ساعت هوشمند گارمین Epix Gen 2 pro: محصول جدید گارمین که بزودی عرضه می شود

۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
انتظار می‌رود گارمین با ساعت گارمین هوشمند Epix 2 Pro یک ساعت هوشمند پرچمدار جدید را تا چند هفته دیگر روانه بازار کند که در سه اندازه و در چندین نسخه عرضه خواهد شد. درست مانند ساعت گارمین هوشمند Epix Gen 2 معمولی، خریداران گزینه کریستال یاقوت کبود را برای محافظت از صفحه نمایش در برابر خراش دارند.
ساعت گارمین هوشمند Garmin Epix Gen 2 به زودی توسط یک مدل Pro ملحق خواهد شد، زیرا Gadgets & Wearables توانستند از طریق یک ورودی فیس بوک از یک خرده فروش متوجه شوند که ساعت گارمین هوشمند Garmin Epix 2 Pro در 31 می در دسترس خواهد بود. به طور رسمی در سال 2023 و قبل از شروع تحویل در اوایل ژوئن رونمایی می شود.

در مقایسه با ساعت گارمین هوشمند Epix Gen 2 معمولی، ساعت گارمین Epix 2 Pro انتخاب بیشتری را ارائه می دهد، زیرا در حالی که سری گارمین Epix قبلا فقط با قطر کیس 47 میلی متر در دسترس بود، مدل Pro نیز به عنوان یک نسخه 42 میلی متری و 51 میلی متری ارائه می شود. به این معنی که ساعت برای مچ دست های باریک یا پهن نیز در دسترس خواهد بود. طبق گفته خرده فروش، ساعت گارمین  Epix 2 Pro با قیمتی در حدود 1000 دلار در بازار عرضه می شود و نسخه ای با پوشش صفحه نمایش شیشه ای یاقوت کبود حدود 1100 دلار قیمت دارد.

تاکنون جزئیات بیشتری در مورد فناوری ساعت گارمین Garmin Epix 2 Pro مشخص نشده است. Gadgets & Wearables حدس می‌زند که گارمین می‌تواند چراغ قوه‌ای به سبک ساعت گارمین Garmin Instinct 2X و همچنین بلندگوها و میکروفون‌هایی برای تماس و دستیار صوتی به ساعت هوشمند گران‌قیمت بدهد. ساعت گارمین Garmin Epix Gen 2 در حال حاضر دارای یک سنسور ضربان قلب و SpO2، یک ماژول GPS، یک تراشه NFC برای پرداخت موبایلی، یک صفحه نمایش AMOLED با وضوح بالا، یک ارتفاع سنج و حداکثر 32 گیگابایت حافظه یکپارچه برای پخش مستقیم موسیقی بر روی ساعت هوشمند است. بتواند پس انداز کند.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین (ساعت ورزشی و ساعت گارمین) و اطلاع از لیست قیمت محصولات گارمی با شماره تلفن ۸۸۸۸۰۰۳۴-۰۲۱ شرکت اطلس رهنگارآریا تماس حاصل فرمایید.