ساعت هوشمند بعدی گارمین : Garmin Instinct 2X

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
گارمین به عرضه یک ساعت دیگر برای انواع در فضای باز نزدیک است. طبق اسناد نظارتی به نظر می رسد اینساعت گارمین ، Instinct 2X باشد.

Garmin Instinct یک ساعت هوشمند GPS مقاوم است که برای اولین بار توسط شرکت چند ملیتی آمریکایی در سال 2018 منتشر شد. این دستگاه برای علاقه مندان به فضای باز، جویندگان ماجراجویی، و علاقه مندان به تناسب اندام در نظر گرفته شده است که به دنبال ساعتی بادوام و قابل اعتماد هستند که بتواند در شرایط سخت مقاومت کند. این گجت این پتانسیل را دارد که به کاربران کمک کند تا با اطمینان خاطر در فضای آزاد تجربه کنند و در عین حال سطح تناسب اندام و فعالیت آنها را نیز ردیابی کند.
آخرین نسخه از این سری، کراس اوور غریزی است - برداشتی ترکیبی از مفهوم ساعت در فضای باز. در اینجا برنامه کامل انتشار آمده است.

 Garmin Instinct (اکتبر 2018)
Garmin Instinct Solar (ژوئیه 2020)
Garmin Instinct 2 (فوریه 2022)
Garmin Instinct Crossover (نوامبر 2022)
در مورد نسل 3، ما مطمئناً بیش از دو سال فاصله را پیش بینی نمی کنیم. به احتمال زیاد ما آن را در اوایل سال 2024 خواهیم دید. اما قبل از آن به نظر می رسد یک نسخه موقت عرضه خواهد شد.

آیا ساعت Garmin Instinct 2X بعدی در این محدوده است؟

اولین بار توسط Fitness Tracker Test در یک پست توییتر، دستگاه جدیدی با نام A04600 در چند روز گذشته در وب سایت کمیسیون ارتباطات فدرال ظاهر شد. دقیقاً همین نام در پایگاه داده آژانس دولتی سنگاپور نیز ظاهر می شود.
طبق پرونده ها، این یک ساعت هوشمند GPS چند پورت با اتصال بلوتوث، ANT+ و NFC است. اسکرین شات برچسب مشخص می کند که این دستگاه در محدوده Instinct است.
همانطور که مشاهده می شود، طراحی دو پنجره قابل تشخیص وجود دارد. این یک ویژگی منحصر به فرد است که به کاربران امکان می دهد چندین نوع داده را در یک صفحه نمایش مشاهده کنند. صفحه نمایش اصلی زمان، تاریخ و هر داده فعالیت انتخابی را نشان می دهد، در حالی که نمایشگر ثانویه کوچکتر اطلاعاتی مانند اعلان ها، عنوان قطب نما یا ضربان قلب را نشان می دهد. این به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت به ساعت نگاه کنند و اطلاعات مورد نیاز خود را بدون نیاز به پیمایش در چندین منو یا صفحه نمایش دریافت کنند.
البته همه اینها قابل شخصی سازی هستند. برای مثال، هنگام پیاده روی، نمایشگر اصلی ممکن است زمان و مسافت طی شده را نشان دهد، در حالی که نمایشگر ثانویه ممکن است ارتفاع فعلی و سمت قطب نما را نشان دهد. از طرف دیگر، در طول تمرین، صفحه نمایش اصلی می تواند زمان سپری شده و ضربان قلب را نشان دهد، در حالی که نمایشگر ثانویه می تواند پیام های متنی دریافتی یا سایر اعلان ها را نمایش دهد.
اگرچه وضوح صفحه نمایش به اندازه برخی ساعت های هوشمند گارمین دیگر نیست، اما برای نمایش اعلان ها، پیام ها و داده های تناسب اندام بسیار مناسب است. این صفحه نمایش ضد خش است و در یک قاب پلیمری تقویت شده با الیاف قرار گرفته است که به دوام و مقاومت ساعت در برابر آسیب کمک می کند.

نسخه سایز بزرگتر؟

آنچه در مورد بخش «گزارش آزمایش» در پرونده FCC جالب است، ذکر ابعاد دستگاه آینده است. این ساعت ظاهرا دارای قطر 57 میلی متر و عمق 13 میلی متر است!
اگر این ابعاد دقیق به نظر برسد و از قرارداد نامگذاری محدوده Fenix پیروی شود، این نشان می دهد که ساعت Garmin Instinct 2X خواهد بود.
برای یادآوری، Instinct 2 در یک انتخاب بین قطر 40 میلی متر و 45 میلی متر عرضه می شود. از سوی دیگر، گارمین Fenix 7 در سه نوع 42 میلی‌متری، 47 میلی‌متری و 51 میلی‌متری عرضه می‌شود.
هیچ چیز خیلی عجیبی در مورد عمق Instinct 2X وجود ندارد. در واقع کمی نازکتر از نسل 2 است که 14.5 میلی متر (و 13.3 میلی متر برای Instinct 2s) عرضه می شود. به احتمال زیاد همان یا یک باتری با اندازه بزرگتر را می توان به دلیل قطر بزرگتر آن در داخل دستگاه قرار داد.
این واقعیت که ساعت گارمین به پایگاه‌های اطلاعاتی چندین مقام نظارتی اضافه شده است، نشان می‌دهد که در آستانه انتشار است. تعجب نکنید اگر در هفته های آینده فرود آمد.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.