نسخه بتای جدید گارمین 15.12 برای Forerunner 955 و 255 منتشر شد

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۲
گارمین نسخه بتای عمومی 15.12 را برای ساعت های هوشمند گارمین Forerunner 955 و ساعت هوشمند گارمین Forerunner 255 عرضه می کند. این به روز رسانی به دنبال نسخه 15.11 است که در اوایل این ماه منتشر شد. تغییرات از آخرین نسخه شامل پشتیبانی از یک فیلد داده بار حاد در صفحه ساعت شما است. نرم‌افزار جدید همچنین چندین باگ را برای پوشیدنی‌ها رفع می‌کند و مشکلی را حل می‌کند که از لرزش هنگام لمس کلید با وجود فعال بودن تنظیمات جلوگیری می‌کرد.

Garmin خاطرنشان می کند که حساسیت هشدارهای خارج از دوره را کاهش داده و نمودارهای HRV را برای ساعت های گارمین بهبود بخشیده است و به آنها ظاهری مشابه نمودارهای موجود در Garmin Connect داده است. نسخه 15.12 همچنین مشکلی را برطرف می کند که به این معنی بود که زنگ های اعلان وضعیت عملکرد حتی در صورت غیرفعال بودن به صدا در می آمدند. به‌علاوه، اشکالی که به این معنی بود که مقدار «دقایق شدت امروز» در صفحه دقیقه شدت قطع شده بود، در کنار چندین مشکل جزئی دیگر برطرف شد.

در زمان نگارش این مقاله، نرم‌افزار جدید برای حدود 50 درصد از ساعت‌های هوشمند گارمین Garmin Forerunner 255 و ساعت ورزشی گارمین فوررانر 955 ساعت هوشمند ثبت‌نام شده برای برنامه بتای گارمین عرضه شده است. به‌روزرسانی به‌طور خودکار به ابزارهای پوشیدنی منتقل می‌شود و ساعت هر 24 ساعت یک بار نرم‌افزار را بررسی می‌کند. اگر می‌خواهید برای آزمایش آخرین به‌روزرسانی‌ها به برنامه بتای گارمین بپیوندید، می‌توانید از طریق Garmin Connect این کار را انجام دهید.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.