معیارهای سلامت گارمین از توصیه های تغذیه ای و بهداشتی برای تیم های Esport حمایت می کند

۱۵ آذر ۱۴۰۱

مربیگری تغذیه و نظارت بر سلامت بخش بزرگی از تیم های ورزش سنتی برای دهه ها بوده است. در سال‌های اخیر، همان سطح تمرکز و مشارکت برای تیم‌های ورزش‌های الکترونیکی اعمال شده است که در بازی‌های ویدیویی چند نفره آنلاین و در سطح حرفه‌ای به رقابت می‌پردازند. در سال 2021 و دوباره در سال 2022، Body Kitchen و Garmin برای ردیابی، نظارت و مشاوره تیم‌های مختلف ورزش‌های الکترونیکی در مورد تغذیه، عملکرد و رفاه کلی آنها همکاری کردند تا پتانسیل برنده شدن خود را افزایش دهند.

رشد Esport
صنعت esports از زمان آغاز در بازی‌های ویدیویی خانگی و بازی‌های ویدئویی خانگی، به یک صنعت حرفه‌ای، سودآور و سرگرم‌کننده بر اساس بازی‌های رقابتی تبدیل شده است. با نوع جوایز و اعتباری که ارائه می‌شود، جای تعجب نیست که بازیکنان و تیم‌ها شبکه پشتیبانی مشابه تیم‌های ورزشی سنتی، از جمله مربیان، متخصصان تغذیه و فناوری ردیابی فعالیت‌های همراه را جمع‌آوری کنند. در پاسخ به تغییر عرصه ورزش‌های الکترونیکی، شرکت‌هایی مانند گارمین پیشنهادات خود را برای ارائه محصولات اختصاصی، مانند ساعت هوشمند گیمینگ GPS Garmin Instinct® – Esports Edition بهبود می‌بخشند.
مطالعه لیگ افسانه های Esport
در بهار سال 2021، همکاری بین Body Kitchen، Garmin و Euronics Gaming (ESG) با هدف ارائه توصیه های تغذیه ای و به دست آوردن بینشی در مورد چالش های ذهنی و جسمی بازی های ویدیویی رقابتی و نحوه ریکاوری بهینه آغاز شد. مطالعه "Fit im Split" انجام شد و داده‌های عملکردی را از طریق Garmin Connect Activity API از ورزشکاران esports طی 3 ماه از طریق Garmin Instinct - Esports Edition تولید کرد که به طور خودکار به پلتفرم Fitrockr منتقل شد و توسط تیم متخصص Body Kitchen تجزیه و تحلیل شد. . مشخص شد که بهبود خواب تاثیر زیادی بر روی باتری بدن بازیکن دارد که به نوبه خود می تواند عملکرد بازیکن را در روز مسابقه افزایش دهد. یکی دیگر از یافته‌های این مطالعه این بود که بازیکنان در مرحله «انتخاب قهرمان» که قبل از بازی واقعی است، سطح استرس بیشتری دارند. این به این دلیل است که در این مرحله، بازیکنان به نوبت حریفان خود و همچنین شخصیت هایی را که می خواهند بازی کنند، انتخاب می کنند. پس از به دست آوردن این بینش با ردیابی داده های درون بازی از روزهای بازی، مربیان اکنون می توانند بازیکنان را قبل از هر مسابقه به طور بهینه آماده کنند، که منجر به ایجاد یک جو آرام تر قبل از بازی می شود.

مطالعه لیگ برتر Esport
برای سال 2022، Body Kitchen و Garmin سلامت عمومی رقبا را در سازمان تازه تأسیس ورزش های الکترونیکی Eintracht Spandau بررسی کردند و اینکه چگونه عملکرد آنها در بازی را می توان با تجزیه و تحلیل داده های سبک زندگی و داده های زنده در روزهای مسابقه افزایش داد. بازیکنان هنگام شرکت در مسابقات لیگ برتر لیگ افسانه‌ها به Forerunner® 45 برای جمع‌آوری معیارهای روزمره مانند ضربان قلب، خواب، استرس و Body Battery مجهز شدند. همچنین به آن‌ها دستگاه نظارت HRM-Dual داده شد تا داده‌های سلامتی درون بازی را جمع‌آوری کند و آمار سطوح استرس و کالری سوزانده شده را بررسی کند.
سیمون برگ، مدیر عامل Body Kitchen مطمئن است که تمرکز بر سلامتی بازیکنان می‌تواند تیم را به سطوح بالاتر سوق دهد: «وقتی یک سازمان ورزشی تصمیم می‌گیرد از ورزشکاران خود از منظری جامع حمایت کند، تغذیه، استرس و خواب به یک موضوع تبدیل می‌شود. جنبه مرکزی به طور اساسی و مداوم باعث رفاه و در نتیجه افزایش عملکرد کل تیم می شود. یک شام مشترک با ارزش غذایی بالا نه تنها سالم است، بلکه از نظر اجتماعی نیز مرتبط است.» با کمک داده های گارمین، اصطلاح انتزاعی "بهزیستی" بسیار خاص تر و قابل اندازه گیری می شود. «با استفاده از پوشیدنی‌های گارمین و ترکیب داده‌های سلامت جمع‌آوری شده با پایگاه داده دستور العمل‌ها و نکات تغذیه‌ای ما، برای سازمان‌ها و بازیکنان آسان‌تر می‌شود که به اهمیت انتخاب‌های غذایی خود بر عملکرد و سلامت کلی خود پی ببرند و آنها را قادر می‌سازد تا بر این اساس اقدام کنند».

چرا گارمین؟
Garmin به عنوان شریک فناوری برای مدیریت سلامت و عملکرد بر اساس فناوری پوشیدنی پیشرو در جهان انتخاب شد. به لطف Garmin، Body Kitchen توانست داده‌های سلامتی کل یک تیم League of Legends را در طول یک فصل ثبت کند، آن‌ها را تجزیه و تحلیل کند و برنامه مربیگری تغذیه‌ای بهینه را برای بازیکنان بر اساس عادات سبک زندگی‌شان ایجاد کند تا کلیت آنها را افزایش دهد. رفاه و در نهایت عملکرد آنها در بازی.

آینده گارمین در Esport
برای Body Kitchen و Simon Berg، امید این است که راه‌هایی بیابند که همه از پوشیدنی‌های Garmin استفاده کنند تا درک بهتری از سلامت روزمره خود داشته باشند و راه‌هایی برای بهبود سلامت خود از طریق تصمیم‌گیری آگاهانه در انتخاب غذا پیدا کنند. این رویکرد کل نگر را می توان از طریق خدمات بهداشتی متصل، بر اساس معیارهای اندازه گیری شده توسط دستگاه های گارمین و پیاده سازی از طریق برنامه های شخص ثالث به دست آورد. در حالی که تنها چند هفته تا فصل بعدی League of Legends باقی مانده است، Garmin و Body Kitchen به ارتقای تیم‌های esports کمک می‌کنند تا عملکردهای اوج را ارائه دهند و در سطح حرفه‌ای بالاتری به رقابت بپردازند.

درباره فیتروکر و گارمین هلث
Fitrockr مجموعه ای از محصولات The Digital Rebels GmbH - یک شرکت نرم افزاری مستقر در برلین است. پلت فرم تحقیق و تجزیه و تحلیل آن به سازمان ها اجازه می دهد تا به راحتی ساعت های هوشمند گارمین را با دسترسی به داده های خام با وضوح بالا، میزبانی مستقل، جریان داده های بلادرنگ و تجزیه و تحلیل و صادرات مستقیم مدیریت و همگام کنند. Fitrockr یکی از عمیق‌ترین پیاده‌سازی‌های فناوری یکپارچه Garmin Health API و SDK است که راه‌حل‌های شرکتی Garmin Health را از سال ۲۰۱۸ ارائه می‌کند.برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصولات گارمین (ساعت ورزشی و  جی پی اس دستی) با شماره تماس 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.