سرویس Garmin Outdoor Maps

۱۹ آذر ۱۴۰۱
گارمین با خدمات اشتراکی که نقشه‌های ممتاز و مرتباً به‌روز شده را ارائه می‌کند، وارد بازار شکار در مناطق مسکونی می‌شود.
به شکارچیان جدی در مناطق دوردست، توجه داشته باشید - سرویس اشتراک جدید گارمین ممکن است شما را وادار کند که در تنظیمات ناوبری فعلی خود تجدید نظر کنید.
گارمین امروز یک بسته نقشه مبتنی بر اشتراک به نام Outdoor Maps را معرفی کرد. طبق یک بیانیه مطبوعاتی، این سرویس با هزینه سالانه 50 دلار در دسترس است و نقشه‌های «به‌روزرسانی مکرر» را با «نقطه‌های ارتفاعی ممتاز، نام مالکان، و مرزهای انواع زمین‌های عمومی/خصوصی، و همچنین سایر محتوای نقشه‌برداری پیشرفته» ارائه می‌کند.
سرویس Outdoor Maps+ با دستگاه‌های GPS سری 700 Garmin Montana سازگار است. برای به‌روز ماندن، کاربران می‌توانند دستگاه‌های خود را برای به‌روزرسانی نقشه از طریق Wi-Fi به Outdoor Maps+ متصل کنند. در گارمین، اشتراک شامل موارد زیر است:
 
به طور منظم داده های نقشه برداری برای همه 50 ایالت ایالات متحده به روز می شود
تصاویر واقعی واقعی و قابل دانلود برای چشم انداز هوایی با وضوح بالا
خطوط ارتفاعی با نقشه های توپو با چگالی بالا و نقشه برداری دقیق از سواحل دریاچه های داخلی، رودخانه ها و نهرها
نقشه های پلات دولتی (قطعه ملک) با مرزهای قطعه و نام مالک زمین برای دیدن قسمت هایی از زمین
نقشه های زمین های عمومی از جمله مالکیت فدرال و ایالتی. پناهگاه های ملی حیات وحش، پارک های ایالتی و ملی، مناطق تولید پرندگان آبی، و مناطق مدیریت حیات وحش علامت گذاری شده اند تا کاربران بتوانند مرزهای زمین های عمومی را بهتر درک کنند.
مرزهای واحد مدیریت شکار با گونه های متعدد در صورت لزوم
دسترسی به آخرین نام‌های 24k سازمان زمین‌شناسی ایالات متحده (USGS) و همچنین خطوط شهرک‌ها و محدوده‌های اداره مدیریت زمین
گفت: «این مجموعه ارزش قابل توجهی برای مشتریان دارد، زیرا بسیاری از مجموعه داده‌های مورد نیاز ما را در یک خرید واحد که همیشه به‌روز است جمع‌آوری می‌کند و نیاز به خریدهای متعدد یا نگرانی‌های مربوط به کارتوگرافی قدیمی را از بین می‌برد.» دن بارتل، معاون گارمین در بخش فروش جهانی مصرف کننده.
 
Garmin Outdoor Maps+  در مقایسه با onX Hunt
Garmin Outdoor Maps+ چندین تفاوت قابل توجه در مقایسه با سرویس اشتراک محبوب onX Hunt دارد.
OnX Hunt در دو سطح اشتراک ارائه می شود: Premium (30 دلار در سال) و Elite (100 دلار در سال). سطح Premium شامل نقشه های مالکیت زمین برای یک ایالت واحد، قابلیت نقشه آفلاین، ایستگاه های بین راه قابل تنظیم، و انواع نقشه های پایه سه بعدی، توپو و ماهواره ای است. سطح نخبگان با تمام موارد فوق، به علاوه نقشه های مالکیت زمین در سراسر کشور و نقشه های شکار کانادا ارائه می شود.
اما شاید بزرگترین تفاوت بین Garmin Outdoor Maps+ و onX Hunt این است که پلتفرم Garmin فقط با دستگاه های ناوبری اختصاصی مونتانا 700 رابط کاربری دارد. در مقابل، onX Hunt یک برنامه iOS، اندروید و دسکتاپ است.
نتیجه؟ شکارچیانی که مزایای یک دستگاه GPS اختصاصی را به تلفن هوشمند ترجیح می دهند (دوام، عمر باتری بیشتر، عدم نیاز به تخلیه باتری تلفن برای مسیریابی) اکنون یک گزینه نقشه برداری یک مرحله ای با به روز رسانی های منظم داخلی دارند.
ضرری ندارد که Garmin Montana 700 ویژگی های قابل توجه دیگری مانند ردیابی سگ و ارتباط با سایر دستگاه های Garmin (مانند inReach) دارد.
البته نکته منفی این است که Garmin Outdoor Maps+ برای کار کردن به یک قطعه 600 دلاری نیاز دارد.
تصمیم گیری تصمیم گیری!

برای مشاوره و خرید ساعت گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.