ساعت های هوشمند گارمین با بسیاری از ویژگی های جدید

۲۶ دی ۱۴۰۱
اطلاعاتی در مورد ویژگی های جدید متعددی برای پوشیدنی ها یا ساعت های هوشمند گارمین به بیرون درز کرده است. گستره کارکردهای مدل‌ها به این ترتیب به طور قابل ملاحظه‌ای گسترش می‌یابد، اما طبق معمول نباید اطلاعات را بدیهی تلقی کرد. علاوه بر این، مشخص نیست که کدام مدل ها باید از ویژگی های جدید بهره مند شوند.
طبق گزارش the5krunner، Garmin قرار است ویژگی‌های جدید متعددی را عرضه کند. به گزارش این رسانه، این گزارش تنها بر اساس یک منبع واحد اما قابل اعتماد است. این ویژگی‌ها نه تنها بر خود پوشیدنی‌های گارمین (پیوند وابسته) تأثیر می‌گذارند، بلکه بر پلتفرم زیربنایی نیز تأثیر می‌گذارند.
بر اساس این گزارش، Garmin Connect همچنین باید بتواند کاربران دارای مجوز خواندن را مشخص کند. بر این اساس، این کاربران می توانند به تاریخچه فعالیت های ورزشی و فعالیت های روزمره نگاه کنند، به عنوان مثال، the5krunner برای مربیانی که می توانند پیشرفت مشتریان خود را پیگیری کنند، منطقی است.
علاوه بر این، نوار قلب نیز باید آماده شود. مدار نباید با فشار دادن یک دکمه، بلکه با قرار دادن دو انگشت روی قاب فلزی ساخته شود. ECG باید قادر به تشخیص ضربان قلب نامنظم باشد که برای تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی در نظر گرفته شده است. یک ویژگی جدید همچنین باید امکان هشدار در شب در صورت کاهش اشباع اکسیژن به زیر مقدار مجاز باشد.
علاوه بر این، تعداد زیادی پروفایل ورزشی جدید باید پشتیبانی شود. اگر کاربران در حال حاضر در حال تکمیل یک تمرین آماده هستند، شدت آن همچنان باید در طول واحد ورزشی قابل تنظیم باشد، برای مثال اگر پس از مدت کوتاهی خستگی شدید ایجاد شود.
گزینه های پشتیبان گیری و مهاجرت نیز قرار است گسترش یابد. با توجه به ترازوهای هوشمند با گزینه تجزیه و تحلیل درصد چربی بدن، به زودی باید کالیبراسیون آنها نیز امکان پذیر شود که برای این منظور باید اندازه گیری چربی از طریق کالیپومتری یا اندازه گیری حرفه ای انجام شود.

برای مشاهده و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.