معرفی ساعت های گارمین سری تکتیکس دلتا GARMIN TACTIX DELTA

۰۲ اسفند ۱۳۹۹
ساعت گارمین تکتیکس دلتا Garmin Tactix Delta / Tactix Delta Solar / Tactix Delta Solar Ballistic  
Part Number : 010-02357-01/010-02357-11/010-02357-51
ساعت گارمین تکتیکس دلتاGarmin Tactix Delta Sapphire Edition  / تکتیکس دلتا سولار Garmin Tactix Delta Solar-Sapphire/ تکتیکس دلتا سولار بالستیک  Garmin Tactix Delta Solar Ballstic Edition
گارمین تکتیک دلتا  Garmin Tactix Delta یک ساعت ورزشی مالتی اسپرت با قابلیت های نظامی میباشد. این ساعت همانند ساعت های سری فنیکس 6 ملتی اسپرت است و تمامی پروفایل هی ورزشی را دارد و همچنین میتوان ورزش هایی که در ساعت نیست به آن اضافه و شخصی سازی کرد . این ساعت دارای تمامی سنسور های موجود در ساعت های ورزشی میباشد. ویژگی هایی که این ساعت را از دیگر ساعت های ورزی متمایز میکند ، ویژگی های نظامی Tactical Options  است . ویژگی های نظامی این ساعت مثل دید در شب NIGHT VISION CAPABILITY (مشاهده صفحه نمایش ساعت با دوربین های دید در شب) و حالت خفی  STEALTH MODE (خاموش کردن تمامی عوامل قابل ردگیری ) و کلید مرگ KILL SWITCH (پاک کردن تمامی اطلاعات ساعت با یک دکمه) و ورزش جامپ مستر JUMPMASTER MODE (شامل انواع چتربازی و پرش از هواپیما و هلیکوپتر) و جی پی اس دو محوره یا دوحالته DUAL-FORMAT GPS ( اطلاعات تخصصی و دقیقتر مکانیابی با استفاده از وضعیت توپوگرافی منطقه) و همچنین ظبط اطلاعات منطقه روی ساعت PROJECTED WAYPOINTS (برای استفاده بعدی) . باتری این ساعت بسیار قوی است و برای استفاده طولانی مدت در خارج از شهر طراحی شده و در حالت ذخیر نیرو میتوان زمان استفاده از این ساعت را چند برابر کرد .
ساعت تکتیکس دلتا سولار Tactix Delta Solar-Sapphire اولین ساعت گارمین با قبلیت شارژ خورشیدی و شیشه سافایر یا ضد خش (همزمان) میباشد .این ساعت یکی از محبوترین ساعت ها بین ورزشکاران ، کوهنوردان و آفرود باز ها میباشد .همچنین این ساعت علاوه بر مقاومت بالا و شارژ خورشیدی دارای قیمت مناسب و به صرفه ای است.
ساعت تکتیکس دلتا سولار بالستیک Tactix Delta Solar Ballistic  آخرین ساعت از این سری میباشد که یک قابلیت نظامی جدید به آن اضافه شده AB ELITE SOFTWARE و آن هم قابلیت نشانه گیری ومحاسبه مسافت اهداف دور برای سلاح های دوربرد مانند موشک های زمینی است . که در آموزش های نظامی بسیار کاربرد دارد. 

,گارمین,گارمین ایران,ایران گارمین,گارمین کالا,محصولات گارمین,garminstore,garmin connect,gps,gpskala,garminiran,garmin iran,گارمین استور,محصولات گارمین در ایران,فروشگاه گارمین,نمایندگی گارمین,نمایندگی گارمین در ایران,نمایندگی فروش محصولات گارمین در ایران