ساعت های با قابلیت شارژ خورشیدی گارمین

۲۳ بهمن ۱۳۹۹
در تازه های گارمین قصد داریم تا شما را با انواع ساعت های گارمین آشنا کنیم و از قابلیت های و ساختار متفاوت هر کدام از آن ها و همچنین کاربرد آن ها در ورزش های مختلف اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان علاقه مند به گارمین قرار دهیم
در این قسمت میخواهم شما را با سری instinct آشنا کنم
سری instinct  ساعت های گارمین 
این سری از ساعت های گارمین با توجه به استانداردهای نظامی G810 آمریکا ساخته شده است در برابر ضربه و شوک مقاوم هستند و همچنین تا 100 متر ضدآب می باشند
ساعت گارمین Instinct  دارای سنسور ضربان قلب و همچنین گام شماری و کالری سوزی و سطح استرس را قابل اندازه گیری ی باشند . با نرم افزار مخصوص ساعت های گارمین به نام Garmin connect متصل می شود و میتوانید پیام های متنی و همچنین تماس های ورودی را مشاهده کنید. این سری از ساعت های گارمین دارای پروفایل های مختلف ورزشی اعم از کوهنوردی ، شنا ، دوچرخه سواری ، ورزش های داخل سالن و بیرون سالن را پشتیبانی می کند
ساعت های گارمین برای همه نوع نیاز ساخته شده است که می توانید بسته به نوع علاقه مندی خود آن را انتخاب کنید
ساعت های گارمین اینستینکت سولار Garmin Instinct Solar
در سال 2020 گارمین با معرفی سری سولار اینستینکت قابلیت های این ساعت را بهبود بخشید و همچنین علاوه بر شارژ خورشیدی Solar Charging System  سنسورضربان قلب جدید و  اکسیژن خون را به این ساعت ها اضافه کرد . گارمین اینستینکت سولار را در چهار مدل به بازار معرفی کرده.
**ساعت اینستینکت سولار Garmin Instict Solar**
ساعت اینستیکت سولار ساده که از تنوع رنگ بالا برخوردار است و قابلیت شارژ خورشیدی و سنسور ضربان قلب جدید و سنسور اکسیژن خون دارد .
ساعت اینستینکت سولار کمو Garmin Instinct Solar CAMO
این ساعت که یک ساعت نظامی میباشد علاوه بر سنسور اکسیژن خون و شارژ خورشیدی دارای آپشن های نظامی و گزینه های ورزشی جدید است همچنین با طراحی زیبای ارتشی و با دورنگ تیره و روشن عرضه شده.
ساعت اینستینکت سولار تکتیکال Instinct Solar TACTICAL
این ساعت هم از آپشن های نظامی برخوردار است علاوه بر این دو قابلیت جدید دارد ، قابلیت حرکت مخفیانه یا رادار گریز و قابلیت دیده شدن صفحه نمایش فقط توسط عینک های دید در شب .که کمک زیادی به آموزش نیروهای نظامی میکند .این ساعت با دو رنگ مشکی و قهوه ای خاکی به بازار آمده .
ساعت اینستینکت سولار سارف Instinct Solar SURF
این ساعت هم بعلاوه آپشن های جدید سولا یک ساعت طراحی شده برای ورزشهای ساحلی و موجسواری است و برای این ورزش آپشن های خاصی دارد. همچنین با طراحی زیبا و در دورنگ روانه بازار شده .