قدرت دویدن مبتنی بر مچ بر روی Garmin Forerunner 955 و 255 اعمال می شود

۲۱ آذر ۱۴۰۱
یادآوری می‌کنیم که این دو از زمان راه‌اندازی خود در ماه ژوئن، قدرت در حال اجرا داشتند. اما این با نیاز به لوازم جانبی دینامیک دویدن - یا یکی از بند سینه Garmin یا Running Dynamics Pod کار می کند. راه حل ایده آلی نیست زیرا برخی از مارک های دیگر، مانند اپل و پولار، عملکرد مشابهی را اجرا کرده بودند که از مچ دست کار می کند.
گارمین حدود یک ماه پیش به عنوان بخشی از آپدیت آلفا، از Fenix 7 و Epix 2 پیروی کرد. اکنون همین عملکرد به عنوان نسخه بتا برای دستگاه های Forerunner 955 و 255 ارائه می شود. این به شما امکان می‌دهد بین ردیابی قدرت اجرا فقط با ساعت یا با لوازم جانبی (در صورت داشتن یکی) یکی را انتخاب کنید.
 
Garmin Forerunner 955 و 255 – نرم افزار نسخه 13.15 بتا
این آپدیت با شماره 13.15 عرضه می شود. این یک "نامزد انتشار" است، بنابراین تا زمانی که برای برنامه بتای گارمین ثبت نام کرده اید، باید به طور خودکار به ساعت شما برسد. به‌روزرسانی باید در چند هفته آینده برای همه منتشر شود، تا زمانی که هیچ مشکل مهمی مشاهده نشود. بنابراین گزینه دیگر این است که منتظر بمانید تا به روز رسانی عمومی برسد. این گزینه ایمن تر است.
اگر برای برنامه Public Beta ثبت نام کرده اید و نسخه جدید را نمی بینید، Garmin Connect فقط یک بار در روز چنین به روز رسانی ها را بررسی می کند. بنابراین ممکن است تا فردا آن را دریافت نکنید. همه چیز واقعا به زمان بستگی دارد.
 
خواندن ضروری: بهترین ردیاب های تناسب اندام و ابزارهای سلامتی
برخی از موارد دیگر که به عنوان بخشی از این نسخه ارائه می شوند عبارتند از:
فیلد داده سرعت تنظیم شده درجه اضافه شده است. سرعت متوسط شما را که با شیب زمین تنظیم شده است را نشان می دهد.
تنظیم استراحت/مکث خودکار به فعالیت Ultra Run اضافه شده است. این به طور خودکار یک فاصله زمانی استراحت ایجاد می کند یا فعالیت را متوقف می کند.
فعالیت اسنوبرد بک کانتری و فعالیت دیسک گلف اکنون در میان فعالیت های موجود است.
هنگامی که یک حادثه توسط Forerunner 955 یا 255 شما شناسایی می شود، پیامی روی ساعت و تلفن ظاهر می شود. مدت کوتاهی پس از آن یک پیام خودکار برای مخاطبین اضطراری شما ارسال می شود (تا زمانی که آنها را در تنظیمات تنظیم کرده باشید).
این به روز رسانی همچنین یک مشکل آزاردهنده را که قبلاً در مورد آن گزارش کرده بودیم برطرف می کند. برخی از کاربران در طول یک فعالیت متوجه خطوط افقی در صفحات آموزشی شده اند. این یک مشکل صفحه نمایش است که پس از چند ثانیه یا بلافاصله اگر صفحه ساعت خود را تغییر دهید، ناپدید می شود. این خطا برای اولین بار در اواخر آگوست گزارش شد، بنابراین خوب است که گارمین در نهایت به رفع آن پرداخته است. بتا 13.15 همچنین مشکلی را حل می کند که در آن اطلاعات کالیبراسیون اجرای مسیر ممکن است ذخیره نشود.
 
 
برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.