GARMIN CLIPBOARD: برنامه جدید رایگان برای مربیان ورزشی

۲۵ دی ۱۴۰۱
Garmin امروز برنامه مربیگری ورزشی جدید Garmin Clipboard  سازگار با Apple  و Android  را ارائه می کند. به لطف این راه حل آموزشی یکپارچه و رایگان، مربیان و ورزشکارانی که از ساعت های متصل به گارمین استفاده می کنند، می توانند جلسات خود را برنامه ریزی کرده و به اشتراک بگذارند، احساسات خود یا اهداف تمرینی خود را مورد بحث قرار دهند، اما همچنین هر عملکرد را با سهولت و با سطح منحصر به فردی از آن تجزیه و تحلیل کنند. جزئیات
 
برنامه آموزشی
کلیپ بورد Garmin به شما امکان می دهد داده های همه ورزشکاران را از یک برنامه واحد تجزیه و تحلیل کنید. مربی این امکان را دارد که گروه های تمرینی و همچنین زیر گروه های سطحی را ایجاد کند و اهداف کیفی را برای هر ورزشکار تعیین کند.
به لطف یک کتابخانه آموزشی شخصی که با صدها جلسه ارائه شده توسط گارمین غنی شده است، مربیان همه ابزارها را برای ایجاد آموزش های سفارشی در اختیار دارند. آنها می توانند زمان، مسافت، سرعت، مناطق ضربان قلب، آهنگ و بسیاری از پارامترهای دیگر را از پیش تعریف کنند.
سپس این جلسات را می توان در تقویم یک ورزشکار یا گروهی از ورزشکاران قرار داد.
بریده‌دان گارمین برای همگام‌سازی خودکار با حساب‌های Garmin Connect ورزشکاران طراحی شده است و به شما امکان می‌دهد تمرین‌ها مستقیماً در تقویم و روز برنامه‌ریزی شده در ساعت نمایش داده شوند.

ردیابی عملکرد ورزشکاران ساده شده
مربیان می توانند عملکرد یک ورزشکار انفرادی و همچنین کل تیم را پیگیری کنند. بنابراین آنها به سرعت، مسافت پیموده شده، زمان های سری، دینامیک مسابقه (Running Dynamics)، VO2 Max و تمام داده های محیطی جلسه مانند آب و هوا، دما، سطح رطوبت دسترسی دارند. و سرعت باد نمایش داده ها کاملاً قابل تنظیم است و برای خوانایی بهتر می توان آن را به صورت نمودارهایی با پوشش داده ارائه کرد. همچنین می توان عملکرد چند ورزشکار را با هم مقایسه کرد. برای پیشبرد ردیابی حتی بیشتر، مربیان می‌توانند به تمام داده‌های سلامتی و فعالیت روزانه مانند سطح انرژی Body Battery™ و کیفیت خواب دسترسی داشته باشند. این اپلیکیشن همچنین به شما این امکان را می دهد که در صورت آسیب دیدگی مطلع شوید و در نتیجه برنامه ورزشکار را تطبیق دهید.

تبادل ساده برای نظارت بر کیفیت
گارمین کلیپ بورد به ورزشکاران و مربیان اجازه می دهد تا از طریق پست یا نظرات تبادل نظر کنند. ورزشکاران می توانند در هر جلسه، به لطف سیستم خودارزیابی فعالیتی که می توانند با مشاهدات خود کامل کنند، احساسات و میزان خستگی خود را اضافه کنند.
محصولات گارمین که برای فضای باز طراحی شده اند، زندگی دوندگان، دوچرخه سواران، شناگران و ورزشکاران در تمام سطوح را متحول کرده اند. گارمین متعهد به توسعه محصولاتی است که به بهبود تجربیات و داشتن زندگی سالم‌تری کمک می‌کنند. به گفته گارمین، هر روز فرصتی برای نوآوری و فرصتی برای بهتر شدن از دیروز است.

درباره گارمین
Garmin International Inc یکی از شرکت های تابعه Garmin Ltd است. پیشرو جهانی در ناوبری ماهواره ای. این گروه از شرکت ها از سال 1989 به طراحی، ساخت و بازاریابی دستگاه ها و راهکارهای ناوبری، ارتباطی و اطلاعاتی می پردازند که اکثر آنها از فناوری GPS استفاده می کنند. محصولات Garmin شامل تمام سیستم‌های توسعه‌یافته برای بخش‌های خودرو، ورزش و اوقات فراغت در فضای باز، برنامه‌های کاربردی تلفن همراه و اشیاء متصل، فعالیت‌های دریایی و هوانوردی و همچنین OEM است. گارمین با مسئولیت محدود در سوئیس مستقر است و شرکت های تابعه اصلی آن در ایالات متحده، تایوان و بریتانیا مستقر هستند. Garmin یک علامت تجاری ثبت شده Garmin Ltd است.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.