گارمین ۲ رنگ جدید برای ساعت هوشمند و شیک لیلی معرفی کرد

۲۶ اسفند ۱۴۰۱
گارمین گزینه‌های رنگی جدیدی را برای Lily اعلام کرد، ساعت هوشمند کوچک و شیک خود که ظاهر کلاسیک را با فناوری مدرن ترکیب می‌کند، از جمله نظارت بر سلامت و تندرستی، اعلان‌های هوشمند و موارد دیگر.
 
گزینه های رنگی جدید
Lily – Sport Edition: قاب طلایی کرم با قاب رز گرد و بند سیلیکونی
Lily – Classic Edition: قاب طلایی کرم با قاب خاکستری و نوار چرمی ایتالیایی
 
لیلی دارای یک قاب ساعت 34 میلی متری و یک لنز با طرح فلزی منحصر به فرد است که صفحه نمایش لمسی روشن و کریستال مایع را نشان می دهد که در صورت عدم استفاده از بین می رود. برای کسانی که به دنبال تغییر روال تمرینی خود هستند، لیلی شامل برنامه‌های ورزشی داخلی برای یوگا، پیلاتس، کاردیو و غیره است. هنگامی که به GPS گوشی هوشمند سازگار متصل می شود، دویدن در فضای باز، پیاده روی و دوچرخه سواری را نیز ردیابی می کند. فراتر از تمرینات، لیلی فعالیت را در طول روز با شمارش گام‌ها، کالری‌های سوزانده شده، دقیقه‌های شدت و موارد دیگر زیر نظر دارد. همچنین از ویژگی‌های محبوب سلامت و تناسب اندام گارمین استفاده می‌کند، از جمله ضربان قلب 24 ساعته مبتنی بر مچ، Pulse Ox1، نظارت بر انرژی بدن با باتری، نظارت پیشرفته خواب، ردیابی استرس، چرخه قاعدگی و ردیابی بارداری و موارد دیگر برای کمک به کاربران برای شناخت بهتر بدن خود. . بعلاوه، با اعلان‌های هوشمند، نمای تقویم و ویژگی‌های ایمنی و ردیابی مانند Assistance و LiveTrack2، می‌توانید در حین حرکت در ارتباط باشید.
 
Lily – Sport Edition دارای حداکثر عمر باتری 5 روزه، قیمت خرده فروشی پیشنهادی 199.99 دلار و Lily – Classic Edition 249.99 دلار است. برای اطلاعات بیشتر به garmin.com مراجعه کنید.
 
 
برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن ۸۸۸۸۰۰۳۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.