گارمین نسخه بتا 14.50 را برای Forerunner 945 LTE با ویژگی های بهبود یافته منتشر کرد

۱۵ اسفند ۱۴۰۱
به‌روزرسانی نسخه بتا 14.50 برای Garmin Forerunner 945 LTE اکنون در حال انتشار است. جدیدترین نرم‌افزاری که برای مشتریانی که برای برنامه بتا شرکت ثبت‌نام می‌کنند در دسترس است، چندین بهبود ویژگی را برای پوشیدنی‌ها به ارمغان می‌آورد. به علاوه، یک فیلد داده نمودار جدید به ساعت هوشمند اضافه شده است.
Garmin Public Beta نسخه 14.50 برای ساعت هوشمند Forerunner 945 LTE از راه رسید. نرم افزار جدید چندین پیشرفت را برای پوشیدنی ها به ارمغان می آورد، از جمله محاسبه سرعت بهتر در فضای داخلی و سازماندهی پیشرفته ابزار آلارم و تایمر. ویژگی‌های هوشمند مانند توقف خودکار در طول فعالیت Ultra Run و کمک و تشخیص حادثه نیز بهبود یافته‌اند.
افزوده های جدیدی به Forerunner 945 LTE وجود دارد، مانند گزینه فیلد داده نمودار برای برخی از انواع داده ها و امکان نامشخص گذاشتن جنسیت در نمایه کاربری شما. چندین رفع اشکال در به روز رسانی گنجانده شده است که مشکلات مربوط به داده های نمایش داده شده در صفحه ساعت و در فعالیت ها را برطرف می کند. گارمین همچنین مشکل ویژگی تمرین در طول فعالیت های خاص و مشکل با تمرینات ساختاریافته را حل کرده است. به‌علاوه، یک اشکال با تست هدایت‌شده قدرت آستانه عملکردی برای دوچرخه داخلی، در کنار چندین مشکل جزئی دیگر برطرف شده است.
نسخه 14.50 نسخه بتای عمومی گارمین نسخه 14.50 کاندید انتشار است، به این معنی که تا زمانی که هیچ باگ قابل توجهی در این مرحله آزمایشی شناسایی نشود، به‌روزرسانی عمومی خواهد شد. در زمان نگارش این مقاله، آخرین نرم افزار برای 20 درصد از دستگاه های واجد شرایط عرضه شد. برای پیوستن به برنامه بتای گارمین می توانید از طریق Garmin Connect ثبت نام کنید.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.