گارمین GPS Etrex SE و GPSMAP 67 و 67i را معرفی کرد

۲۴ اسفند ۱۴۰۱
امروز سری GPSMAP® 67 و eTrex® SE را معرفی کرد - جدیدترین موارد اضافه شده به مجموعه چشمگیر دستگاه های ناوبری در فضای باز. با این جی پی اس های دستی ناهموار مملو از ابزارهایی برای کمک به یافتن راه و افزایش عمر باتری برای پشتیبانی از سفرهای طولانی تر، ماجراجویی های جدیدی را تجربه کنید. در کل، خط جدید دارای چند GNSS برای پوشش بهتر در محیط های چالش برانگیز است. GPSMAP 67/67i با پشتیبانی از چند باند که از فرکانس های متعدد استفاده می کند و دقت موقعیت یابی را بهبود می بخشد، یک قدم جلوتر می رود. علاوه بر این، GPSMAP 67i با فناوری inReach® به کاربران این امکان را می‌دهد که حتی بدون سرویس تلفن همراه با دوستان و خانواده در تماس باشند - و در صورت نیاز، یک SOS تعاملی را به Garmin ResponseSM Center با کارکنان 24/7 راه‌اندازی کنند.

چه در پیاده‌روی بعدازظهر یا در حال بالا رفتن از یک کوه در یک سفر طولانی‌مدت باشید، eTrex SE و GPSMAP 67 به جویندگان ماجراجویی همراهی کامل برای ناوبری و آرامش خاطر از فناوری GPS اثبات شده گارمین ارائه می‌کنند. برای کسانی که ارتباطات جهانی و قابلیت های SOS را ترجیح می دهند، GPSMAP 67i با فناوری inReach ارتباط را از طریق شبکه ماهواره ای 100٪ جهانی Iridium فراهم می کند. ما همچنین در مورد بهبود عمر باتری و همچنین فناوری برتر GPS که تمام اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد، از جمله آب و هوای فعال، اعلان های هوشمند، و موارد دیگر هنگام کاوش در مکان های خارج از شبکه، هیجان زده هستیم. – دن بارتل، معاون گارمین در بخش فروش جهانی مصرف کننده

با سری ممتاز GPSMAP 67 و 67i با اطمینان کاوش کنید

سری جدید GPSMAP 67 شامل یک جفت دستی دکمه‌دار است که برای هر ماجراجویی با صفحه نمایش رنگی 3 اینچی قابل خواندن در نور خورشید ساخته شده‌اند. هر دو با باتری‌های لیتیوم یون داخلی برای عمر طولانی‌تر تغذیه می‌شوند که تا 180 ساعت در حالت استاندارد و تا 840 ساعت در حالت سفر به خود می‌بالند.

هر دو مدل به کاربران اجازه می‌دهند به نقشه‌های TopoActive از پیش بارگذاری شده از Garmin دسترسی داشته باشند، تصاویر ماهواره‌ای را مشاهده کنند و با پشتیبانی از GNSS چند باندی و حسگرها برای کاوش با اطمینان حرکت کنند.

ماجراجویان همچنین می‌توانند نقشه‌های ممتاز را با اشتراک Outdoor Maps+ دانلود کنند، که قبلاً فقط با سری Montana® 700 در دسترس بود. آنها همچنین دارای قطب نما 3 محوره و ارتفاع سنج فشارسنج هستند تا کاربران بتوانند هنگام کاوش در ارتفاع، ارتفاع و فشار هوای خود را ببینند.

GPSMAP 67i با استفاده از فناوری inReach، پیام رسانی دو طرفه و ردیابی موقعیت مکانی را از طریق شبکه ماهواره ای 100٪ جهانی Iridium® امکان پذیر می کند. کاربران می‌توانند یک SOS تعاملی را برای Garmin Response، یک مرکز هماهنگی اضطراری حرفه‌ای 24 ساعته و 7 روز هفته، راه‌اندازی کنند که می‌تواند علاوه بر اطلاع دادن به سازمان جستجو و نجات یا سایر منابع، با کاربر ارتباط برقرار کند. Garmin Response به‌روزرسانی‌هایی را در مورد وضعیت تلاش پاسخ ارائه می‌کند. Garmin Response تا زمانی که این حادثه حل نشود به نظارت بر این حادثه ادامه خواهد داد. برای اطلاعات بیشتر در مورد مزایای اشتراک inReach، از: garmin.com/inReach دیدن کنید.

با eTrex SE مدت بیشتری از فضای باز لذت ببرید

eTrex SE جدیدترین نسخه در طولانی‌ترین خط تولید گارمین با دوام و استفاده آسان است. این گزینه GPS دستی سطح پایه تا 168 ساعت در حالت استاندارد و تا 1800 ساعت در حالت سفر با 2 باتری AA (فروش جداگانه) به ماجراجویان فرصت می دهد. همچنین دارای یک صفحه نمایش 2.2 اینچی با کنتراست بالا با خوانایی آسان است که به کاوشگران اجازه می دهد تا نقاط بین راه را مشاهده کنند، مکان آن ها را ردیابی کنند و مسیر خود را حتی در نور شدید خورشید پیمایش کنند.

دستی ناهموار به اندازه کافی محکم ساخته شده است تا بتواند عناصر فضای باز را کنترل کند و دارای رتبه آب IPX7 برای مقاومت در برابر آب و هوای طوفانی است. کاربران همچنین می‌توانند مسیر را با یک قطب‌نمای دیجیتال داخلی ترسیم کنند که حتی در حالت ثابت، مسیر دقیقی را ارائه می‌دهد.

اکسپدیشن را برنامه ریزی کنید

وقتی با یک تلفن هوشمند سازگار جفت می‌شود، هر سه دستگاه می‌توانند از برنامه Garmin Explore™ برای دسترسی به گزارش‌های آب و هوای فعال برای پیش‌بینی‌های به‌روز، به‌علاوه Geocaching Live برای به‌روزرسانی‌ها و همگام‌سازی تلفن همراه استفاده کنند. حتی زمانی که از شبکه خارج است، این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا مسیرها و ایستگاه های بین راه را به دستگاه دستی خود با یا بدون Wi-Fi یا سرویس تلفن همراه بارگیری کنند.

GPSMAP 67 که اکنون در دسترس است، قیمت خرده فروشی پیشنهادی 499.99 دلار دارد و GPSMAP 67i با قابلیت inReach دارای قیمت خرده فروشی 599.99 دلار است. قیمت دستی eTrex SE 149.99 دلار است.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.