ساعت هوشمند گارمین Instinct 2x solar

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲
ساعت‌های هوشمند گارمین  بزرگ‌تر با انرژی خورشیدی که مطابق با استانداردهای نظامی ساخته شده‌اند، دارای صفحه‌نمایش خوانا و با وضوح بالا، عمر باتری بی‌نهایت و چراغ قوه LED هستند.
گارمین ساعت هوشمند Instinct 2X Solar را معرفی کرد، افزودنی جدید به خانواده محبوب ساعت‌های هوشمند مستحکم و هدفمند Instinct 2. Instinct 2X Solar و Instinct 2X Solar – Tactical Edition برای کنترل شدیدترین محیط ها با صفحه نمایشی خوانا در یک محفظه پلیمری تقویت شده با فیبر 50 میلی متری طراحی شده اند. این ساعت‌های هوشمند که مطابق با استانداردهای نظامی ایالات متحده (MIL-STD-810) برای شوک حرارتی، مقاومت در برابر آب و شوک ساخته شده‌اند، دارای درجه آب تا 10 ATM1 هستند و دارای یک لنز Power Glass مقاوم در برابر خش و مقاوم در برابر مواد شیمیایی هستند. این لنز به افزایش عمر باتری کمک می کند و 50 درصد انرژی بیشتری نسبت به ساعت استاندارد خورشیدی Instinct 2 تولید می کند. شارژ خورشیدی عمر باتری نامحدودی را در حالت ساعت هوشمند ۲ می دهد و به کاربران این امکان را می دهد تا بدون نگرانی در مورد شارژ مجدد ساعت خود، کارهایی را که دوست دارند، مدت بیشتری انجام دهند.

«آخرین افزوده شده ما به سری ساعت هوشمند گارمین Instinct 2 یک ساعت هوشمند جسورانه و هدفمند GPS است که آماده کمک به شما در مسیریابی در شرایط سخت است، اما به اندازه کافی سازگار است تا به شما در پیگیری اهداف سلامتی و تندرستی روزمره کمک کند. سبک منحصر به فرد آن با زندگی شما سازگار است، چه شامل ماجراجویی در فضای باز، گذراندن وقت در باشگاه، یک باربیکیو آخر هفته با خانواده یا هر سه مورد. با عمر باتری نامحدود و چراغ قوه چند منظوره داخلی، می‌توانید بدون نگرانی در مورد اینکه چه زمانی شارژ بعدی خود را پیدا کنید، روی کار در حال انجام تمرکز کنید. – دن بارتل، معاون گارمین در بخش فروش جهانی مصرف کننده

*-- شب را روشن کن
 ساعت گارمین Instinct 2X Solar یک چراغ قوه LED یکپارچه با شدت‌های متغیر را معرفی می‌کند، چه در کمپ یا بیرون رفتن برای دویدن در تاریکی، یک نور سفید قرمز یا قابل تنظیم برای دید بیشتر و آگاهی از موقعیت، محیط اطراف را روشن می‌کند. در حالت بارق، نور با آهنگ دویدن مطابقت دارد و به طور متناوب بین سفید و قرمز تغییر می کند تا کاربران بتوانند دیده شوند و با اطمینان هر قدمی بردارند.

*-- ابزارهای نوآورانه برای سالم ماندن و متصل ماندن
ساعت هوشمند گارمین Instinct 2X Solar ویژگی‌هایی را که مشتریان می‌خواهند و داده‌هایی را که می‌توانند برای دنبال کردن اهداف تندرستی، تناسب اندام و سبک زندگی و همچنین ماجراجویی در فضای باز استفاده کنند، ارائه می‌کند.

*-- با ردیابی سلامت و تندرستی 24 ساعته، از جمله ضربان قلب مبتنی بر مچ، نظارت بر خواب پیشرفته، ردیابی تنفس، پالس اکس و موارد دیگر3، معیارهای بدن را دنبال کنید.
برنامه‌های ورزشی داخلی برای دویدن، دوچرخه‌سواری، شنا، تمرینات قدرتی و موارد دیگر، به‌علاوه حداکثر VO2 و سایر ویژگی‌های تمرینی.
بر اساس فناوری توسعه یافته توسط تیم Firstbeat Analytics™ Garmin، از طریق تغییرپذیری ضربان قلب در طول خواب، درک عمیق‌تری از سلامت کلی، تمرین و ریکاوری به دست آورید.
پشتیبانی GNSS چند باند جدید دقت موقعیتی بهبود یافته ای را ارائه می دهد.
با حسگرهای داخلی برای قطب نما 3 محوره و ارتفاع سنج فشارسنج در فضای باز پیمایش کنید.
با مسیریابی TracBack مسیر را دوباره دنبال کنید، و به کاربران کمک می کند همان مسیر را به نقطه شروع خود و نشانه های نقطه مرجع یک نقطه شناخته شده نسبت به مکان خود پیدا کنند.
با اعلان‌های هوشمند، پرداخت‌های غیرلمسی Garmin Pay و ادغام برنامه Connect IQ™ در ارتباط باشید.

*--اضافه کردن فعالیت مسیر مانع
علاوه بر این، ساعت ورزشی گارمین Instinct 2X Solar اولین شرکتی است که مسابقه مسابقه با موانع را به عنوان یک فعالیت ارائه می دهد که شامل بخش های دویدن و موانع در انواع مختلف است. این فعالیت به ورزشکاران اجازه می دهد تا به صورت دستی تقسیم موانع را ثبت کنند و هنگامی که موانع برای دور اول علامت گذاری شدند، به طور خودکار برای دورهای باقی مانده ردیابی می شوند. فعالیت کورس مانع شامل تعداد دویدن در یک مسیر خاص، زمان اجرا، تعداد موانع، زمان صرف شده برای هر مانع، معیارهای دویدن برای تقسیم‌های دویدن (فاصله، سرعت، آهنگ، طول گام، و غیره)، مشخصات ارتفاع، ضربان قلب و فاصله

Instinct 2X Solar – Tactical Edition دارای ویژگی‌های ویژه عملیات تاکتیکی از جمله Jumpmaster و فعالیت‌های از پیش بارگذاری‌شده تاکتیکی، ایستگاه‌های بین راه پیش‌بینی‌شده، قالب‌بندی GPS با موقعیت دوگانه و سازگاری با دید در شب است. کاربران همچنین می توانند حالت Stealth را فعال کنند که از اشتراک گذاری موقعیت GPS جلوگیری می کند و ارتباط بی سیم را غیرفعال می کند. در حالت مخفی، مکان GPS روی صفحه ساعت قابل مشاهده است اما در حافظه دستگاه ذخیره نمی شود یا به اشتراک گذاشته نمی شود. این اجازه می دهد تا عملکرد آموزشی در مناطقی که نگرانی های امنیتی مکان دارند بدون فاش کردن مکان.

چراغ قوه چند LED در Instinct 2X Solar – Tactical Edition برای پیشروی در طول عملیات شبانه به رنگ سفید یا سبز اختصاصی روشن می شود. کاربران نور سبز را برای حفظ دید طبیعی در شب چشمان خود مفید خواهند یافت.


Instinct 2X Solar که اکنون در دسترس است، قیمت خرده فروشی پیشنهادی 449.99 دلار دارد، در حالی که Instinct 2X Solar – Tactical Edition دارای قیمت خرده فروشی پیشنهادی 499.99 دلار است. برای کسب اطلاعات بیشتر، به garmin.com/outdoor مراجعه کنید.

محصولات تفریحی در فضای باز گارمین که در داخل برای زندگی در بیرون طراحی شده اند، زندگی ماجراجویان، ورزشکاران و علاقه مندان به فضای باز را در همه جا متحول کرده اند. گارمین که متعهد به توسعه محصولاتی است که تجارب را بهبود می بخشد و زندگی را غنی می کند، معتقد است هر روز فرصتی برای نوآوری و فرصتی برای شکست دادن دیروز است. از اتاق خبر گارمین دیدن کنید، به تیم رسانه ای ما ایمیل بزنید، با @garminoutdoor در شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید یا وبلاگ ما را دنبال کنید.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.