ویژگی های ارتباطی ساعت های گارمین

۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
دستگاه Fenix دارای قابلیت های ارتباطی می باشد که با اتصال دستگاه به یک شبکه بی سیم و یا به یک تلفن هوشمند با استفاده از تکنولوژی بی سیم Bluetooth ممکن می شود. برای استفاده از برخی قابلیت ها بایستی برنامه Garmin Connect Mobile را بر روی تلفن همراه هوشمند خود نصب کرده باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت www.garmin.com/apps بروید.
پیغام های تلفن: می توان اخطارهای رسیده از تلفن و پیام های آن را بر روی دستگاه Fenix 3 مشاهده کنید.
Live Track : با بهره گیری از این قابلیت، دوستان و افراد خانواده می توانند مصاف ها و تمرینات شما را به طور زنده دنبال کنند. همچنین می توانید طرفداران خود را با استفاده از ایمیل و یا شبکه های اجتماعی دعوت کنید تا بتوانند اطلاعات تمرین شما را به طور زنده بر روی صفحه کنترل Garmin Connect مشاهده کنید.
Group Track : با استفاده از این قابلیت میتوانید تمامی ارتباطات خود را از جمله LiveTrack پیگیری کنید و وضعیت آنها را در هر لحظه بر روی صفحه ببینید.
ارسال اطلاعات تمرین برای Garmin Connect : به محض پایان ذخیره ورزش، اطلاعات فعالیت شما به طور خودکار برای حساب کاربری Garmin Connect ارسال می شود.
Connect IQ : با استفاده از این قابلیت، امکاناتی متفاوتی را می توان به دستگاه اضافه کرد، نظیر: تصویر پس زمینه ساعت، ویجت، برنامه و بسترهای متفاوت نمایش داده.
سنسورهای بلوتوث: با استفاده از این ویژگی میتوانید سنسورهای سازگار با بلوتوث مانند سنسور ضربان قلب را به دستگاه متصل نمائید.
Find my phone : با استفاده از این قابلیت تلفن همراه خود را با دستگاه fenix متصل میکنید و در صورتی که در محدودهی نزدیک دستگاه آن را گم کرده باشید، دستگاه محل آن را به شما نشان خواهد داد
میتواند دستگاه :Find my watch fenix شما را پیدا کند، در صورتی که با تلفن همراهتان متصل شده و در محدودهی نزدیک آن باشد.


گارمین، ساعت گارمین، ساعت های گارمین، ساعت هوشمند گارمین، ساعت ورزشی گارمین، ساعت های ورزشی گارمین، قیمت ساعت گارمین، بهترین قیمت گارمین، مشخصات ساعت گارمین، نماینده فروش گارمین، نمایندگی ساعتهای گارمین، شرکت گارمین، شرکت اطلس ره نگار آریا، خرید ساعت گارمین، فروش محصولات گارمین، بهترین فروش ساعت گارمین، ساعت فنیکس گارمین، فروشگاه گارمین، فروشگاه اینترنتی گارمین، تعمیرات گارمین، محصولات گارمین، Garmin، ساعت Garmin، ساعت های Garmin، ساعت هوشمند Garmin، ساعت ورزشی Garmin، ساعتهای ورزشی Garmin، قیمت ساعت Garmin، بهترین قیمت Garmin، مشخصات ساعت Garmin، شرکت Garmin، فروش محصولات Garmin، بهترین فروش ساعت Garmin