قابلیت جدید برنامه گارمین کانکت و ساعت های ورزشی گارمین Pregnancy Tracking

۰۲ آذر ۱۳۹۹
قابلیت جدید برنامه گارمین کانکت وساعت های ورزشی گارمین Pregnancy Tracking
با این قابلیت جدید (نرم افزار گارمین کانکت Garmin connect app  ) با نام Pregnancy Tracking یا پیگیری وضعیت دوران بارداری  میتوانید با توجه به  داده های سلامتی ای که قبلا وارد برنامه گارمین کانکت کرده اید یک شرح وضعیت از شرایط دوران بارداری داشته باشید .همچنین با پیگیری وضعیت چرخه قاعدگی می توانید فعالیت های بدنی خود را هماهنگتر کنید .
درک بدن شما
مهم است که بدانید بدن شما در هر مرحله از بارداری شما چه چیزی را پشت سر می گذارد. این ویژگی می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. هر روز احساس خود را ثبت کنید ، یاد بگیرید که چگونه بدن شما تغییر می کند و چگونه ورزش و تغذیه می توانند به شما کمک کنند ، حرکت کودک را دنبال کنید و موارد دیگر.
ورزش و تغذیه در دوران بارداری
به کمک این قابلیت نرم افزار گارمین کانکت  شما آموزش هایی براساس نوع  بارداری خود دریافت خواهید کرد : از جمله به روزرسانی های اندازه کودک ، تغییر در بدن ، علائم معمول آن هفته ، روش های تنظیم رژیم و ورزش و توصیه های افزایش وزن. همچنین در مورد چگونگی تغییر معیارهای سلامتی و عملکرد در طول بارداری مطالبی  یاد خواهید گرفت. اگر دستگاه شما وضعیت آموزش را اندازه گیری می کند ، حتی می توانید در حین بارداری به طور موقت وضعیت آموزشی را متوقف و بعد از بارداری ادامه دهید .
ثبت و تحلیل علائم روزانه  
میتوانید با کمک برنامه Garmin connect app   و قابلیت Pregnacy Tracking    تغییرات جسمی و عاطفی - مانند کمردرد ، هوس ، حالت تهوع ، تغییرات خلقی و موارد دیگر - را که روز به روز تجربه می کنید ، پیگیری کنید. حتی می توانید یادداشت برداری کنید و میزان گلوکز خون و حرکت کودک را پیگیری کنید. یادآوری ها به شما کمک می کنند تا علائم را وارد کنید ، آب بنوشید ، تمرینات کگل (نرمش مخصوص تقویت عضلات و دیافراگم لگنی که در دوران بارداری پیشنهاد میشود ) و موارد دیگر را انجام دهید. همچنین میتوانید خلاصه 4 هفته ای از همه مواردی را که وارد کرده اید مشاهده کنید که داشتن آن برای چکاپ ها بسیار مفید است.
بارداری خود را از طریق مچ خود پیگیری کنید
با بارگیری برنامه پیگیری وضعیت  بارداری (Pregnacy Tracking)  از Connect IQ ™ Store در ساعت هوشمند خود ، جزئیات بارداری خود را بر روی مچ دست خود مشاهده کنید. شما می توانید پیشرفت بارداری و مشاهده علائم ، حرکت کودک و میزان گلوکز خون را در حالی که تلفن شما از شما دور است ، مشاهده کنید. شما و همسرتان  می توانید برای پیگیری مدت زمان و تکرار انقباضات خود ، Contraction Timer1 را بارگیری کنید.

گارمین . ساعت گارمین . ساعت ورزشی گارمین .Garmin . Garmin watch .garmin sport . garmin fenix .Garmin forerunner . ساعت های فنیکس گارمین . برنامه گارمین کانکت . دانلود برنامه گارمین . برنامه موبایل گارمین . دانلود Garmin connect .   برنامه بارداری . برنامه ریزی بارداری . ورزش در بارداری . برنامه ورزشی بارداری . سلامت بارداری . مادرکودک سلامتی . سلامت مادر گارمین . سلامت کودک گارمین .نمایندگی گارمین ایران. اطلس ره نگار آریا.