ساعت هوشمند گارمین گلف پرمیوم Garmin Approach S70 معرفی شد

۰۲ خرداد ۱۴۰۲
گارمین امروز سری ساعت گارمین Approach S70، جدیدترین ساعت‌های هوشمند گلف پرچم‌دار گارمین خود را معرفی کرد، که در دو اندازه مختلف عرضه می‌شوند و دارای ابزارهای آماده و ویژگی‌های تناسب اندام هستند تا به ساخت یک بازی همه جانبه بهتر کمک کنند. فوق العاده روشن و آسان برای خواندن، حتی در زیر نور خورشید، هر دو ساعت هوشمند دارای صفحه نمایش لمسی خیره کننده AMOLED هستند، بنابراین بازی در یکی از بیش از 43000 زمین گلف از قبل نصب شده از سراسر جهان آسان تر از همیشه است.

از محدوده رانندگی تا توپ نهایی، ساعت گارمین سری Approach S70 گلف بازان در تمام سطوح مهارت را پوشش می دهد. ابزار Caddy مجازی بهبود یافته داده‌های پراکندگی عکس را نشان می‌دهد و یک باشگاه را بر اساس عوامل مختلفی از جمله داده‌های نوسان تاریخی، ارتفاع، سرعت باد، جهت باد و موارد دیگر پیشنهاد می‌کند. هر دو ساعت همچنین دارای ویژگی ارتقا یافته PlaysLike Distance با فشارسنج داخلی و کاملاً جدید هستند تا به بازیکنان خوانش دقیق تری از نحوه پخش هر شات را بدهد.

به لطف عمر باتری طولانی‌تر ساعت گارمین Approach S70، گلف بازان می‌توانند دورهای بیشتری را بدون نیاز به شارژ بازی کنند. ساعت گلف گارمین Approach S70 می تواند تا 16 روز در حالت ساعت هوشمند و تا 20 ساعت در هنگام استفاده از GPS شارژ نگه دارد.

«ساعت گارمین سری Approach S70 برای مشتریانی طراحی شده است که می‌خواهند همه ابزارها را برای بهبود بازی خود در دوره آموزشی داشته باشند - و همه نظارت بر سلامت، ردیابی فعالیت و ویژگی‌های متصل را برای زندگی خارج از دوره آموزشی داشته باشند. در دو سایز موجود است، حالا گلف بازان می توانند ساعتی را که برایشان مناسب است انتخاب کنند، بدون اینکه کارایی آن کاهش یابد.

ما بازی شما را داریم

گلف بازان در هر سن و سطح مهارتی چه یک کهنه کار با تجربه از لینک ها و چه تازه وارد این ورزش باشند، از ویژگی های ساعت گکارمین سری Approach S70 در زمین قدردانی خواهند کرد:

نقشه های جامع CourseView: با ساعت گلف گارمین هر حفره را با جزئیات دقیق در بیش از 43000 دوره از پیش بارگذاری شده مشاهده کنید، با قابلیت حرکت و بزرگنمایی برای شناخت وضعیت زمین.
 Caddie مجازی بهبود یافته: داده‌های پراکندگی عکس‌ها را مشاهده کنید و بر اساس عوامل مختلف، از جمله داده‌های نوسان تاریخی، ارتفاع، باد و غیره، پیشنهادات باشگاه دقیق‌تری را در ساعت گارمین خود دریافت کنید.
 پخش‌های پیشرفته مانند فاصله: یک تخمین تحلیلی از نحوه پخش یک ضربه بر اساس یک دروغ سربالایی یا سراشیبی، باد، دما و فشار هوا را مشاهده کنید.
 Green Contour Data2: با مشاهده جهت و شدت شیب سبز در مسیرهای منتخب هنگام اتصال به عضویت فعال Garmin Golf (شروع از 9.99 دلار در ماه) بهترین شوت و ضربه زدن را برنامه ریزی کنید.
  آنالایزر گرد AutoShot: با سنسورهای ردیابی کلوپ Approach CT10 جفت شود تا قابلیت‌های ردیابی خودکار بازی‌ها، از جمله شناسایی توپ‌ها و تراشه‌ها بیشتر شود.
 Scorekeeper: حفره به سوراخ امتیاز را دنبال کنید و برای ردیابی آمار و محاسبه نقص در برنامه Garmin Golf آپلود کنید.

ویژگی های نوآورانه برای بهبود عملکرد

با ساعت گارمین Approach S70 جدید روی مچ دست، گلف بازان می توانند انعطاف پذیری و تناسب اندام کلی را با پروفایل های فعالیت از پیش بارگذاری شده برای قدرت، HIIT، یوگا، دویدن و موارد دیگر بهبود بخشند. با مجموعه کامل ویژگی‌های نظارت بر سلامت 24 ساعته گارمین، مشتریان ابزارهای مورد نیاز برای درک بهتر سلامت کلی خود را دارند، بنابراین نه تنها می‌توانند بالقوه به توپ ضربه بیشتری بزنند، بلکه می‌توانند به جلوگیری از آسیب‌دیدگی نیز کمک کنند. به لطف ضربان قلب مبتنی بر مچ، وضعیت تغییرپذیری ضربان قلب، پایش انرژی با باتری بدن، نظارت بر خواب پیشرفته و موارد دیگر، ساعت گلف گارمین سری Approach S70 می‌تواند به گلف بازان کمک کند تا در داخل و خارج از زمین بهترین عملکرد خود را داشته باشند.

ساعت گارمین سری Approach S70 همچنین می‌تواند به گلف بازان کمک کند تا با برنامه‌های تمرینی سفارشی شده Garmin Coach در اوج بدنی خود باقی بمانند، در حالی که می‌توانند رژیم تمرینی خود را با استفاده از بیش از 1600 تمرین فردی از طریق برنامه Garmin Connect ایجاد کنند. گلف بازان همچنین می توانند با ساعت گارمین سن تناسب اندام خود را پیگیری کنند تا تخمین بزنند که آیا بدن آنها تمرین می کند و به تمرینات جوان تر یا بزرگتر از سن واقعی آنها پاسخ می دهد.

سبک پیچیده برای هر مناسبت

ساعت‌های هوشمند گارمین Approach S70 که برای پوشیدن روی لینک‌ها طراحی شده‌اند، طراحی سبک وزن و شیک را با مواد باکیفیت ترکیب می‌کنند، از جمله یک قاب سرامیکی با لنز ضد خش روی نمایشگر 1.2 یا 1.4 اینچی AMOLED. طراحی سبک وزن و در عین حال شیک برای مچ دست در هر اندازه مناسب است و تاب گلف را تغییر نمی دهد. علاوه بر این، گلف بازان همیشه برای بخشی از حلقه رنگی ساعت گارمین Approach S70 بین قاب و قاب ساعت لباس می پوشند که نمی تواند جلب توجه کند.

ویژگی های متصل با استفاده آسان

ساعت گارمین Approach S70 نه تنها ابزارهایی را در اختیار گلف بازان قرار می دهد که می توانند به موفقیت آنها در مسابقه کمک کنند، بلکه ویژگی های زیادی را برای زندگی به دور از پیوندها شامل می شود:

اعلان‌های هوشمند: وقتی ساعت گارمین با یک تلفن هوشمند سازگار جفت می‌شود، پیام‌های متنی دریافت کنید و به‌روزرسانی‌های رسانه‌های اجتماعی، ایمیل‌ها و موارد دیگر را مشاهده کنید.
Garmin Pay: پرداخت برای نوشیدنی در باشگاه یا هر جایی که Garmin Pay با راه حل پرداخت بدون تماس از طریق بانک های شرکت کننده پذیرفته می شود.
موسیقی: وقتی با هدفون بی‌سیم جفت می‌شوید، پس از دانلود از Spotify، Amazon Music یا Deezer، مستقیماً از مچ دست خود به موسیقی یا پادکست گوش دهید.
ادغام برنامه IQ Connect: صفحه های ساعت مختلف را بارگیری کنید و از سایر برنامه های شخص ثالث در صورت جفت شدن با یک تلفن هوشمند سازگار لذت ببرید.

در حال حاضر ساعت گارمین سری Approach S70 دارای قیمت خرده فروشی پیشنهادی از 649.99 دلار است.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.