آیا Garmin Forerunner 955 Solar بهترین ساعت سه گانه است؟

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲
وقتی صحبت از بهترین ساعت سه‌گانه به میان می‌آید، تصور اینکه چه چیزی بیشتر از آنچه در ساعت فوررانر 955 خورشیدی گارمین دریافت می‌کنید، می‌توانید یا نیاز داشته باشید، سخت است. ما در مورد گارمین 945 هیجان زده شدیم و به این فکر کردیم که وقتی صحبت از ساعت سه گانه به میان می آید، چه چیز دیگری می توانید بخواهید، و ساعت گارمین فوررانر 955 حتی بهتر است.

اکنون، متوجه شدیم که بسیاری از شما در مورد عنوان این داستان تعجب خواهید کرد که بر اساس این واقعیت است که ساعت گارمین Forerunner 965 را عرضه کرده است، که به لطف صفحه نمایش 1.4 اینچی AMOLED روشن، همه چیز را به سطح جدیدی می برد. در اینجا دلیل تمرکز ما بر روی ساعت گارمین فوررانر 955 است – در حالی که  ساعت گارمین فوررانر 965 در حالت Smartwatch می تواند چند روز بیشتر از ساعت گارمین 955 خورشیدی دوام بیاورد، اگر صفحه نمایش همیشه روشن را در ساعت گارمین 965 روشن کنید، حالت ساعت هوشمند از 23 روز به 7 روز کاهش می یابد. روزها. این هنوز رقابت را از بین می‌برد، اما وقتی فکر می‌کنید  ساعت گارمین Forerunner 955 Solar می‌تواند 20 روز در حالت Smartwatch داشته باشد، آن را به عنوان یکی از رقبای اصلی انتخاب ساعت تمرینی سه‌گانه شما تبدیل می‌کند. این به ویژه به لطف ویژگی شارژ خورشیدی که عمر باتری را افزایش می دهد صادق است - یک ساعت کار در شرایط آفتابی می تواند 10 تا 15 درصد به شارژ اضافه کند.

 اگر بیشتر به یک ساعت هوشمند با صفحه نمایش روشن علاقه دارید، ساعت گارمین  965 ممکن است بهترین انتخاب شما باشد. اگر به دنبال ساعتی هستید که برای ردیابی تمرینات و مسابقه‌های خود به دنبال آن باشد که کمی در هزینه شما صرفه‌جویی کند، و همچنین بین شارژها زمان طولانی‌تری داشته باشد، ساعت گارمین 955 Solar ممکن است به دلیل عمر باتری آن پاسخی باشد - 20 روز در حالت ساعت هوشمند، 49 ساعت در حالت GPS و تا 110 ساعت در حالت UltraTrac. در حالی که صفحه نمایش آنقدر روشن نخواهد بود، صفحه رنگی کنتراست عالی را ارائه می دهد، بنابراین برای دیدن داده های خود مشکلی نخواهید داشت. شما همچنین این مزیت را دارید که به لطف صفحه نمایش لمسی پاسخگو می توانید در صفحه نمایش اسکرول کنید، اما برای کسانی که هنوز عاشق استفاده از دکمه ها هستند، تنظیمات کلاسیک پنج دکمه ای وجود دارد که کاربران گارمین به آن عادت دارند.

ویژگی های آموزشی

اجرای عدالت در مورد هر کاری که این ساعت می تواند بدون نوشتن چند هزار کلمه انجام دهد دشوار است. از آنجایی که ما با این همه مطالعه دچار مشکل نخواهیم شد، امیدواریم که بتوانید به ما اعتماد کنید که ساعت گارمین  Forerunner 955 Solar کار زیادی برای شما انجام نمی دهد. در اینجا یک مرور مختصر از آنچه می توانید انتظار داشته باشید آورده شده است.

این شگفت‌انگیز سبک وزن (52 گرم – فقط دو گرم بیشتر از 945) می‌تواند با قدرت سنج شما همگام شود، سرعت یا سرعت یا ارتفاع شما را ردیابی کند یا خوب، به هر معیاری که می‌خواهید فکر کنید و این ساعت با آن مقابله خواهد کرد - حتی اشباع اکسیژن در ارتفاع وقتی صحبت از اصول ردیابی داده‌های شنا، دوچرخه‌سواری و دویدن می‌شود، ساعت گارمین فوررانر 955 Solar شما را پوشش می‌دهد. ردیابی GPS بسیار دقیق است و شما حتی به نقشه ها دسترسی دارید تا جایی که در آن هستید را پیگیری کنید و دستورالعمل های گام به گام ارائه دهید. سنسور نوری HR کار بسیار خوبی برای ردیابی داده های ضربان قلب انجام می دهد و همچنین می توانید با سنسورهای Ant+ و بلوتوث همگام سازی کنید تا داده های دیگر را نیز ردیابی کنید. برای ما توانایی همگام‌سازی با پدال‌های رالی گارمین یک تغییر بازی است – ساعت گارمین Forerunner 945 Solar به‌عنوان ساعت دویدن و رایانه دوچرخه‌ای به‌صورت یکپارچه عمل می‌کند و تمام داده‌های مورد نیاز ما برای هر ورزش را فراهم می‌کند. (همین امر در مورد استخر نیز صدق می کند - ساعت گارمین  955 Solar یک "ساعت شنا" عالی نیز هست و مسافت، سرعت و سرعت ضربه را ردیابی می کند و حتی به شما کمک می کند تا سرعت حیاتی شنا (CSS) خود را تعیین کنید - سرعتی که باید انجام دهید. از نظر دویدن، شما به اندازه گیری قدرت دسترسی دارید، اما باید یک Running Dynamics Pod یا مانیتور ضربان قلب گارمین HRM-Pro را وصل کنید تا معیارهای دیگر مانند آهنگ، طول گام را دریافت کنید. زمان تماس با زمین و غیره. ویژگی PacePro به شما کمک می‌کند در سرعت خود بمانید، حتی راهنمایی‌های تنظیم‌شده با درجه را ارائه می‌دهد و همچنین به پیشنهادات سرعت بر اساس زمین کمک می‌کند.

علاوه بر ارائه داده‌های عالی هنگام شنا، 955 Solar واقعاً به عنوان یک ساعت سه‌گانه می‌درخشد و به شما این امکان را می‌دهد که تمرینات و مسابقات آجری را به راحتی دنبال کنید. حتی می‌توانید از رایانه‌های دوچرخه‌ای گارمین برای انعکاس صفحه نمایش خود در حین مسابقه استفاده کنید، بنابراین لازم نیست نگران دست و پا زدن با رایانه دیگری باشید. هنگامی که تمرین را تمام کردید، همگام سازی همه چیز آسان است - می توانید از Garmin Connect Mobile در تلفن خود یا Garmin Connect در رایانه خود برای دانلود همه داده های خود استفاده کنید. از آنجا به راحتی می توانید همه آن را در Training Peaks یا هر برنامه آموزشی که استفاده می کنید همگام سازی کنید.

آمادگی آموزشی

ساعت گارمین  Forerunner 945 Solar بر روی ویژگی های چشمگیر ساعت گارمین  945 ساخته شده است که شامل پیش بینی عملکرد و اندازه گیری حداکثر VO2 می شود. اکنون به لطف ویژگی "آمادگی تمرین" که به شما کمک می کند تا بر اساس کیفیت خواب، ریکاوری، بار تمرینی، تغییر ضربان قلب و سایر عوامل، بفهمید که آیا برای یک روز سخت آماده هستید یا خیر، برداشته شده است. همه اینها در یک گزارش صبحگاهی ارائه شده است که نمای کلی از خواب، ریکاوری، چشم انداز تمرین و حتی عوامل آب و هوا را ارائه می دهد. شما همچنین از طریق Garmin Coach به برنامه های آموزشی تطبیقی دسترسی دارید، بنابراین روز شما می تواند با یک تمرین پیشنهادی شروع شود.

با تمام کارهایی که این ساعت انجام می دهد، ارزش آن را دارد که مدتی را برای یادگیری تمام نکات و نکات مهم صرف کنید، اما مطمئناً می توانید به سرعت و به راحتی شروع به کار کنید. کار کردن با منوها آسان است و برای کسانی که قبلاً از ساعت گارمین استفاده کرده اند، کاملاً بصری خواهد بود. ساعت گارمین  955 Solar در مقایسه با سایر ساعت‌های چند اسپورت سطح بالا آنقدر کوچک و سبک است که از پوشیدن آن برای استفاده حداکثری از ویژگی‌های متعدد آن هیچ ابایی نخواهید داشت.

ویژگی های ساعت هوشمند

ساعت گارمین  Forerunner 955 Solar به شما این امکان را می دهد که در حین تمرین نیز در ارتباط بمانید. به لطف حافظه عظیم 32 گیگابایتی، می توانید تا 2000 آهنگ را به همراه لیست های پخش از برنامه های مختلف موسیقی دانلود کنید. می‌توانید از طریق Garmin Pay پرداخت‌های غیرلمسی انجام دهید و اگر ساعت را با تلفن مجهز به Apple یا Android خود جفت کنید، ایمیل، پیامک و هشدار دریافت کنید. حتی می توانید مربی Tacx Smart خود را از طریق اتصال ANT+ کنترل کنید. طولی نمی کشد که 945 خورشیدی به بخشی جدایی ناپذیر از روز شما تبدیل شود.

بهترین ساعت تمرینی سه گانه؟

برای کسانی که به دنبال یک ساعت چند اسپورت برتر همراه با یک ساعت هوشمند بسیار توانا هستند، ساعت گارمین  955 خورشیدی گارمین سخت است. در حالی که اپل واچ اولترا ممکن است ویژگی‌های «ساعت هوشمند» بیشتری ارائه دهد، اما از نظر عمر باتری قابل مقایسه نیست، و همچنین توانایی همگام‌سازی با پدال‌های برق و سایر تجهیزات ANT+ یا بلوتوث را از دست می‌دهید.

چیزی که ما در مورد تمرین با ساعت گارمین Forerunner 955 Solar بیشتر دوست داشتیم این است که می تواند تمام نیازهای تمرینی و مسابقه ای شما را پوشش دهد. اگر در سفر هستید و در نهایت دوچرخه کرایه می‌کنید، اگر پدال‌های برقی خود را آورده باشید، می‌توانید تمام اطلاعات خود را بدون نیاز به همراه داشتن رایانه دوچرخه ردیابی کنید. حتی اگر در خانه می‌مانید، اگر می‌خواهید کابین خلبان خود را تا حد امکان براق نگه دارید، ساعت گارمین 955 می‌تواند پاسخی باشد.

برای کسانی که طرفدار سرسخت اپل نیستند، انتخاب ساعت گارمین 955 Solar به عنوان ساعت تمرینی سه گانه مطمئناً یکی از بهترین گزینه های شماست. اگر مایلید کمی از عمر باتری خود را فدا کنید و کمی بیشتر بپردازید، ساعت گارمین  Forerunner 965 نیز ارزش دیدن دارد. با این حال، ما این احساس را داریم که بسیاری از ورزشکاران سه گانه جدی به سمت ساعت گارمین  955 سولار متمایل خواهند شد. و مطمئناً پشیمان نخواهند شد.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.