ویژگی های ساعت Vivoactive 4 گارمین

۲۳ خرداد ۱۴۰۰
یکی از ساعت های موفق گارمین ساعت های سری ویوو Garmin Vivo Series  میباشد که شامل چند مدل ساعت و مچ بند ورزشی میشود ، Vivofit , Vivosmart , Vivosport , Vivomove , Vivoactive  از سری ساعت های ویوو گارمین هستند.
ساعت گارمین ویوواکتیو4 Garmin Vivoactive 4  جدیدترین مدل سری ویوواکتیو است. این ساعت یک ساعت ورزشی بی نقص و مناسب برای باشگاه و شنا و ورزشهای فضای آزاد می باشد . این ساعت در دو سایز مناسب برای مچ دست های متوسط و بزرگ Garmin Vivoactive 4   و مچ دستهای کوچک Garmin Vivoactive 4s  طراحی شده . ساعت ویواکتیو 4 یک ساعت لمسی Touch Screen با طراحی زیبا و با دوربدنه فلزی و بدنه پلیمری  و بند سیلیکونی و دررنگ های مختلف مناسب سلیقه آقایان و خانم ها طراحی شده . این ساعت دارای سنسورهای جی پی اس ، گلوناس  ، گالیله ،ضربان قلب ، اکسیژن خون ، فشارسنج ، ارتفاع سنج ، دماسنج بدن ، شتاب سنج ، ژیروسکوپ  وقطب نما میباشد . همچنین این قابلیت رادارد که روش صحیح بعضی از حرکات ورزشی را روی صفحه نمایش به صورت انیمیشن نشان دهد . 
صفحه نمایش این ساعت از نوع ال ای دی با قابلیت مشاهده در نور خورشید و تراکم پیکسلی 260*260 میباشد.همچنین جنس شیشه این ساعت گوریلاگلس سه Corning Gorill aglass 3    میباشد و از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است . باطری این ساعت تا هشت روز در حالت امارت واچ و تا شش ساعت در حالت جی پی اس پایدار است . گارمین،نمایندگی گارمین،ساعت گارمین،فروشگاه گارمین