اخبار

تاثیر ساعت های هوشمند گارمین در زندگی انسان
۲۶ فروردین ۱۴۰۰

تاثیر ساعت های هوشمند گارمین در زندگی انسان

بدون شک ما در حال زندگی تو آینده هستیم و اگه به اطراف خودمون نگاه کنیم حتما دلیل این موضوع رو به طور کامل متوجه می شیم؛ چراکه ما این روزها به لطف تکنولوژِ قادریم تا زمانی که تو خونه خودمون نشستیم، به راحتی بلیط کنسرت مورد علاقمون رو با گوشی خریداری کنیم، به صورت آنلاین لباس هامونو برای شستشو به خشکشویی بدیم و یا خودروهایی داریم که بعد از پیاده شدن به طور خودکار پارک می شن و … در واقع اگه کمی به اطرافمون با دقت نگاه کنیم مواردی زیادی وجود دارن که همه و همه زندگی ما رو تمام دیجیتال کرده و به نوعی هم دور شدن ما رو از این دنیا ناممکن ساختن؛ از طرفی امروزه شاید کمتری کسی رو سراغ داشته باشید که از گوشی‌ های هوشمند استفاده نکنه و در واقع اسمارت فون ها به خوبی تونستن خودشون رو به یکی از رکن‌ های اصلی زندگی تک‌ تکمون تبدیل کنن اما آیا باید در برابر اغوای ساعت‌ های هوشمند هم که امروزه به یکی از گجت های محبوب پوشیدنی تبدیل ... ادامه مطلب »
رقابت با فعالیتهای قبلی در ساعت های گارمین
۲۵ فروردین ۱۴۰۰

رقابت با فعالیتهای قبلی در ساعت های گارمین

می توان با فعالیت ورزشی که قبلا انجام داده اید و یا دانلود کرده اید رقابتی مقایسه ای انجام دهید. این ویژگی با قابلیت هم تمرینی مجازی همراه می شود تا بتوان در جریان قوت و ضعف های خود در طول تمرین قرار گرفت. توجه: این ویژگی برای تمامی ورزش ها فعال نمی باشد .1 در صفحه ی نمایش ساعت، گزینه ی start را انتخاب کنید .2 یکی از فعالیتها را مشخص کنید .3 گزینهی MENU را نگه دارید .4 گزینه ی Training و سپس Race Activity را انتخاب کنید .5 یک گزینه را انتخاب کنید:  با انتخاب گزینه From History می توانید فعالیتی را که از پیش بر روی دستگاه ذخیره کرده اید انتخاب کنید.  با انتخاب گزینه Downloaded می توانید فعالیتی را که از حساب کاربری Garmin Connectدانلود کرده اید انتخاب کنید .6 یک ورزش را انتخاب کنید. در اینجا صفحه هم تمرینی مجازی نیز ظاهر می گردد که زمان تخمینی پایان فعالیت را نیز نشان می دهد. .7 گزینه start را انتخاب کنید تا تایمر شروع به کار کند .8 پس از اتمام فعالیت start را ... ادامه مطلب »
مراقبت از سنسور ضربان قلب در ساعت های گارمین
۲۴ فروردین ۱۴۰۰

مراقبت از سنسور ضربان قلب در ساعت های گارمین

توجه جا ماندن عرق و ذرات شوری بر روی بند و سنسور، قابلیت دستگاه را برای سنجش ضربان قلب و گزارش داده های صحیح کاهش میدهد.  پس از هربار استفاده سنسور ضربان قلب را آب بشوئید.  پس از هفت بار استفاده از سنسور در شرایط معمولی و یا پس از هر بار شنا، آن را با دست و به کمک مقداری مایع شوینده ملایم (مانند مایع ظرفشویی) بشوئید. توجه: استفاده ی بیش از حد از مایع شوینده ممکن است به سنسور آسیب برساند  سنسور ضربان قلب را به هیچ وجه درون ماشین لباسشویی و یا دستگاه خشک کننده قرار ندهید.  برای خشک کردن دستگاه میتوانید آن را آویزان کرده و یا بر روی یک سطح تخت قرار دهید گارمین، ساعت گارمین، ساعت های گارمین، ساعت هوشمند گارمین، ساعت ورزشی گارمین، ساعت های ورزشی گارمین، قیمت ساعت گارمین، بهترین قیمت گارمین، مشخصات ساعت گارمین، نماینده فروش گارمین، نمایندگی ساعتهای گارمین، شرکت گارمین، شرکت اطلس ره نگار آریا، خرید ساعت ... ادامه مطلب »
ماهی یاب جدید گارمین به نام STRIKER Cast GPS Castable Sonar Device With GPS
۲۳ فروردین ۱۴۰۰

ماهی یاب جدید گارمین به نام STRIKER Cast GPS Castable Sonar Device With GPS

جدیدترین تکنولوژی گارمین به نام STRIKER Cast GPS به عنوان ماهی یاب قابل استفاده می باشد لذت ماهیگیری با استفاده از دستگاه جدید گارمین به نام STRIKER Cast GPS دوچندان می شود. طراحی سبک و در عین حال کاربردی می باشد. این مدل دستگاه گارمین تا 7 اتمسفر ضدآب می باشد و همچنین دستگاه گارمین دارای 10 ساعت عمر باتری مفید می باشد و همچنین ماهی های زیر آب را اسکن میکند. قابل استفاده در آب های شور و شیرین می باشد. همچنین دستگاه STRIKER Cast GPS گارمین قابلیت اتصال با تلفن همراه اندروید و ایفون می باشد. که روی صفحه موبایل به صورت لحظه ای میتوانید اسکن زیر آب را داشته باشید گارمین ، نمایندگی گارمین ، محصولات گارمین ، فروشگاه گارمین ، جی پی اس گارمین    ادامه مطلب »
تنظیمات نقشه در ساعت های گارمین
۲۲ فروردین ۱۴۰۰

تنظیمات نقشه در ساعت های گارمین

میتوانید نحوه ی نمایش نقشه در برنامه map و جداول داده را تغییر دهید. دکمهی MENU را نگه داشته و Settings و سپس Map را انتخاب کنید. جهت یابی: تعیین جهت گیری نقشه. گزینه ی North Up شمال نقشه را در بالای صفحه ی نمایش قرار میدهد. گزینه ی Track Up جهت فعلی سفر را در بالای نقشه قرار میدهد User Locations : نمایش و مخفی کردن مکانهای ذخیره شده روی نقشه Auto Zoom : انتخاب خودکار میزان بزرگنمایی برای بهترین حالت استفاده از نقشه. در صورتی که این گزینه غیرفعال باشد، بایستی به صورت دستی روی نقشه بزرگنمایی یا کوچک نمایی کنید Lock on Road : قفل کردن شکلک موقعیت که نشاندهندهی نزدیکترین موقعیت شما به رودخانه است. Track Log : نمایش یا مخفی کردن گزارش مسیر، که با خط قرمز روی نقشه نشان داده میشود Track Color : تغییر رنگ Track log Detail : تعیین میزان جزئیات قابل نمایش بر روی نقشه. قرار دادن جزئیات زیادتر بر روی نقشه ممکن است موجب کندتر شدن حرکت نقشه شود ,گارمین,گارمین واچ,گارمین ایران,نمایندگی ... ادامه مطلب »
نکاتی در مورد اصلاح دریافت ضربان قلب نامنظم در بلت های ضربان قلب گارمین
۲۱ فروردین ۱۴۰۰

نکاتی در مورد اصلاح دریافت ضربان قلب نامنظم در بلت های ضربان قلب گارمین

در صورتی که داده های سنسور ضربان قلب نامنظم بوده و یا نمایش داده نمی شود می توانید این راه حل ها را امتحان کنید:  مجددا به الکترودها و وصله ها آب بزنید  تسمه را بر روی سینه خود محکم کنید.  حدود 5 تا 11 دقیقه گرم کنید.  دستورالعمل های مراقبتی را دنبال کنید.  یک لباس نخی پوشیده و یا دو طرف تسمه را به طور کامل خیس کنید لباس های بافت مصنوعی که با سنسور تماس پیدا می کند ایجاد الکتریسیته ساکن می کند که موجب اختلال با سیگنال های ضربان قلب می گردد.  از منابع امواج زا که ممکن است کار سنسور ضربان قلب را مختل کند دوری کنید. منابع مختل کننده می توانند میدان های قوی الکترومغناطیسی تولید کنند که عبارتند از برخی سنسورهای بیسیم 4 گیگاهرتزی، کابل های برق ولتاژ بالا، موتورهای الکتریکی، اجاق گازها، فرهای میکروویو، تلفن های بی / سیم 2 4 گیگاهرتزی و اکسس پوینت های بیسیم / سیم 2 LAN . ,گارمین,فروشگاه گارمین,نمایندگی گارمین,فروش ... ادامه مطلب »
نحوه به روز رسانی نرم افزار ساعت های گارمین
۱۹ فروردین ۱۴۰۰

نحوه به روز رسانی نرم افزار ساعت های گارمین

پیش از آنکه بتوانید نرم افزار دستگاه را بروز رسانی کنید بایستی یک حساب کاربری گارمین داشته باشید و همچنین برنامه Garmin Express را دانلود و نصب نمایید.این امر با روشن بودن فیلترشکن میسر می باشد. .1 دستگاه خود را با استفاده از کابل USB به کامپیوتر متصل نمایید. در صورتی که نرم افزار جدید در دسترس قرار گرفته باشد Garmin Express آن را به دستگاه شما ارسال می کند. .2 اتصال دستگاه را از کامپیوتر قطع نمائید. در این حالت دستگاه هشدار میدهد که میتوانید نرم افزار را بروزرسانی کنید. .3 یک گزینه را انتخاب نمائید استفاده از سرویس Garmin Connect بر روی کامپیوتر در صورتی که دستگاه Fenix را با تلفن همراه خود مرتبط نکرده باشید می توانید با استفاده از کامپیوتر کلیه اطلاعات فعالیت های خود را به حساب کاربری Garmin Connect ارسال کنید. .1 دستگاه را با استفاده از کابل USB به کامپیوتر متصل نمائید .2 به آدرس www.garminconnect.com/start بروید .3 دستورات نمایش داده شده بر روی صفحه را دنبال ... ادامه مطلب »
رقابت با فعالیت های قبلی در ساعت های گارمین
۱۸ فروردین ۱۴۰۰

رقابت با فعالیت های قبلی در ساعت های گارمین

می توان با فعالیت ورزشی که قبلا انجام داده اید و یا دانلود کرده اید رقابتی مقایسه ای انجام دهید. این ویژگی با قابلیت هم تمرینی مجازی همراه می شود تا بتوان در جریان قوت و ضعف های خود در طول تمرین قرار گرفت. توجه: این ویژگی برای تمامی ورزش ها فعال نمی باشد .1 در صفحه ی نمایش ساعت، گزینه ی start را انتخاب کنید .2 یکی از فعالیتها را مشخص کنید .3 گزینه ی MENU را نگه دارید .4 گزینه ی Training و سپس Race Activity را انتخاب کنید .5 یک گزینه را انتخاب کنید:  با انتخاب گزینه From History می توانید فعالیتی را که از پیش بر روی دستگاه ذخیره کرده اید انتخاب کنید.  با انتخاب گزینه Downloaded می توانید فعالیتی را که از حساب کاربری Garmin Connect دانلود کرده اید انتخاب کنید .6 یک ورزش را انتخاب کنید. در اینجا صفحه هم تمرینی مجازی نیز ظاهر می گردد که زمان تخمینی پایان فعالیت را نیز نشان می دهد. .7 گزینه start را انتخاب کنید تا تایمر شروع به کار کند .8 پس از اتمام فعالیت start را فشرده ... ادامه مطلب »
تنظیم زنگ اخطار در ساعت های گارمین
۱۷ فروردین ۱۴۰۰

تنظیم زنگ اخطار در ساعت های گارمین

تنظیم زنگ اخطار در ساعت های گارمین .1 بر روی صفحه ی نمایش ساعت گزینه ی MENU را نگه دارید .2 به مسیر روبه رو بروید : clock > alarm clock > add alarm .3 گزینه Time را انتخاب کرده و زمانی را برای زنگ اخطار وارد نمائید .4 با انتخاب Repeat میتوانید تکرار آلارمتان را تعیین کنید (اختیاری) .5 گزینهی Sounds نوع صدای زنگ را میتوانید انتخاب کنید (اختیاری) .6 با انتخاب Backlight > On نور پسزمینه همراه با آلارم روشن خواهد شد گارمین،نمایندگی گارمین،فروشگاه گارمین،محصولات گارمین،فروش محصولات گارمین ادامه مطلب »
علامت گذاری دورها بر حسب مسافت در ساعت های گارمین
۱۶ فروردین ۱۴۰۰

علامت گذاری دورها بر حسب مسافت در ساعت های گارمین

علامت گذاری دورها بر حسب مسافت با استفاده از Auto Lap میتواند یک دور ورزشی را در یک مسافت معین علامتگذاری کنید. این قابلیت کمک میکند تا عملکردتان را در بخشهای متنوع تمرینی با یکدیگر مقایسه کنید (مثلا هر 5 کیلومتر) .1 دکمه MENU را نگه دارید .2 گزینه ی Settings و سپس Activities & Apps را انتخاب کنید .3 فعالیت مورد نظر را انتخاب کنید توجه: این گزینه برای تمامی فعالیتها فعال نیست .4 تنظیمات فعالیت را انتخاب کنید .5 گزینه ی Auto Lap را انتخاب کنید .6 یکی از گزینهها را انتخاب کنید  با انتخاب Auto Lap این قابلیت فعال یا غیر فعال میشود.  با انتخاب Auto Distance فاصلهی میان دورها را تنظیم می کنید با کامل کردن هر دور، پیامی حاوی زمان دور طی شده نمایش داده می شود. در صورتی که قابلیت زنگ را نیز فعال کرده باشید، دستگاه شروع به بوق زدن یا لرزش می کند. در صورت نیاز می توانید صفحات حاوی اطلاعات را به گونه ای ویرایش کرده که دستگاه اطلاعات بیشتری از دورها به شما نشان ... ادامه مطلب »