Dash Cam 66w گارمین

۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • سایزdashcam گارمین
کلید مشاهده شده در تصویر صرفاً جهت مشخص شدن سایز دوربینDash Cam  میباشد.
  • کنترل دوربین گارمین با صدای شما
شما می توانید با استفاده از صدای خود، دوربین عکاسی خود را کنترل کنید.
این دوربین به شما این امکان را می دهد که تنها با گفتن جمله OK GARMIN (اکی گارمین )  یک ویدئو یا تصویر ساکن را ذخیره نمایید.
همچنین ضبط صدا یا ضبط ویدئو TRAVELAPSE را شروع/متوقف کنید.
  • ضبط صحنه
ضبط این دوربین گارمین دارای میدان دید فوق العاده گسترده 180 درجه است و مربوط به محیط خودرو می باشد، از جمله ضبط ترافیک متقاطع، همراه با زمان دقیق و اطلاعات مکانی GPS، به طوری که زمان و مکان وقوع وقایع را دقیقاً مشخص و آن را بدون وقفه در یک حلقه مداوم ثبت می کند. شما می توانید این فیلم را در سمت راست صفحه نمایش DASH CAM یا در تلفن خود با استفاده از برنامه GARMIN DRIVE بررسی کنید.
قابلیت نمایش جزئیات در نور کم GARMIN CLARITY HDR از ویژگی های دیگر این دوربین می باشد.
  • همگام سازی خودکار DASH CAM گارمین
در این دستگاه کنترل و پخش فیلم ها از طریق چهار دوربین نصب شده در جلو، عقب و دو طرف وسیله نقلیه با استفاده از برنامه GARMIN DRIVE به صورت بی سیم بر روی گوشی هوشمند شما صورت می گیرد.
از طریق این برنامه اگر یک ویدئو را در یک دوربین ذخیره کنید، دیگران نیز می توانند آن را مشاهده کنند. همچنین شما می توانید با استفاده از این برنامه یک فیلم (تصویر در تصویر) از هر دو دیدگاه در یک زمان را مشاهده کنید. این باعث می شود به راحتی ویدئوها را با دوستان، آژانس های بیمه، و یا مقامات حقوقی به اشتراک بگذارید.
  • هشدار به راننده
دارای هشدارهای آگاه کننده (هشدار احتمال تصادف از جلو، هشدار خروج از خط، اعلام زمان حرکت، هشدار برای دوربین چراغ قرمز و دوربین های نزدیک)
  • پشتبانی USB اضافه
دارای آدابتور برق دوگانه USB که هنگام روشن کردن دوربین امکان شارژ کردن گوشی یا سایر لوازم جانبی دیگر را به شما می دهد.
همچنین شامل دو گزینه کابل قدرت برای اجازه مسیریابی کابل به سمت بالا یا پایین است.
  • محافظت از ماشین هنگام پارک ماشین
در حالت پارک ماشین، محیط اطراف خودرو شما را نظاره می کند و در صورت تشخیص حرکت، ضبط به صورت خودکار آغاز می شود (در این حالت نیاز به کابل کشی پارکینگ می باشد، وسایل مورد نیاز به صورت جداگانه فروخته می شود، نصب حرفه ای توصیه می شود)
  • دارای BLUETOOTH و Wi-Fi
که این امر مشاهده بی سیم و همچنین اشتراک گذاری رسانه های ضبط شده را با استفاده از برنامه GARMIN DRIVE آسان می کند.