین
۰۵ آذر ۱۳۹۹

استفاده از اخطار حرکتی ساعت های گارمین

نشستن برای مدت بسیار طولانی موجب تغییرات نامطلوبی در وضعیت سوخت وساز بدن می گردد. اخطار حرکتی ادامه به حرکت را یادآوری می کند. پس از یک ساعت بی حرکت ماندن، شروع به حرکت کنید! با این کار خط قرمز رنگ نشان داده می شود. علاوه بر این در صورت فعال بودن علائم صوتی، دستگاه بوق زده و می لرزد. در این حالت به یک پیاده روی کوتاه رفته (در حد چند دقیقه) تا اخطار بر طرف شده و به حالت طبیعی بازگردد گارمین، ساعت گارمین، ساعت ورزشی گارمین، ساعت های هوشمند گارمین، قیمت ساعت گارمین، مشخصات ساعت گارمین، خرید ساعت گارمین، Garmin watch, garmin sport, garmin fenix, Garmin forerunner، برنامه گارمین کانکت، دانلود برنامه گارمین، برنامه موبایل گارمین، دانلود Garmin connect، نمایندگی گارمین، نماینده فروش گارمین، نمایندگی ساعتهای گارمین ادامه مطلب »
ضربان قلب ریکاوری در ساعت های گارمین
۰۴ آذر ۱۳۹۹

ضربان قلب ریکاوری در ساعت های گارمین

در صورتی که از سنسور ضربان قلب مچ دست و یا سنسور روی سینه استفاده کنید، میتوانید پس از انجام هر فعالیت مقدار ضربان قلب ریکاوری خود را مشاهده کنید. ضربان قلب ریکاوری به تفاوت میان ضربان قلب حین تمرین و ضربان قلب دو دقیقه پس از اتمام تمرین گفته میشود. برای مثال پس از یک کورس معمول تمرینی تایمر را متوقف میکنید و میبینید که ضربان شما 141 بار در دقیقه است. پس از دو دقیقه استراحت و سرد کردن ضربان قلبتان به 91 میرسد. ضربان قلب ریکاوری شما 50 bpm  است (90-140) برخی از مطالعات  ضربان قلب ریکاوری را با سلامت قلبتان مرتبط میدانند. هر چه این مقدار بیشتر باشد، نشاندهنده قلب سالم تری است. نکته: برای دریافت بهترین نتیجه بایستی به مدت دو دقیقه هیچ فعالیتی نداشته باشید تا دستگاه بتواند میزان ضربان قلب ریکاوری را محاسبه کند. پس از مشاهدهی این مقدار میتواند فعالیت خود را ذخیره و یا آن را حذف کنید. ادامه مطلب »
قابلیت جدید برنامه گارمین کانکت و ساعت های ورزشی گارمین Pregnancy Tracking
۰۲ آذر ۱۳۹۹

قابلیت جدید برنامه گارمین کانکت و ساعت های ورزشی گارمین Pregnancy Tracking

قابلیت جدید برنامه گارمین کانکت وساعت های ورزشی گارمین Pregnancy Tracking با این قابلیت جدید (نرم افزار گارمین کانکت Garmin connect app  ) با نام Pregnancy Tracking یا پیگیری وضعیت دوران بارداری  میتوانید با توجه به  داده های سلامتی ای که قبلا وارد برنامه گارمین کانکت کرده اید یک شرح وضعیت از شرایط دوران بارداری داشته باشید .همچنین با پیگیری وضعیت چرخه قاعدگی می توانید فعالیت های بدنی خود را هماهنگتر کنید . درک بدن شما مهم است که بدانید بدن شما در هر مرحله از بارداری شما چه چیزی را پشت سر می گذارد. این ویژگی می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. هر روز احساس خود را ثبت کنید ، یاد بگیرید که چگونه بدن شما تغییر می کند و چگونه ورزش و تغذیه می توانند به شما کمک کنند ، حرکت کودک را دنبال کنید و موارد دیگر. ورزش و تغذیه در دوران بارداری به کمک این قابلیت نرم افزار گارمین کانکت  شما آموزش هایی براساس نوع  بارداری خود دریافت خواهید کرد : از ... ادامه مطلب »
پلی لیست مورد علاقه خود را روی ساعت گارمین ذخیره کنید
۰۱ آذر ۱۳۹۹

پلی لیست مورد علاقه خود را روی ساعت گارمین ذخیره کنید

در دنیای ساعت های هوشمند ویژگی اضافه شدن موزیک روی ساعت قابلیت شگفت انگیزی هست که برای ورزشکاران جذاب هست برای این کار کافی است ساعت گارمین خود را به کامپیوتر متصل کرده و داخل فولدر موزیک دسته بندی دلخواه خود را انجام دهید و برای گوش دادن به موسیقی باید ساعت خود را به هدفون بی سیم متصل کرده و از گوش دادن به موسیقی لذت ببرید. گارمین، ساعت گارمین، ساعت ورزشی گارمین، ساعت های هوشمند گارمین، قیمت ساعت گارمین، مشخصات ساعت گارمین، خرید ساعت گارمین، Garmin watch, garmin sport, garmin fenix, Garmin forerunner، برنامه گارمین کانکت، دانلود برنامه گارمین، برنامه موبایل گارمین، دانلود Garmin connect، نمایندگی گارمین، نماینده فروش گارمین، نمایندگی ساعتهای گارمین ادامه مطلب »
تفاوت ساعت های مخصوص غواصی گارمین Mk2 و Mk2i
۲۹ آبان ۱۳۹۹

تفاوت ساعت های مخصوص غواصی گارمین Mk2 و Mk2i

ساعت غواصی گارمین Descent MK2  و DescentMK2i  برای هواداران و دوستداران غواصی و شیرجه در آب طراحی شده تا بتوانند درماجراجویی زیر آب خود از حالت های مختلف غواصی استفاده کنند . این دو مدل ساعت نسبت به مدل قدیمی ساعت غواصی گارمین (که همان Descent MK1   میباشد ) تفاوت های نرم افزاری و سخت افزاری عمده ای دارد ،اما در اینجا به مشخصات مدل های جدید و تفاوت MK2  و MK2i  خواهمیم پرداخت . ساعت غواصی گارمین Descent MK2  در دو مدل MK2  و MK2i  معرفی شده . هر دو مدل MK2  و MK2i  دارای برنامه های ورزشی دویدن ، شنا ، دوچرخه سواری ، پیاده روی ، قایقرانی ، اسکی ، گلف و... همچنین کاردیو ، ورزشهای قدرتی، یوگا و پیلاتس و غیره میباشند .این کامپیوتر غواصی هوشمند دارای Garmin Pay ، حافظه موسیقی تا 2000 آهنگ و اعلان های ساعت هوشمند است. شما میتوانید غواصی ها را در برنامه Garmin Dive Share به اشتراک بگذارید و مرور کنید . به راحتی تمرینات را در صفحه ساعت گارمین خود مشاهده کنید. ... ادامه مطلب »
معرفی سنسور ضربان قلب جدید گارمین با نام HRM Pro
۲۸ آبان ۱۳۹۹

معرفی سنسور ضربان قلب جدید گارمین با نام HRM Pro

اخیرا شرکت گارمین از محصول جدید خود با نام HRM pro رونمایی کرده است که قابلیت اندازه گیری ضربان قلب در حین شنا و ورزش دومیدانی و هچنین دوچرخه سواری قابل استفاده است همچنین می توانید این سنسور ضربان قلب را با گوشی همراه خود متصل کنید و نتایج به دست امده را share و مشاهده کنید ادامه مطلب »