نکات بسیار مفید برای اجرای ماراتن همره با ساعت گارمین

۱۷ اسفند ۱۴۰۱
نیمه ماراتن پاریس یک رویداد غیرقابل فراموشی برای دوندگان در تمام سطوح است.
Harmonie Mutuelle Semi de Paris یکشنبه 5 مارس برگزار می شود. اگر قصد شرکت دارید، در اینجا چند نکته مفید برای بهینه سازی آموزش و آماده سازی شما برای رسیدن به هدفتان آورده شده است.

ساعت در حال اجرا متصل خود را انتخاب کنید

آیا برای اجرا به ساعت متصل نیاز دارید؟ اما نمی دانید کدام ساعت گارمین را انتخاب کنید؟ هدف شما هر چه باشد، یک ساعت Forerunner برای شما وجود دارد!

محصولات ما را مرور کنید و ساعت گارمین خود را انتخاب کنید.

با کلیک بر روی دکمه "مقایسه" در بالای صفحه، می توانید چندین محصول را انتخاب کنید و به این ترتیب مدل های مختلف ساعت های ما را با هم مقایسه کنید.

تمرینات خود را مستقیماً روی ساعت گارمین خود انجام دهید

اگر از قبل یک ساعت متصل به گارمین دارید، چندین گزینه در دسترس شماست تا ساعت خود را به یک ساعت مچی واقعی تبدیل کنید.

ویجت مسابقه Garmin

برای دریافت اطلاعات شخصی تا تاریخ مسابقه، تاریخ رویداد را به تقویم خود اضافه کنید. ویجت Garmin Race یک برنامه آموزشی و همچنین پیش بینی های مسابقه را بر اساس اطلاعات ساعت هوشمند شما در اختیار شما قرار می دهد.
برای تمرینات خود برنامه ریزی کنید
اگر از قبل با برنامه‌های تمرینی راحت هستید، یک راه واقعاً آسان برای برنامه‌ریزی تمرینات خود با Garmin Connect و ارسال آن‌ها به ساعت گارمین سازگارتان وجود دارد. هنگامی که تمرینات شما در ساعت شما تنظیم می شود، جلسات شما بسیار سازنده تر می شوند.

مربی گارمین

اگر هنوز برنامه تمرینی ندارید، می‌توانید از گارمین کوچ برای پیروی از توصیه‌های متخصص و همچنین یک برنامه آموزشی که با اهداف و عملکرد شما سازگار است، استفاده کنید.

PacePro یا پیش‌بینی‌کننده مسابقه

قابلیتی به نام PacePro™ وجود دارد که در برخی از مدل های Forerunner موجود است. PacePro راهنمایی سرعت ارائه می دهد تا به شما کمک کند هدف خود را دنبال کنید. با دانلود آهنگ Harmonie Mutuelle Semi de Paris 2023 در ساعت شما، PacePro تغییرات ارتفاع در طول مسیر را برای محاسبه استراتژی سرعت تجزیه و تحلیل می کند. بنابراین PacePro سرعت شما را با توجه به زمین توزیع می کند، به طوری که ساعت شما به طور خودکار به عنوان مثال، صعودهای آهسته تر و فرودهای سریعتر و غیره را پیشنهاد می کند.

لباس مناسب را انتخاب کنید

هنگام شروع دویدن، انتخاب تجهیزات مناسب ضروری است. انتخاب لباس مناسب برای دویدن بسیار مهم است، به خصوص زمانی که در یک نیمه ماراتن شرکت می کنید.
دوره تمرین برای نیمه ماراتن پاریس همیشه در زمستان است و به طور کلی هوا سرد است! اما بحث لغو تمرین او مطرح نیست. حتی تمرین در هر شرایط آب و هوایی می تواند به شما کمک کند زیرا نمی توانید بر آب و هوا در روز مسابقه تأثیر بگذارید.
با این حال، پیش بینی هوای روز را بررسی کنید تا تجهیزات لازم برای D-Day را به همراه داشته باشید.

غذا

صبحانه خود را 3 ساعت قبل از مراسم میل کنید. اگر در حال برنامه ریزی برای صبحانه خاصی هستید یا غذای خاصی برای این رویداد می آورید (ژل و نوشیدنی های ورزشی، بارهای انرژی زا و غیره)، حداقل 4 یا 5 روز قبل از نیمه ماراتن آنها را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که آنها را می خورید. خوب هضم کنید. .
برعکس، هرگز با معده خالی ترک نکنید.
در طول مسابقه سوخت گیری کنید. اگر نمی توانید در حین دویدن غذا بخورید، راه بروید یا توقف کنید.
در طول نیمه ماراتن پاریس، بهتر است به جای شیرینی یا آب پرتقال میوه بخورید که ممکن است در معده شما بماند و باعث ناراحتی در طول مسابقه شود. قند بیش از حد نیز می تواند باعث هیپوگلیسمی شود.

به اندازه کافی بنوشید تا هیدراته بمانید.

به دیگران هم فکر کن هنگامی که نوشیدنی و غذای لازم را مصرف کردید، جلوی مراکز امداد نمانید، مدار را ادامه دهید یا در صورت نیاز به توقف به پهلو بایستید.
بهتر است هیچ منبعی را از دست ندهید. در بدترین حالت، سریع بنوشید و در صورت تصادف احتمالی بعداً کمی غذا بخورید.

جدیدترین نکات

به یاد داشته باشید که در روز جمعه 3 مارس یا شنبه 4 مارس، پیش نویس خود را (در روز مسابقه توزیع نمی شود)، با کد QR ثبت نام و شناسه خود جمع آوری کنید. از این لحظه برای دیدار با تیم های ما در غرفه شماره 12 ما استفاده کنید.
قبل از نیمه ماراتن پاریس گرم کنید.
در صورت درد، زور نزنید، سرعت را کاهش دهید. به خاطر داشته باشید که یک کرم ضد اصطکاک و گچ به همراه داشته باشید.
به آرامی شروع کنید. در روز رویداد، با جو و سایر دوندگانی که مسابقه را با سرعت زیاد شروع می‌کنند، ممکن است وسوسه شوید که خیلی سریع آن را ترک کنید.
مهمتر از همه، از این اشتباه رایج اجتناب کنید، زیرا ممکن است خیلی زود خسته شوید و کیلومترهای آخر ممکن است جهنم شود.
در طول مسابقه و هنگام عبور از خط پایان مثبت باشید و لبخند بزنید.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.