نرم افزار AERODATA خدمتی جدید از کمپانی گارمین

۱۲ خرداد ۱۴۰۰
راه حل های یکپارچه برای حمل و نقل هوایی و هواپیماهای تجاری
کمپانی گارمین از سالهای دور با تولید نرم افزار های کاربردی پیشرو در زمینه تولید نرم افزار بوده است. جدیدترین نرم افزار گارمین ، نرم افزار AeroData است . این نرم افزار نرم افزاری کاربردی و چند محوره برای حمل و نقل هوایی است که در هواپیما های تجاری بین المللی استفاده می گردد. نرم افزار گارمین آئرو دیتا Garmin AeroData  به اطمینان از رعایت مقرارات و استاندارد ها ، کاهش هزینه ها و به حداکثر رساندن عملکرد و افزایش ایمنی و کارایی ماموریت پرواز شما کمک میکند .
برنامه ریزی بارگیری 
آئرو دیتا Aerodata کمک میکند تا فرآیند برنامه ریزی بارگیری محاسبه و تایید شود . راه حل هایی برای حفظ باز ده باربری ، بهره وری ، صرفه جویی در مصرف سوخت و انطباق با سوابق پرواز به طور خودکار انجام شود .
عملکرد هواپیما
نرم افزار آئرو دیتا Aero data garmin  به خدمه پرواز و خلبان و پرسنل عملیاتی پرواز امکان دسترسی به محاسبات را در زمان واقعی برای بهینه سازی عملکرد پرواز / فرود ، حداکثر رساندن محموله ها ، صرفه جویی در مصرف سوخت ، افزایش عمر موتور ، اطمینان از رفع مانع ، حفظ انطباق با مقررات و موارد دیگر می دهد.
فرود گاه و موانع پرواز 
نرم افزار گارمین AeroData خدمات تجزیه و تحلیل باند جامع ، ایجاد پایگاه داده فرودگاه / باند / موانع را فراهم می کند ،  که روش های تنظیم موتور سازگار با مقررات را فراهم می کند. این داده ها برای خدمه پرواز و توزیع کنندگان در برنامه های سیستم های FMS ، رایانه های رومیزی و دستگاه های قابل حمل EFB در دسترس است.
وزن و تعادل بار 
این نرم افزار راه حل هایی برای کنترل وزن و حفظ تعادل پیشنهاد میکند ، برای کمک به حداکثر رساندن حاشیه امنیت و میزان بار وبهینه سازی مصرف سوخت وبازدهی بالا .گارمین،نمایندگی گارمین،فروشگاه گارمین،محصولات گارمین