کدام مدل LiveScope برای من مناسب است؟

۰۵ بهمن ۱۴۰۱
فناوری Garmin LiveScope مدتی است که بازی را تغییر داده است. اولین نسخه از سونار رو به جلو برنده جایزه بهترین الکترونیک و بهترین نمایش در نمایشگاه بین المللی کنوانسیون تجارت ماهیگیری ورزشی متفقین در سال 2018 شد و از آن زمان تاکنون عناوین اصلی را به ارمغان آورده است.
نکته جالب در مورد LiveScope سادگی آن است. آنچه می بینید همان چیزی است که وجود دارد. تنها تصویری که می‌تواند بهتر باشد این است که با عینک در آب شیرجه بزنید، و من مطمئن نیستم که واقعاً حتی بهتر است.» شایان ذکر است: 9 نفر از 10 ماهیگیر برتر دیگر Garmin LiveScope را اجرا می کردند.
واضح است که اگر در مورد ماهیگیری حتی کمی جدی هستید، به Garmin LiveScope نیاز دارید. اما با سه گزینه موجود، این سوال پیش می‌آید که کدام نسخه از LiveScope برای نیازهای شما مناسب‌تر است. در زیر، شما را از طریق سه انتخاب شما راهنمایی می‌کنیم، از Garmin LiveScope اصلی شروع می‌کنیم و تا آخرین نسخه، LiveScope™ XR ادامه می‌دهیم.

LiveScope

LiveScope فناوری سونار اصلی و بی‌درنگ گارمین است. تصاویر سونار با اسکن زنده با تفسیر آسان ساختارهای کاملاً مشخص، جذابیت شما را در حین بازیابی و حتی جزئیات کافی برای تمایز بین گونه‌های مختلف ماهی نمایش می‌دهند. شما می‌توانید زیر و اطراف قایق خود را تا 200 اینچ ببینید - و سیستم تثبیت‌کننده داخلی تصویر را روی نمودار نمودارتان ثابت نگه می‌دارد، حتی زمانی که آب وجود ندارد.

سیستم اصلی LiveScope یا با پایه موتور ترولینگ یا ترولینگ یا یک پایه از طریق بدنه فروخته می شود.

LiveScope™ Plus

اگر LiveScope بازی را تغییر داد، LiveScope Plus مزیت بیشتری به ماهیگیران می داد. با وضوح بهبود یافته، کاهش نویز، تصاویر واضح تر و تفکیک بهتر هدف، LiveScope Plus نتیجه گروهی از مهندسان Garmin است که همیشه به دنبال فراتر رفتن از محدودیت ها هستند. LiveScope Plus با هفت گزینه پالت رنگ مختلف - از جمله Aqua، Caribbean، Lava و موارد دیگر - برای ماهیگیران برای تنظیم دقیق تنظیمات بر اساس ترجیحات شخصی خود، LiveScope Plus مزایای مشابه LiveScope اصلی را برای کسانی که حداکثر وضوح را در اولویت قرار می دهند، ارائه می دهد.
LiveScope Plus برای خرید فقط به عنوان مبدل LVS34 یا به عنوان یک سیستم LiveScope Plus که شامل مبدل LVS34 و یک ماژول سونار GLS 10 است، در دسترس است. اگر در حال حاضر سیستم اصلی LiveScope را دارید، می توانید به سادگی آن جعبه سیاه (ماژول سونار GLS 10) را با مبدل جدید LVS34 ارتقا دهید تا تجربه ماهیگیری خود را افزایش دهید.

LiveScope XR

اگر بیشتر از وضوح بیشتر به محدوده گسترده علاقه دارید، LiveScope XR ممکن است راهی برای رفتن باشد. جدیدترین تکرار فناوری LiveScope، LiveScope XR به ماهیگیران اجازه می دهد تا اعماق را با بردی تا 500 اینچ در آب شیرین و 350 اینچ در آب شور کاوش کنند، همه اینها با وضوح فناوری اصلی LiveScope - آن را برای ماهیگیری در ساحل و آب های آزاد عالی می کند.
LiveScope XR فقط به عنوان مبدل LVS62 یا به عنوان یک سیستم LiveScope XR که شامل مبدل LSV62 و یک ماژول سونار GLS 10 است برای خرید در دسترس است. همانند سیستم LiveScope Plus، اگر در حال حاضر نسخه متفاوتی از LiveScope دارید که شامل ماژول سونار GLS 10 است، می‌توانید با خرید مبدل LVS62 جدید را به LiveScope XR ارتقا دهید.
بنابراین، چه با LiveScope XR به دنبال ماهیگیری هامور باشید و چه با LiveScope Plus، گارمین شما را تحت پوشش قرار داده است. فناوری سونار Garmin LiveScope را از اینجا خریداری کنید.


برای مشاهده و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.