ساعت های هوشمند گارمین به تلفن شما همیشه متصل هستند

۳۰ آبان ۱۴۰۱
بیایید با آن روبرو شویم: همه ما به دقت مراقب اعلان های خود هستیم. به این صورت است که ما در ارتباط باقی می‌مانیم - چه پیامی از یک دوست، ایمیلی از رئیس شما یا صرفاً یادآوری تقویم باشد تا ملاقات بعدی دندانپزشک خود را از دست ندهید (دوباره). اما متصل ماندن لازم نیست مترادف با چسبیدن مداوم به تلفن شما باشد. با یک ساعت هوشمند گارمین، می‌توانید مطمئن شوید که به همان اندازه که نیاز دارید تماس گرفته‌اید - بدون اینکه تلفنتان هرگز از جیبتان بیرون برود.
 
در ارتباط باش
سازگار با تلفن هوشمند Apple یا Android، وقتی با ساعت هوشمند گارمین همگام می‌شوید، چیزهای زیادی به دست می‌آورید. علاوه بر عمر باتری سطح بعدی، نمایه‌های فعالیت تقریباً برای هر ورزش زیر نور خورشید و ردیابی داده‌های فیزیولوژیکی پیشرفته، ساعت هوشمند گارمین شما اتصال به چیزهای مهم را آسان می‌کند - همه با یک حرکت مچ دست.
اعلان های هوشمند مانند پیامک، تماس، یادآوری تقویم و ایمیل را دریافت کنید. هر اعلانی که به تلفن خود دریافت می کنید به ساعت شما می رود - مگر اینکه انتخاب کنید از برخی از آنها انصراف دهید. (ممکن است نخواهید که هر بار که شخصی در گروه رسانه های اجتماعی محله شما پست می گذارد ساعت شما وزوز کند. قابل درک است. ما شما را تحت این کار قرار نمی دهیم.) اگر اندروید دارید، حتی می توانید با استفاده از از پیش تعیین شده ما به پیام های ساعت خود مستقیماً پاسخ دهید. گزینه های پاسخ و ساعت‌های هوشمند منتخب، مانند Venu 2 Plus، دارای بلندگو و میکروفون داخلی هستند تا بتوانید با ساعت خود تماس بگیرید و تماس بگیرید یا از دستیار صوتی تلفن هوشمند جفت شده خود برای ارسال پیام‌های متنی، پرسیدن سؤال و موارد دیگر استفاده کنید.
از ویژگی Find Your Phone استفاده کنید. گاهی اوقات به نظر می رسد که تمام زندگی ما در تلفن های هوشمندمان است - تصاویر عزیزان، اطلاعات بانکی، رمزهای عبور ذخیره شده که دیگر هرگز نمی توانیم آنها را به خاطر بسپاریم. بنابراین دفعه بعد که نتوانستید آن را پیدا کنید از احساس وحشت رد شوید - ویژگی Find Your Phone در ساعت هوشمند Garmin سازگار شما می تواند شما را مستقیماً به آن سوق دهد.
یک لایه اضافی از اقدامات احتیاطی ایمنی اضافه کنید. همیشه ایده خوبی است که مطمئن شوید دوستان و خانواده‌تان می‌توانند شما را در مواقع اضطراری پیدا کنند. کاربران ساعت هوشمند گارمین می توانند ویژگی LiveTrack را در برنامه Garmin Connect تنظیم کنند و سپس در صورت جفت شدن با گوشی هوشمند سازگار از این ویژگی استفاده کنند. (برای الزامات و محدودیت‌های ویژگی‌های ایمنی و ردیابی، به Garmin.com/safety مراجعه کنید.) این یک نمای بی‌درنگ از موقعیت مکانی شما در طول یک فعالیت GPS نگه می‌دارد تا عزیزان شما بتوانند وقتی که برای دویدن بعدی خود به بیرون می‌روید، مکان شما را ببینند. اگر تصمیم بگیرید اطلاعات را با آنها به اشتراک بگذارید، آنها می توانند مکان فعلی شما، مدت زمان فعالیت، مسافتی که طی کرده اید، ضربان قلب شما و موارد دیگر را ببینند.
برنامه Garmin Connect همچنین شامل تمام داده‌های سلامتی و تناسب اندام شما در یک مکان می‌شود، بنابراین می‌توانید به راحتی معیارهایی را که ساعتتان دنبال می‌کند مشاهده کنید و همچنین برنامه‌های آموزشی و تمرینی رایگان دریافت کنید. حتی بهتر؟ برنامه Garmin Connect کاملا رایگان است.
 
 
برای مشاوره و خرید محصولات گارمین (ساعت ورزشی و جی پی اس ) با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.