نسخه جدید Garmin Beta نسخه 12.52 برای Forerunner 245، Forerunner 745 و Forerunner 945 منتشر شد.

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲
به‌روزرسانی نسخه 12.52 نسخه بتای عمومی برای ساعت‌های هوشمند گارمین فوررانر 245 ،ساعت گارمین  فوررانر 745 و ساعت گارمین فوررانر 945 هم اکنون در دسترس است. به‌روزرسانی شامل یک رفع اشکال واحد است که به یک مشکل در معیارهای تمرین رسیدگی می‌کند. کاربران گزارش کرده‌اند که اندازه‌گیری‌هایی مانند VO2 Max و بار تمرینی که برای درک تناسب اندام و بهینه‌سازی تمرینات شما استفاده می‌شوند، آنطور که انتظار می‌رفت به‌روزرسانی نشدند. در حالی که این مشکل اکنون با به‌روزرسانی نسخه 12.52 حل شده است، گارمین خاطرنشان می‌کند که ممکن است نیاز به انجام چندین فعالیت برای جمع‌آوری داده‌های لازم برای محاسبه مجدد این معیارها داشته باشید.
به‌روزرسانی بتا به‌طور خودکار به پوشیدنی‌های ساعت گارمین Forerunner 245، ساعت گارمین Forerunner 745 و ساعت گارمین Forerunner 945 که در برنامه Garmin Beta ثبت‌نام کرده‌اند، تحویل داده می‌شود و ساعت‌ها روزانه نرم‌افزار را بررسی می‌کنند. نرم افزار جدید Release Candidate است، به این معنی که گارمین قصد دارد این به روز رسانی را به صورت عمومی راه اندازی کند، با این فرض که هیچ مشکلی از این آزمایش بتا منتج نمی شود. انتظار می رود این دو نسخه یکسان باشند. گارمین هنوز پیشنهاد نکرده است که به‌روزرسانی عمومی عمومی منتشر خواهد شد. آخرین آپدیت برای مدل های ساعت گارمین Forerunner 245، ساعت گارمین Forerunner 745 و ساعت گارمین Forerunner 945 v12.51  در ماه آوریل ارائه شد. این نرم افزار پشتیبانی از دوربین دوچرخه را در کنار چندین رفع اشکال و بهبودهای کوچک به روز کرد.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین (ساعت ورزشی گارمین و جی پی اس گارمین )  با شماره تلفن ۸۸۸۸۰۰۳۴-۰۲۱ شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.