Garmin Health به نقطه عطف می رسد: پانصدمین مطالعه تکمیل شد

۰۵ آذر ۱۴۰۱

گارمین هلث با معرفی راهکارهای تحقیقاتی سلامت گارمین استانداردهای جدیدی را تعیین می کند. این پلتفرم آنلاین بیش از 500 پروژه تحقیقاتی و مطالعاتی را از طرف اشخاص ثالث بسته بندی می کند و آنها را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. این به طرز چشمگیری نشان می دهد که چگونه می توان از Garmin Wearables و Garmin Health Connected Ecosystem برای اندازه گیری حرکت و داده های بیومتریک برای پیشبرد تحقیقات سلامت استفاده کرد.
یورن واتزکه، ارشد، گفت: «ما هیجان زده هستیم که صدها محقق، دانشمند و متخصص پزشکی از داده‌های پوشیدنی‌های گارمین - مانند ضربان قلب، HRV، استرس، خواب و سایر معیارهای کلیدی - برای انجام تحقیقات معنی‌دار استفاده می‌کنند.» مدیر فروش B2B در Garmin Health. اکوسیستم Garmin Health چه دسترسی به داده‌های خام با وضوح بالا، میزبانی مستقل داده‌ها یا کنترل کامل سلامت از طریق ابزارهای پوشیدنی باشد، همه چیزهایی را که محققان برای انجام مطالعات در سطح جهانی در زمینه‌های مختلف نیاز دارند، در اختیار آنها قرار می‌دهد.
مطالعات تحقیقاتی معتبر شخص ثالث در زمینه‌های مختلفی از جمله: مدیریت داروهای پارکینسون، پیش‌بینی حملات پانیک، پیش‌بینی عفونت COVID-19 و پاسخ واکسن، برنامه‌های آموزشی از راه دور برای کارکنان، بیماران ورزش و سکته مغزی، تأثیر موسیقی بر دوندگان و دوندگان زن و پاسخ بدن به خودگویی منفی. این مطالعات از طریق کتابخانه آنلاین جدید Garmin Health Research Solutions قابل دسترسی است.

مزایا و ویژگی های متعدد راه حل های تحقیقاتی سلامت گارمین
اما محققان نه تنها از یک کتابخانه آنلاین مجهز، بلکه از یک نمونه کار پوشیدنی گسترده که شامل ردیاب تناسب اندام vívofit 4 نیز می‌شود، سود می‌برند. Garmin Health طیف وسیعی از داده‌های مربوط به سلامت و فعالیت را بدون اینکه جمع‌آوری داده‌ها به طور خودکار مستلزم مداخله تهاجمی برای شرکت‌کنندگان در مطالعه باشد، به راحتی در دسترس قرار می‌دهد. علاوه بر این، راه حل های تحقیقاتی سلامت گارمین مزایا و عملکردهای بسیار دیگری را به همراه دارد:

  • راه اندازی پلت فرم ساده و کارآمد آن آسان است و توانایی همگام سازی چندین پوشیدنی گارمین را به طور همزمان ارائه می دهد.
  • دسترسی به داده های خام با وضوح بالا از طریق ثبت بازه های زمانی قابل تعریف با قابلیت سفارشی سازی دانه بندی و فرکانس.
  • میزبانی مستقل نیاز به حساب گارمین را از بین می برد و امکان ادغام شبکه شخص ثالث را فراهم می کند.
  • داده‌های حسگر جمع‌آوری‌شده از طریق اکوسیستم متصل Garmin Health از جریان‌های داده در زمان واقعی با وضوح کامل پشتیبانی می‌کند.
  • قابلیت‌های کنترل کامل دستگاه به محققان و اشخاص ثالث اجازه می‌دهد تا آنچه را که روی صفحه نمایش داده می‌شود کنترل کنند.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.