موجود شدن رنگبندی جدید ساعت محبوب و پر طرفدار Vivo move HR

۲۳ آذر ۱۳۹۷
موجود شدن رنگبندی جدیدی از سری محبوب و پرطرفدار Vivo move HR
هم اکنون این ساعت را میتوانید خریداری کنید


#ساعت #گارمین vivomove hr ساعت #هوشمند ترکیبی (آنالوگ و دیجیتال) با یک صفحه نمایش مخفی و یک ساعت عقربه ای دقیق

بررسی وضعیت #ضربان_قلب در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز توسط تکنولوژی ضربان سنج قلب مچی ،  پیگیری میزان #استرس در طول روز و تایمر آرامش که به شما کمک می‌کنند تا میزان استرس تان را کنترل کنید.ابزارهای بررسی تناسب اندام، مانند ( VO2 max حداکثر اکسیژن مصرفی) و تناسب اندام سنی شمانمایش تعداد قدم های برداشته شده، کالری مصرفی، مسافت، و دقیقه‌هایی که بیشترین میزان فعالیت را داشته اید ویژگی های اتصال هوشمند، مانند آپلود خودکار، دریافت اعلان ها از موبایل، کنترل پخش موسیقی و …
مدت زمان کارکرد باتری : در حالت هوشمند، حداکثر 5 روز و در حالت ساعت، حداکثر 2 هفته

این ساعت دارای یک صفحه نمایش لمسی بصورت صفحه نمایش مخفی است .هنگامی که شما روی صفحه نمایش ساعت ضربه می زنید تا پیام ها، ضربان قلب و موارد دیگر را مشاهده کنید،  صفحه نمایش هوشمند آن فقط هنگامی ظاهر می‌شود که مستقیما به ساعت روی مچ دست خود نگاه کنید. هنگامی که روی صفحه نمایش لمسی ساعت کار می‌کنید، عقربه‌های ساعت از محل دید شما، خارج می‌شوند و هنگامی که کار شما تمام شد، به موقعیت دقیق خود بر می‌گردند.

کنترل تناسب اندام

ساعت گارمین ویومو اچ آر به شما کمک می‌کند تا هم ظاهر خوبی داشته باشد و هم حس خوبی داشته باشید. این ساعت دارای ابزارهای بررسی تناسب اندام است که به شما ایده بهتری در باره میزان تناسب اندام فعلی تان می‌دهد. به لطف بررسی ضربان قلب توسط ضربان سنج قلب مچی، می توانید حداکثر اکسیژن مصرفی را به صورت دقیق به دست بیاورید. همچنین ساعت می تواند سن ورزشی شما را ارزیابی کند، بنابراین با کار سخت و تمرین منظم در طول زمان – شما می توانید به سمت سن ورزشی پائین تر (جوانتر) حرکت کنید.

هوشمند و پیچیده

به لطف سیستم پیام های آگاه کننده هوشمند که روی صفحه نمایش دیجیتال ساعت نمایش داده می‌شود، هیچ وقت یک پیام متنی و یا نوتیفیکیشن را از دست نمی‌دهید. اطلاعات پیگیری روند تناسب اندام و سلامتی شما به صورت خودکار روی انجمن آنلاین گارمین کانکت آپلود می‌شود. شما حتی می توانید پخش موسیقی را توسط ساعت کنترل کنید.‎هوشمندانه ورزش کنید!!!

برای خرید مدل  ساعت ها Vivo move HR Sandstone به لینک زیر مراجعه کنید :
http://www.gpskala.com/p/403/vivo-move-HR-Black-with-Sandstone-Silicone-Band

وضعیت : موجود ►

تماس با ما :
0912-8841450

برای اطلاع بیشتر در مورد دستگاه ها به کانال تلگرام ما بپیوندید

کانال تلگرام : 
http://t.me/GARMINc1