ساعت جدید گارمین

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
 احتمالا کاری که این روزها تمایل به انجام آن دارید رفتن به پیاده‌ روی یا دویدن در حال گوش دادن به موسیقی است، اما نه با گوشی‌ های چند میلیونی؛ زیرا آن‌ها بسیار بزرگ و سنگین هستند. در این شرایط است که یک ساعت ورزشی کارآمد با قابلیت پخش موسیقی و پشتیبانی از هدست‌ بلوتوث حسابی به کارتان می‌آید. ساعت گارمین فوررانر ۶۴۵ همان چیزی است که به دنبال آن هستید. این ساعت قابلیت ذخیره‌ سازی تا ۵۰۰ آهنگ را در خود جای داده است.

علاوه بر قابلیت گوش دادن به موسیقی از طریق بلوتوث، این ساعت قابلیت پرداخت الکترونیک یا همان گارمین پی را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد. قاب زیبای فولادی این ساعت حتی خریداران مشکل‌ پسند را هیجان‌ زده می‌ کند. این برای اولین بار است که گارمین در ساعت‌ های سری فوررانر از قاب با جنس فولاد استفاده می‌ کند. طبق مشخصات اعلام‌ شده از سوی گارمین، باتری این محصول عملکرد خوبی از خود بر جای می‌ گذارد و تنها با یک بار شارژ برای هفت روز قابل استفاده است؛ البته در حالت استفاده از GPS به همراه موسیقی نمی‌توانید بیش از پنج ساعت روی باتری آن حساب کنید.

محصولات گارمین همیشه از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده‌ اند، در حدی که سال‌ ها برای خریداران کار می‌کنند؛ از این‌ رو تعجبی ندارد که محصول جدید فوررانر ۶۴۵ نیز اندازه و وزن معقول همیشگی در محصولات گارمین را به ارث برده است. این محصول در مقایسه با نمونه‌ های پیشین باریک‌ تر و سبک‌ تر شده است و قاب فولادی آن بدون هیچ اغراقی آن را از دیگر ابزار‌های پوشیدنی هم‌ رده‌ ی خود یک سر و گردن بالاتر قرار می‌ دهد.