از فرانسه تا اسلوونی: نقشه جدید Garmin TOPO Alps PRO با پوشش کامل کوه های آلپ

۲۰ اسفند ۱۴۰۱
TOPO Alps Pro جدید از Garmin کل قوس آلپ از فرانسه تا اسلوونی را تنها در یک نقشه با مقیاس 1:25000 پوشش می دهد. اتریش و سوئیس حتی به طور کامل شامل می شوند.

به لطف فناوری Garmin ActiveRouting، مسیرها را می توان به راحتی در کل شبکه جاده ها و مسیرها برنامه ریزی و تنظیم کرد. بسته به نمایه کاربر و فعالیت انتخاب شده، محتوای مناسب با رنگ هایلایت شده است و پیدا کردن مسیر خود را آسان تر می کند. طرفداران فضای باز با نقشه جدید به ارزش پول خود خواهند رسید: بیش از یک میلیون کیلومتر جاده و صدها هزار کیلومتر مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری ثبت شده است. هنگام برنامه‌ریزی یک مسیر بر روی یک دستگاه سازگار، می‌توان مسیرهای پیاده‌روی بزرگ‌تری را پیدا کرد، اما مهم‌تر از همه، POI‌هایی مانند قله‌های کوه یا کلبه‌ها را پیدا کرد و مسیر را بر اساس آن برنامه‌ریزی کرد.

مسیرهای دوچرخه کوهستان تک مسیر نیز برای مناطق انتخاب شده گنجانده شده است. علاوه بر این، TOPO Alps PRO بیش از یک میلیون نقطه مورد علاقه را برای فعالیت‌های تفریحی و سفر ارائه می‌کند، از جمله رستوران‌ها، نقاط جغرافیایی مانند نقاط دیدنی، انواع آب، کلبه‌های کوهستانی (شامل tourenwelt.info)، قله‌ها و موارد دیگر. این نقشه با نرم افزار رایگان Garmin BaseCamp سازگار است، که اجازه می دهد تا تورها را روی رایانه برنامه ریزی کنید و مسیرها و ایستگاه های بین راه را از رایانه به یک دستگاه سازگار در فضای باز منتقل کنید.

TOPO Alps PRO در جزئیات

هزینه پرداختی: 149.99 یورو؛ بلافاصله در دسترس است

نقشه برداری توپوگرافی در مقیاس 1:25000 با داده های نقشه برتر برای کل منطقه آلپ
دانلود کوپن برای سازگاری گسترده (پوشیدنی + لبه)
مسیرهای دوچرخه کوهستان تک مسیری و دایرکتوری کلبه برای مناطق انتخابی، مدل ارتفاعی دیجیتال
کل پوشش: اتریش، سوئیس، موناکو، لیختن اشتاین
منطقه آلپ: آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسلوونی
داده های رسمی نظرسنجی
به لطف ActiveRouting، پیشنهادهای مسیرهای جداگانه
مدل ارتفاعی دقیق و خطوط کانتور


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.