Palomino RV راه حل Garmin ONE را برای تجهیز تریلرهای Pause انتخاب می کند

۰۱ آذر ۱۴۰۱

پیشرفته ترین تریلر کمپینگ به طور کامل با فناوری Garmin از جمله ناوبری، سرگرمی و سوئیچینگ دیجیتال ادغام خواهد شد.

امروز اعلام کرد که Palomino RV راه‌حل Garmin ONE (عملیات، ناوبری، سرگرمی) را برای تامین انرژی خط تریلرهای مسافرتی Pause آماده آفرود خود انتخاب کرده است. Garmin ONE یک تجربه RV کاملاً یکپارچه را برای تریلر 26 فوتی فراهم می کند که کنترل آسان سیستم های کمپینگ مانند روشنایی، دما و قدرت - همراه با ناوبری عالی و یک سیستم سرگرمی برتر را ارائه می دهد - که همه برای جویندگان ماجراجویی طراحی شده اند. که می خواهند آن را به سبک خشن کنند.

دیوید دان، پدر گارمین، گفت: «سیستم Garmin ONE به عنوان مرکز فرماندهی کمپینگ عمل می‌کند و تجربه‌ای برتر را برای هرکسی که می‌خواهد تعطیلات خود را در فضای باز بگذراند، فراهم می‌کند. مدیر فروش دریایی و RV. ما به این راه حل که ترکیبی از فناوری پیشرفته گارمین است، افتخار می کنیم. این یک مثال عالی از این است که چگونه ما متعهد به ارائه محصولات و پشتیبانی پیشرفته RV هستیم."

 

عملیات RV یکپارچه

Pause by Palomino دارای بدنه 20 فوتی 8 اینچی با قاب آلومینیومی Huck-Rivet سنگین و سیستم تعلیق سواری هوای مستقل است که برای مقاومت در برابر سخت‌ترین ماجراجویی‌ها در زمین‌های ناهموار عالی است. سیستم Garmin ONE سبک و کاربرد تریلر را با کنترل و نظارت آسان و بصری صفحه لمسی از سیستم اطلاعات سرگرمی Vieo™ RV تمجید می کند. مسافران می‌توانند از نمایشگر 8 اینچی برای دسترسی به تمام سیستم‌های متصل به داخل هواپیما استفاده کنند که توسط یک سیستم سوئیچینگ دیجیتال EmpirBus کنترل می‌شود و شامل روشنایی تریلر، سایبان‌ها، کنترل آب و هوا، مخازن آب، باتری‌ها و غیره است. برای راحتی نهایی، کاربران می توانند برنامه Garmin RV Controls را برای کنترل سیستم ها از تلفن هوشمند یا تبلت سازگار خود دانلود کنند.

 

ناوبری گارمین

GPS Garmin به کاربران کمک می کند تا در سفر حرکت کنند و به افراد ماجراجو اجازه می دهد از دیدنی ترین و پرمخاطره ترین مسیرها لذت ببرند و زمین های غیرمنتظره در جاده را شناسایی کنند. سیستم Vieo برای یافتن یک مسیر پیشنهادی، اندازه و وزن تریلر را در نظر می گیرد. هنگامی که با برنامه Garmin Drive™ جفت می شود، مسافران می توانند به به روز رسانی ترافیک2 و اطلاعات آب و هوا در زمان واقعی دسترسی داشته باشند. یک کارت SD نقشه TOPO برای کمک به حرکت در سفرهایی که از مسیر شکسته خارج می شوند گنجانده شده است. رانندگان همچنین می توانند با استفاده از فناوری فرمان صوتی سیستم، دست خود را روی فرمان نگه دارند.

 

سرگرمی ممتاز

سیستم اطلاعات سرگرمی Vieo با فناوری پخش صدا و پخش صوتی از Fusion، یک برند Garmin، بدون توجه به جایی که تریلر پارک شده است، راحتی و وضوح پخش صوتی Wi-Fi® را فراهم می کند. بلندگوهای ممتاز این سیستم برای مقاومت در برابر آب و هوای سخت و سفر در زمین های ناهموار ساخته شده اند. کاربران می توانند برنامه Fusion-Link™ را دانلود کنند تا از تلفن هوشمند سازگار به عنوان یک کنترل از راه دور بی سیم استفاده کنند تا اطمینان حاصل شود که ضربان هرگز متوقف نمی شود.


برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.