Garmin با ساعت GPS GPLFER نسل دوم MARQ فاصله می گیرد

۲۶ آذر ۱۴۰۱

Garmin یک مدل نسل دوم از ساعت ممتاز گلف باز Marq خود را راه اندازی کرده است که بخشی از مجموعه ای از پنج ساعت GPS را که برای بخش های مختلف بازار فعالیت در فضای باز طراحی شده است ، تشکیل می دهد.
گلف باز Marq (Gen 2) دارای تعدادی از ارتقاء به مدل برای اولین بار در سال 2020 از نظر طراحی ، مواد و عمر باتری است ، اگرچه از دیدگاه خاص گلف ، دارای تمام ویژگی های مشابه مدل پرتاب است.

مورد ساعت 46 میلی متری MARQ از تیتانیوم درجه 5 با کارایی بالا ساخته شده است که پنج بار قوی تر و سخت تر از اکثر فولادها است ، اما همچنین آن را سبک تر می کند و باعث افزایش خوردگی و مقاومت در برابر خراش می شود. این مورد دارای یک لنز یاقوت کبود گنبدی با صفحه نمایش پر جنب و جوش با صفحه لمسی بسیار پاسخگو برای بهبود تجربه ساعت هوشمند و تعامل نقشه دوره است. این بند از نایلون بافته شده ژاکارد ساخته شده است ، که راحت ترین گزینه برای پوشیدن گلف در نظر گرفته می شود و به رنگ سبز رنگ ، مانند سرامیک داخل آن ، به آن نگاه می کند که ظاهری با مضمون گلف دارد.

از دیدگاه GPS ، MARQ با نقشه های دوره ای بیش از 42000 زمین گلف در سراسر جهان بارگذاری می شود ، به طور خودکار تشخیص می دهد که کدام دوره در حال پخش است و مسافت های دقیقی را به جلو ، میانه و پشت سبز ، به علاوه جهت شیب با کانتورهای سبز (فعال) می دهد (فعال) عضویت برنامه گلف Garmin مورد نیاز است). این همچنین شامل پیشرفته ترین مجموعه ویژگی های گلف گارمین ، از جمله کادوی مجازی ، نمایش خطر ، داده های باد و pinpointer است و شامل سه سنسور CT10 Golf Club برای ردیابی خودکار باشگاه است. اگر می خواهید ردیاب های CT10 در هر باشگاه داشته باشید ، باید آنها به طور جداگانه خریداری شوند (69 پوند در هر بسته سه).

با حداکثر 16 روز عمر باتری در حالت ساعت هوشمند - و 28 ساعت در حالت GPS گلف - گلف باز MARQ همچنین داده های بیومتریک حیاتی را جمع آوری می کند تا اطلاعات فردی در مورد کیفیت خواب ، استرس و بهبودی ارائه دهد. مدل جدید از یک ساعت خالی از یک ساعت شارژ باتری دارد که دو برابر سریعتر از طراحی قبلی است.


برای مشاهده و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.