با برنامه جدید ECG از Garmin، بدن خود را بهتر بشناسید

۰۹ بهمن ۱۴۰۱
Garmin برنامه ECG را معرفی کرد، یک برنامه پاکسازی شده توسط FDA برای ساعت هوشمند Venu 2 Plus که به کاربران اجازه می دهد ضربان قلب خود را ضبط کرده و علائم فیبریلاسیون دهلیزی (AFib) را در هر زمان و هر مکان بررسی کنند. مشتریان می توانند از برنامه ECG برای ضبط یک نوار قلب 30 ثانیه ای استفاده کنند و نتایج ریتم قلب خود را بلافاصله در ساعت یا در صورت تمایل، بعداً در برنامه تلفن هوشمند Garmin Connect مشاهده کنند.
دان بارتل، معاون فروش جهانی گارمین گفت: "برنامه ECG اولین ویژگی ساعت هوشمند گارمین است که توسط FDA پاک شده است و ما از ارائه این ابزار انقلابی به مشتریان خود به عنوان راه دیگری برای حفظ سلامتی آنها هیجان زده هستیم." "در مراحل اولیه AFib، معمولاً علائم نادر است و تشخیص آن را در یک محیط بالینی دشوار می کند. با برنامه جدید ECG، مشتریان Venu 2 Plus می توانند به راحتی هر زمان که خواستند یک نوار قلب ضبط کنند و به صورت اختیاری گزارشی از خود تهیه کنند. نتایج را بعداً با پزشک خود در میان بگذارند."
هنگامی که مشتریان نوار قلب می گیرند، برنامه ECG از حسگرهایی در Venu 2 Plus برای ضبط سیگنال های الکتریکی استفاده می کند که نحوه ضربان قلب آنها را کنترل می کند. سپس برنامه ECG آن ضبط را برای تشخیص علائم AFib تجزیه و تحلیل می کند. علاوه بر این، کاربران این گزینه را دارند که نتایج برنامه ECG خود را با Garmin Connect همگام کنند. از طریق برنامه Garmin Connect، مشتریان می‌توانند تاریخچه نتایج برنامه ECG را مشاهده کنند و گزارش‌هایی ایجاد کنند که می‌تواند با ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی به اشتراک گذاشته شود.
برنامه ECG اکنون در Venu 2 Plus برای مشتریان ایالات متحده در دسترس است و قبل از استفاده به آخرین نسخه برنامه Garmin Connect نیاز دارد. گارمین قصد دارد به گسترش سبد محصولات خود که از برنامه ECG پشتیبانی می‌کنند ادامه دهد و آن را در مناطق جدید مطابق با تأییدیه لازم نظارتی راه‌اندازی کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ECG و نحوه تنظیم آن، به Garmin.com/ECG مراجعه کنید.
 
محصولات گارمین که از درون برای زندگی در بیرون مهندسی شده اند، صنعت سلامتی را متحول کرده اند. گارمین که متعهد به توسعه ابزارهای پوشیدنی و اندازه گیری سلامت است که به افراد در هر سطح فعالیتی کمک می کند زندگی سالم تری داشته باشند، معتقد است هر روز فرصتی برای نوآوری و فرصتی برای شکست دادن دیروز است. برای اطلاعات بیشتر، به اتاق خبر مجازی Garmin مراجعه کنید، به تیم مطبوعاتی ما ایمیل بزنید، با @garminwellness در رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید، یا ماجراهای ما را در garmin.com/blog دنبال کنید.
 
1 برنامه ECG در ساعت هوشمند Venu 2 Plus (نسخه سیستم عامل 11.21) با برنامه تلفن هوشمند Garmin Connect (نسخه 4.62) موجود است. برنامه ECG در همه مناطق در دسترس نیست. برای در دسترس بودن به Garmin.com/ECG مراجعه کنید. برنامه ECG برای استفاده افراد زیر 22 سال در نظر گرفته نشده است. با اپلیکیشن ECG، ساعت هوشمند Venu 2 Plus قادر به تولید نوار قلب شبیه به الکتروکاردیوگرام تک سرب است.
 
درباره Garmin International, Inc. Garmin International, Inc. یکی از شرکت های تابعه Garmin Ltd. (NYSE: GRMN) است. گارمین با مسئولیت محدود در سوئیس ثبت شده است و شرکت های تابعه اصلی آن در ایالات متحده، تایوان و بریتانیا واقع شده اند. Garmin و Venu علائم تجاری ثبت شده هستند و Garmin Connect علامت تجاری Garmin Ltd. یا شرکت های تابعه آن است. تمام مارک های دیگر، نام محصول، نام شرکت، علائم تجاری و علائم خدمات، دارایی صاحبان مربوطه می باشد. تمامی حقوق محفوظ است.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا (گارمین) تماس حاصل فرمایید.