6 چیزی که ما راجع به گارمین ونو 3 می دانیم.

۱۱ دی ۱۴۰۱
در این مقاله ما مشتاقانه منتظر Garmin Venu 3 هستیم - تاریخ انتشار احتمالی آن و برخی از چیزهایی که دوست داریم از دستگاه نسل بعدی ببینیم.
گارمین سال 2022 پرمشغله ای را با تعداد زیادی از دستگاه های عرضه شده در طول سال داشته است. اکنون که به سال 2023 نزدیک می شویم، زمان خوبی است که منتظر برخی از ساعت هایی باشیم که ممکن است در آینده نزدیک ببینیم. یکی از این ها Venu 3 است.

Garmin Venu 3: تاریخ انتشار احتمالی
تاکنون سه تکرار در آن محدوده وجود داشته است. Venu اصلی در سپتامبر 2019 راه اندازی شد. این مدل به عنوان یک تکرار جذاب تر Vivoactive عرضه شد. بسیاری از ویژگی ها یکسان بودند، تفاوت بزرگ به طراحی باز می گردد. برخلاف Vivoactives، محدوده Vivo دارای صفحه نمایش AMOLED با وضوح بالا، قاب فولادی ضد زنگ و برخی دیگر از پیشرفت‌های طراحی است.

نسخه اصلی با نسخه دوم در آوریل 2021 دنبال شد. یکی از مهم ترین ارتقاء آن، عمر باتری است. نسخه 1 دارای آب کافی برای 5 تا 6 روز با یک بار شارژ است. و این بدون گزینه صفحه نمایش همیشه روشن است. Venu 2 تقریباً این را دو برابر می کند. همچنین سنسورهای نسل بعدی، فضای ذخیره سازی بیشتر برای آهنگ ها و گزینه های اندازه های متعدد را معرفی کرد. در مجموع، یک ارتقاء خوب.

خواندن ضروری: برترین ردیاب های تناسب اندام و ابزارهای سلامتی
در نهایت به Venu 2 Plus می رسیم. این گوشی در ژانویه 2022 روشنایی روز را دید. برخلاف مدل های قبلی خود، دارای میکروفون و بلندگوی داخلی است.
همچنین باید به دستگاه هایی در محدوده Garmin Venu Sq اشاره کرد. اما اینها معمولاً مشخصات کمتری نسبت به Venu دایره ای دارند. که محور این مقاله است.
به نظر می رسد که گارمین بین تکرارهای بعدی ساعت Venu بین 12 تا 16 ماه فاصله دارد. دلیلی برای تغییر این برنامه وجود ندارد، به خصوص که ما گمان می کنیم آخرین دستگاه در خط Vivoactive را دیده ایم.
به عنوان یک ساعت همه منظوره، Venu در برابر ساعت هایی مانند Apple Watch و Samsung Galaxy Watch قرار دارد. صفحه نمایش Vivoactives به سادگی با صفحه نمایشی که در آن دستگاه ها یافت می شود نیست. از این رو، Venu راه رو به جلو برای Garmin است. به خصوص اکنون که توانسته عمر باتری دستگاه های دارای نمایشگر AMOLED را بهبود بخشد.
همه اینها به این معنی است که می‌توانیم منتظر تاریخ انتشار احتمالی Garmin Venu 3 در بهار امسال باشیم. به دنبال فرود آن در هر نقطه ای بین ماه های اولیه 2023 و تابستان باشید.

Garmin Venu 3:  شش چیزی که دوست داریم ببینیم: 

1. GNSS
چند ساعت گارمین از چیزی به نام GNSS چند بانده (سیستم ناوبری جهانی ماهواره ای) پشتیبانی می کنند. این به لطف توانایی دریافت سیگنال های ماهواره ای که از چندین سیستم ماهواره ای ناوبری پخش می شوند، اتصال سریعتر و دقت بیشتر را تضمین می کند. بنابراین به جای استفاده از GPS، این سیستم می تواند همزمان به GLONASS روسیه، GALILEO اروپا، BEIDOU چین و موارد دیگر ضربه بزند.
به احتمال زیاد Venu 3 این را دریافت خواهد کرد. اکثر ساعت های اخیر گارمین با GNSS عرضه می شوند.

2. معیارهای عملکرد بیشتر
ما می‌خواهیم پیشرفت‌هایی را در مهارت‌های ردیابی تناسب اندام در Venu 3 مشاهده کنیم. مطمئناً آمارهایی مانند باتری بدن، Vo2Max، عکس فوری سلامت، سن تناسب اندام و اطلاعات اولیه در مورد تمرینات را دریافت می‌کنید. علاوه بر این، برنامه‌های آموزشی و مربی گارمین را در برنامه iOS و Android Garmin Connect دریافت می‌کنید.
اما برای مثال، توصیه های بازیابی می تواند بهتر باشد. ساعت‌های پیشرفته Forerunners، Fenix و برخی دیگر از ساعت‌های Garmin اخیراً آمادگی آموزشی، وضعیت HRV، گزارش صبحگاهی و موارد دیگر را دریافت کرده‌اند.
و بله، می‌دانیم که Venu 3 در محدوده سلامتی Garmin’s قرار می‌گیرد. اما این بهانه ای نیست که از ویژگی ها چشم پوشی کنیم. و ساعت بسیاری از معیارهای عملکرد ورزشی خاص را از دست می دهد.
حسگرهای داخل ونوس همان حسگرهایی هستند که در محدوده Outdoor و Running یافت می شوند. بنابراین، این خط به وضوح می‌تواند همان نوع داده‌ها را منتشر کند. در قیمت فعلی، گارمین در صورت عدم اضافه کردن ویژگی‌های بیشتری به آن، برای جابه‌جایی بسیاری از واحدهای Venu 3 تلاش خواهد کرد.

3. سنسورهای اضافی
در مورد حسگرها هم انتظار بیشتری داشته باشید. بنابراین Venu 3 احتمالا شامل ارتفاع سنج فشارسنج، قطب نما، شتاب سنج، دماسنج، ضربان قلب و پالس اکس خواهد بود. البته برخی از این موارد به نسل بعدی به روز خواهند شد. با این حال، در حال حاضر، گارمین هیچ سنسور جدیدی را به نسل بعدی ساعت اضافه نمی کند.
با این حال، عملکرد ECG ممکن است فعال شود. در ابتدای سال 2022 در نسخه سیستم عامل قبلی Venu 2 Plus مشاهده شد. پس از آن حذف شد. به این معنی که حتی تکرار فعلی Venu قادر به اندازه گیری ECG است.
مشکل در اینجا ممکن است تأمین مجوزهای نظارتی لازم برای عملکرد باشد. این می تواند یک مبارزه باشد، به ویژه در ایالات متحده. بیایید امیدوار باشیم که گارمین در چند ماه آینده تمام تاییدیه های مورد نیاز خود را برای ECG دریافت کند.

4. LTE
Garmin Venu 2 plus اولین ساعت هوشمند این شرکت با میکروفون و بلندگو است. وقتی به تلفن هوشمند خود متصل می‌شوید، می‌توانید از آن‌ها برای برقراری تماس، پیامک و تعامل با دستیار صوتی استفاده کنید.
می دانید مرحله بعدی چیست - نه؟ ساعت گارمین تلفن همراه یا LTE فعال. شما می توانید همه این کارها را بدون گوشی هوشمند انجام دهید.
Venu 3 به عنوان یک دستگاه همه منظوره، کاندیدای عالی برای اولین Garmin با اتصال سلولی مناسب خواهد بود. تا کنون، ما این ویژگی را دیده‌ایم – اما کاملاً محدود است و تقریباً با تعدادی از عملکردهای ایمنی مانند تشخیص حادثه خاتمه می‌یابد.
به تازگی یک ساعت بچه گانه به نام Garmin Bounce عرضه شده است. این یکی کمی عملکرد سلولی را ارتقا می دهد. بنابراین این شرکت گام های تدریجی به سمت یک ساعت سلولی مناسب برمی دارد. آیا سال 2023 می تواند سالی باشد که ما در نهایت این را می بینیم؟ بیایید امیدوار باشیم. در این صورت ممکن است شاهد نسخه سلولی گران‌تر و ارزان‌تر Venu 3 باشیم.

5. گزینه های اندازه چندگانه (یک بار دیگر)
برخلاف نسخه اصلی، نسل 2 Venu دارای دو گزینه اندازه است. با این حال، Venu 2 Plus فقط بدنه ای با قطر 43 میلی متر ارائه می دهد. بنابراین شما به یک اندازه بازگشته اید.
به عنوان یک ساعت هوشمند همه منظوره، معرفی مجدد این دو اندازه ایده خوبی خواهد بود. به این ترتیب چیزی برای کسانی که مچ های بزرگ و کوچک دارند وجود خواهد داشت. همچنین به گارمین اجازه می دهد تا اندازه نمایشگر را از 1.3 اینچ در آخرین نسل افزایش دهد.

6. برچسب قیمت پایین تر
Venu 2 Plus که معمولاً با قیمت 499 دلار به فروش می رسد، یک ساعت گران قیمت است. برای این کار می توانید یک اپل واچ سامسونگ گلکسی واچ بخرید.
همانطور که در قیمت فروش Garmin Forerunner 955 و 255 نشان داده شده است، قطعات در حال ارزان تر شدن هستند.
اگر گارمین می‌خواهد در فضای کلی ساعت‌های هوشمند رقابتی‌تر باشد، باید روی مناسب نگه داشتن بودجه Venu 3 کار کند. 50 تا 100 دلار از قیمت فروش کم کنید و قیمت فعلی را برای نسخه سلولی (در صورت وجود) حفظ کنید.


برای مشاهده و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.