هر روز با کامپیوتر دوچرخه‌سواری GPS سری Edge 540 و Edge 840 از Garmin بهبود پیدا کنید.

۲۲ فروردین ۱۴۰۲
گارمین امروز سری جی پی اس گارمین Edge 540 و سری جی پی اس گارمین Edge 840 را معرفی کرد، جدیدترین رایانه‌های دوچرخه‌سواری GPS خود که طیف گسترده‌ای از معیارهای تمرین مبتنی بر عملکرد را ترکیب می‌کند - از جمله مربیگری منحصر به فرد و جامع که در جهت اهداف شخصی هر دوچرخه‌سوار تدارک دیده شده است - ناوبری پیشرفته. پشتیبانی، ویژگی‌های متصل و موارد دیگر در طراحی سبک وزن برای کمک به دوچرخه‌سواران برای رسیدن به اهدافشان. به‌علاوه، مدل‌های جدید شارژ خورشیدی به دوچرخه‌سواران زمان بیشتری را بین شارژها با حداکثر ۳۲ ساعت عمر باتری در استفاده سخت یا تا ۶۰ ساعت در حالت صرفه‌جویی در باتری، می‌دهند.
چه تمرین برای یک مسابقه بزرگ یا دنبال کردن یک نقطه عطف شخصی، معیارهای عملکرد پیشرفته در سری Edge 540 و 840، از جمله مربیگری تطبیقی هدفمند و توانایی دوچرخه‌سواری و خواسته‌های دوره، می‌تواند بینش و تجزیه و تحلیل پویایی را برای دوچرخه‌سواران فراهم کند—همه برای بهبود عملکرد و ارائه یک عکس فوری. نقاط قوت و ضعف پیش از رویدادهای آینده یا اهداف مهم.
ما هیجان زده هستیم که سری جدید Edge 540 و Edge 840 را به جامعه دوچرخه سواری جهانی معرفی کنیم. این رایانه‌های دوچرخه‌سواری جدید Edge با ارائه معیارهای جدید ردیابی عملکرد، ارتقاء نقشه‌ها و گزینه‌های شارژ خورشیدی، یک تغییر بازی برای مشتریان ما هستند و ابزار عالی برای ارتقای چشمگیر آموزش هر دوچرخه‌سوار هستند.

ویژگی های جدیدی که دوچرخه سواران باید در مورد آن بدانند

سری جی پی اس گارمین Edge 540 و جی پی اس گارمین 840 که توسط دوچرخه سواران برای دوچرخه سواران طراحی شده است دارای ویژگی های نوآورانه ای هستند، از جمله:

توانایی دوچرخه سواری و نیازهای دوره: نقاط قوت و ضعف را به عنوان یک دوچرخه سوار شناسایی کنید و با تمرکز تمرین در زمینه های مناسب، برای خواسته های یک دوره خاص آماده شوید.
مربیگری تطبیقی هدفمند: چه در داخل خانه و چه در خارج از منزل دوچرخه سواری کنید، دوچرخه سواران می توانند تمرینات پیشنهادی روزانه و نکات تمرینی را مشاهده کنند، به علاوه مربیگری شخصی دریافت کنند که بر اساس بار تمرینی، ریکاوری و خواسته های رویدادهای آینده سازگار است.
استقامت در زمان واقعی: سطوح تلاش را در زمان واقعی در طول یک سواری کنترل و ردیابی کنید تا بر تلاش‌های تمرینی تأثیر بگذارید یا ببینید سرعت فعلی تا چه حد می‌تواند حفظ شود.
راهنمای قدرت: مدیریت تلاش ها با اهداف قدرت در طول یک دوره 2.
برنامه‌ریز صعود ClimbPro: صعود و درجه باقی‌مانده برای هر صعود را در حالی که آزادانه بدون پیمایش مسیر سوار می‌شوید مشاهده کنید یا قبل از حرکت، صعودها را مستقیماً در Edge و در برنامه تلفن هوشمند Garmin Connect™ جستجو کنید.
GNSS چند باند: دوچرخه سواران می توانند به راحتی راه خود را با دقت موقعیت یابی پیشرفته از طریق فناوری GNSS چند باند پیدا کنند. به علاوه، Edge 540/840 در محیط های چالش برانگیز مانند پوشش درختان متراکم یا محیط های شهری مرکز شهر به خوبی عمل می کند.
شارژ خورشیدی: لنز شارژ خورشیدی Power Glass™ در مدل های خورشیدی عمر باتری را تا 60 ساعت در حالت صرفه جویی در باتری افزایش می دهد و به دوچرخه سواران تا 25 دقیقه اضافی در ساعت در طول روز سواری می دهد.

طراحی مقاوم

همه مدل‌های سری Edge 540 و 840 که برای هر سواری آماده هستند - از مسیرهای سنگ‌ریزه‌ای از راه دور گرفته تا صعودهای طاقت‌فرسا - دارای صفحه نمایش رنگی 2.6 اینچی و دکمه‌های کنترلی هستند که در هر محیط سواری کار می‌کنند، در حالی که رایانه‌های سری Edge 840 دارای یک صفحه نمایش لمسی پاسخگو هستند. مهم نیست که سواری بعدی به کجا منتهی می شود، سری Edge 540 و 840 عمر باتری قابل توجهی را ارائه می دهند. مدل‌های غیر خورشیدی تا ۲۶ ساعت عمر باتری در استفاده سخت و تا ۴۲ ساعت در حالت صرفه‌جویی باتری دارند، در حالی که مدل‌های خورشیدی می‌توانند زمان بیشتری را برای سواری فراهم کنند.

هر دوچرخه سواری را خرد کنید

سری جی پی اس گارمین Edge 540 و 840 با معیارهای آموزشی پیشرفته و ابزارهای ناوبری، آماده کمک به دوچرخه‌سواران در بهترین عملکرد خود هستند. با بینش‌های Firstbeat Analytics مانند VO2 max، وضعیت تمرین و بار تمرین، زمان ریکاوری و موارد دیگر، دوچرخه‌سواران می‌توانند ببینند که بدنشان چگونه به تلاش‌های تمرینی‌شان پاسخ می‌دهد. وقتی از ساعت هوشمند گارمین سازگار استفاده می‌کنید، دوچرخه‌سواران می‌توانند با بینش‌هایی مانند Pulse Ox3، نظارت بر انرژی باطری بدن، نظارت پیشرفته خواب و امتیاز خواب، و موارد دیگر، دید جامع‌تری از سلامت و تندرستی کلی خود دریافت کنند. در طول سواری، سری Edge 540 و 840 به راکبان اجازه می‌دهند ببینند که بدنشان در محیط‌های مختلف با گرما و سازگاری با ارتفاع چگونه است و وقتی زمان سوخت‌گیری یا آب‌رسانی مجدد است، اعلان‌های داخل سواری را تنظیم می‌کنند. علاوه بر این، معیارهای پیشرفته دوچرخه‌سواری بینش‌هایی را در مورد عملکرد به سوارکاران ارائه می‌دهند، در حالی که معیارهای دوچرخه کوهستان، از جمله تعداد پرش، فاصله پرش، شن و جریان به ردیابی جزئیات حماسی هر سواری کمک می‌کنند.

مهم نیست مسیر به کجا منتهی می شود، ویژگی های ناوبری پیشرفته دوچرخه سواران را در مسیر نگه می دارد. نقشه‌برداری به‌روز شده، با نقشه‌های بهبودیافته مخصوص نوع سواری که از Trendline™ Popularity Routing برای برجسته کردن جاده‌ها و مسیرهای پرطرفدار، به‌علاوه نقاط مورد علاقه قابل جستجو، استفاده می‌کنند، احساس اجتماعی بیشتری به ارمغان می‌آورد. بعلاوه، کاربران سری Edge 540 و 840 هر دو به محتوای مسیرهای Trailforks در سراسر جهان دسترسی دارند و به دوچرخه‌سواران اجازه می‌دهند مسیرها و جزئیات مسیر را در سراسر جهان مشاهده کنند. در همین حال، هدایت مسیر و اعلان‌های خارج از مسیر را می‌توان در حین کاوش دوچرخه‌سواران متوقف کرد و هر زمان که بخواهند می‌توانند به سرعت دوباره روشن شوند تا سواران به مسیر اصلی یا نقطه شروع خود بازگردند.

در ارتباط باش

دوچرخه‌سواران به لطف ویژگی‌های ایمنی داخلی و ردیابی مانند LiveTrack، پیام‌های گروهی و تشخیص حادثه برای همه فعالیت‌های دوچرخه‌سواری - از جمله دوچرخه‌سواری در کوهستان، می‌توانند با خیال راحت سوار شوند. برای اطمینان بیشتر در هنگام سواری، سری Edge 540 و 840 با رادارهای دوچرخه سواری و چراغ‌های جلو و همچنین دستگاه‌های inReach® با قابلیت‌های SOS و ارتباط زمانی که خارج از شبکه هستند، سازگار هستند.

وقتی زمان تمرین در داخل خانه فرا می رسد، سری Edge 540 و 840 به راحتی با مربیان هوشمند داخلی Tacx® برای سواری در تمام طول سال جفت می شوند. چه در داخل خانه و چه در خارج از منزل، سواران می‌توانند از برنامه Garmin Connect برای ایجاد و ارسال دوره‌ها به یک دستگاه Edge، مشاهده تمام جزئیات فنی از یک سواری، ثبت دستاوردهای شخصی، سنجش روند آموزش و موارد دیگر استفاده کنند. بعلاوه، برای کسانی که به دنبال سفارشی کردن کامپیوتر دوچرخه سواری خود هستند، اپلیکیشن Connect IQ™ Store برای گوشی های هوشمند، فیلدهای داده، برنامه ها و ویجت های سفارشی را ارائه می دهد که به راحتی در دستگاه Edge قابل دانلود هستند.

در خارج از جعبه، راه اندازی دستگاه مانند همیشه ساده است - تجربه ای سریع و آسان برای دسترسی به اطلاعات، دوره ها و ابزارهای آموزشی. به علاوه، کاربران می‌توانند فیلدهای داده را مستقیماً از دستگاه Edge یا از تلفن هوشمند سازگار جفت شده تنظیم کنند.

جی پی اس Edge 540 Solar وجی پی اس  Edge 840 Solar که اکنون در دسترس هستند، به ترتیب قیمت های خرده فروشی 449.99 دلار و 549.99 دلار را پیشنهاد کرده اند. Edge 540 غیر خورشیدی دارای قیمت خرده فروشی 349.99 دلار است، در حالی که Edge 840 غیر خورشیدی دارای قیمت خرده فروشی 449.99 دلار است. بسته‌های حسگر برای هر دستگاه نیز موجود است.

محصولات گارمین که از درون برای زندگی در بیرون مهندسی شده اند، زندگی دوندگان، دوچرخه سواران، شناگران و ورزشکاران در هر سطح و توانایی را متحول کرده اند. گارمین متعهد به توسعه فناوری است که به افراد کمک می کند فعال بمانند و عملکرد را بالا ببرند، گارمین معتقد است هر روز فرصتی برای نوآوری و فرصتی برای شکست دادن دیروز است.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین (ساعت ورزشی گارمین و جی پی اس گارمین) با شماره تلفن 88880034-021  شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.