آموزش اضافه کردن مسیر ها به ساعت یا رایانه بدون نرم افزار گارمین کانکت

۱۲ آذر ۱۴۰۱
راه حل کمی پیچیده تر از حد معمول است، اما باید به همان صورت عمل کند
خدمات آنلاین گارمین از بین رفته است و باعث می شود افراد نتوانند به راحتی تمرینات خود را روی دستگاه خود یا خاموش کنند.
خوشبختانه، راه‌حلی وجود دارد که به افراد امکان می‌دهد مسیرهایی را به رایانه دوچرخه‌شان برسانند یا تمریناتشان را از ساعت خود عقب نشینی کنند - حتی اگر کمی پیچیده‌تر از حالت عادی باشد.
مشکلات فعلی Connect به این معنی است که برنامه تلفن گارمین قادر به اتصال به اینترنت نیست، و بنابراین به سختی کار می کند - این به نوبه خود به این معنی است که دستگاه هایی مانند ساعت های هوشمند یا رایانه های دوچرخه قادر به اتصال به تلفن ها نیستند. . این روش معمولی است که اطلاعات روی آن دستگاه ها همگام سازی می شود.
خوشبختانه، پایه‌های نرم‌افزار گارمین در زمانی قبل از بلوتوث و دستگاه‌های همراه ساخته شد. این بدان معناست که آنها همچنان می توانند مانند گذشته کار کنند: با بارگیری دستی فایل ها در دستگاه یا خاموش کردن آن.
هر دوره یا تمرین به عنوان یک فایل سنتی در دستگاه گارمین ذخیره می شود، که باید هنگام وصل شدن به رایانه شخصی ظاهر شود. سپس آن فایل ها را می توان از دستگاه خارج کرد و به صورت دستی روی تقریباً هر پلتفرم اصلی مانند Strava یا Training Peaks آپلود کرد.
به همین ترتیب، مسیرها یا دوره ها را می توان در پلتفرم دیگری ایجاد کرد و سپس به صورت دستی به دستگاه اضافه کرد. سپس آنها می توانند به طور معمول بارگیری شوند، زیرا ویژگی های ناوبری را می توان بدون هیچ نوع اتصال به اینترنت استفاده کرد.
برای آپلود یک تمرین، دستگاه خود را به رایانه متصل کرده و از طریق Windows Explorer در رایانه شخصی یا Finder در Mac روی آن کلیک کنید. باید به صورت دستگاهی به نام "GARMIN" نشان داده شود که در آن فایل دیگری به نام "Garmin" وجود خواهد داشت و در آن باید تمرینات را پیدا کنید که به عنوان فایل های fit. ذخیره شده و با توجه به زمان و تاریخ شروع آنها نامگذاری می شود.
(اگر در انجام این کار در مک مشکل دارید، ممکن است برنامه «Android File Transfer» برای شما مفید باشد؛ نصب و استفاده از آن به شما امکان می دهد فایل ها را ببینید، اگر در غیر این صورت نمایش داده نمی شوند.)
سپس باید بتوانید فایل .fit مربوطه را بگیرید و آن را کپی کرده و در رایانه خود جایگذاری کنید. سپس برای آپلود در هر سرویسی که دوست دارید آماده است: به عنوان مثال، در Strava، می توانید روی دکمه کوچک "plus" در گوشه صفحه وب کلیک کنید و برای آپلود دستی یک فعالیت کلیک کنید، یا فقط از این پیوند استفاده کنید.
وب‌سایت‌هایی مانند Strava باید بتوانند تمرین‌های تکراری را تشخیص دهند، به این معنی که وقتی همه چیز دوباره کار می‌کند و فعالیت می‌تواند به طور معمول همگام‌سازی شود، دو بار ظاهر نمی‌شوند.
یک فرآیند مشابه می تواند به راحتی به روش دیگر کار کند، برای قرار دادن دوره ها یا تمرینات روی دستگاه.
ابتدا مسیر را با استفاده از سرویسی مانند Komoot یا RideWithGPS به همان روش عادی ایجاد کنید. اما در پایان، این سرویس‌ها باید گزینه دانلود مسیر را به عنوان فایل GPX یا TPX ارائه دهند که هر دو با دستگاه‌های گارمین کار می‌کنند.
آن فایل را دانلود کنید و گارمین خود را مانند قبل وصل کنید. سپس باید بتوانید به سیستم فایل پیمایش کنید و پوشه ای را پیدا کنید که می تواند به عنوان "NewFiles" یا "GPX" نامیده شود - اگر فایل را در آنجا انداختید، دستگاه را خارج کنید و سپس Garmin خود را روشن کنید. ، مسیر باید به طور معمول در آنجا منتظر باشد.
خبر بد این است که مشاهده آمار یا اطلاعات دیگر در وب سایت یا برنامه Garmin Connect امکان پذیر نخواهد بود. آنها نیز می توانند آپلود دستی فایل های تمرینی را بپذیرند – اما از آنجایی که آفلاین هستند، راهی برای انجام آن وجود ندارد.
همچنین راهی برای همگام سازی معیارهای غیر تمرینی وجود دارد که گارمین شما ممکن است در حین پوشیدن آن و ورزش نکردن جمع آوری کند.
خبر خوب این است که همه این اطلاعات - چه در تمرینات و چه در بقیه زمان ها - باید همچنان توسط دستگاه شما جمع آوری و در آنجا ذخیره شود. به این ترتیب، وقتی گارمین کانکت و بقیه سرویس‌هایش آنلاین می‌شوند، تا زمانی که مشکل دائمی ناشی از قطعی وجود نداشته باشد، باید بتوانند این کار را انجام دهند.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.