ساعت های گارمین فوررانر 255 و 955 آپدیت 14.06 را دریافت می کنند.

۰۴ دی ۱۴۰۱
نسخه بتا جدیدی برای ساعت‌های Garmin Forerunner 255 و 955 در حال عرضه است. با چند پیشرفت از جمله اسکرول از طریق لمس، اما بدون ویژگی جت لگ همراه است.
 
این شروع دور سه ماهه بعدی به روز رسانی سیستم عامل برای این ساعت ها است. Fenix 7 و Epix 2 چند روز پیش نرم افزار جدید خود را در قالب آلفا نسخه 11.15 دریافت کردند. این یکی با به روز رسانی های بسیار مهم تری مانند Jet Lag Advisor و پشتیبانی از Connect IQ System 6 ارائه می شود.
 
ویژگی جت لگ، به ویژه، علاقه ما را برانگیخت. قرار است به صورت دستی زمان شروع و پایان سفر خود را وارد کنید. ساعت روی مچ دست و گارمین کانکت به شما کمک می کند تا خود را با جلوه های پرواز هواپیما و مناطق زمانی مختلف تنظیم کنید. گارمین به شما اطلاع می دهد که چه مقدار جت لگ را می توانید انتظار داشته باشید، همراه با نحوه سازگاری و مقابله با علائم. قطعا یک ویژگی مفید به نظر می رسد، به خصوص برای کسانی که اغلب سفر می کنند.
 
به روز رسانی بتا 14.06 - چه چیزی تغییر کرده است؟
خب این هنوز به Forerunner 255 و 955 نمی آید. شاید گارمین بخواهد قبل از عرضه به ساعت‌های دیگر، این ویژگی را کمی بیشتر آزمایش کند. اما شایعه شده است که جت لگ در هفته های آینده برای Forerunners خواهد آمد.
در حال حاضر ما یک به روز رسانی بتا دریافت می کنیم که با شماره 14.06 قرار دارد. با بهبودها و اصلاحات مختلفی همراه است از جمله:
  • بهبود مقادیر ارتفاع سنج
  • بهبود نمودارها از جمله پیمایش از طریق لمس
  • بهبود آلارم ها و تایمرها
  • سازماندهی بهتر نگاه ها
  • اصلاحات مختلف در فعالیت ها
  • اصلاحات مختلف برای صفحه های ساعت
  • علاوه بر این، Forerunner 255 همچنین در فرآیند جفت سازی اولیه بهبودهایی دریافت می کند.
مسلماً جالب‌ترین مورد، ذکر اسکرول نمودارها از طریق لمس است. این باید کمی تجربه کاربر را ارتقا دهد. تنها 5 درصد از Forerunners تا کنون به‌روزرسانی سیستم‌افزار را دریافت کرده‌اند و ما جزو این‌ها نیستیم. ساعت ما همچنان در 13.22 کار می کند. اما ما تصور می کنیم این چیزی است که شما روی نمودار فشار می دهید و در امتداد محور حرکت می کنید تا خوانش دقیق نقاط منفرد را دریافت کنید.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.