ساعت های هوشمند Garmin اطلاعات بیشتر خواب را ردیابی می کنند

۰۷ تیر ۱۴۰۰
ساعت های هوشمند Garmin اطلاعات بیشتر خواب را ردیابی می کنند
خواب برای همه مهم است. چه یک ورزشکار با عملکرد بالا باشید و چه فقط بدنبال بهبود سلامتی خود باشید ، خواب چیزی است که نباید از آن غافل شوید.

اما در مورد نحوه خواب واقعاً چه می دانید؟

ممکن است در زمان های مناسب به رختخواب بروید و از خواب بیدار شوید ، اما آیا این بدان معنی است که بدن شما به اندازه کافی استراحت می کند؟ چرخه REM شما چگونه است؟ چرخه REM چیست؟ تنفس و ضربان قلب چقدر ثابت است؟ بدیهی است که شناختن همه اینها دشوار است و استرس در مورد آن باعث می شود که خواب کمتری داشته باشید

به همین دلیل ساعت های هوشمند گارمین نظارت بر خواب پیشرفته را ارائه می دهند. علاوه بر این ، ماندگاری طولانی مدت باتری ساعت های هوشمند گارمین  این اطمینان را می دهد که دیگر نگران شارژ شدن نباشید ، بنابراین می توانید ساعت هوشمند Garmin خود را روشن نگه دارید تا خواب شما را کنترل کند.

در اینجا تجزیه و تحلیل چهار نوع داده مربوط به خواب که ساعت های هوشمند گارمین اندازه گیری می کنند و اهمیت آنها وجود دارد:

مراحل خواب
در یک شب خواب معمولی ، شما مراحل مختلف خواب را طی خواهید کرد: خواب سبک ، خواب عمیق و خواب REM (حرکت سریع چشم). هر یک از این مراحل برای استراحت و بهبودی مناسب ضروری است و ساعت های گارمین بر اساس ضربان قلب ، حرکت و تغییر ضربان قلب می توانند تعیین کنند که در کدام مرحله  و برای چه مدت قرار دارید

حرکت
آیا همه جا با پتو و بالش از خواب بیدار می شوید؟ حتی ممکن است از این موضوع آگاهی نداشته باشید ، اما پرتاب و چرخش مکرر می تواند نشانگر این باشد که شبهای شما بیش از آنکه آرام باشد ، بی قرار است. ساعت های گارمین حرکت شبانه شما را ردیابی می کنند و از آن برای تعیین اینکه آیا به اندازه کافی استراحت می کنید استفاده می کنند.

تنفس
پیگیری تنفس هنگام خواب به همان اندازه که بیدار هستید مهم است. ساعت های هوشمند گارمین به شما کمک می کند تا میزان تنفس خود را در طول شبانه روز کنترل کنید. در حقیقت ، ردیابی تنفس ما در شب بهتر از روز عمل می کند زیرا در حال حرکت کمتری هستید ، بنابراین می توانید میانگین تنفس خود را در هر دقیقه هنگام خواب مشاهده کنید.

اکسیژن خون
Pulse Ox میزان اشباع اکسیژن خون را اندازه گیری می کند. ممکن است فکر کنید این فقط برای کوهنوردان یا غواصان در اعماق دریا مهم است ، اما کاربردهای روزمره نیز دارد. استفاده از ویژگی Pulse Ox در ساعت هوشمند Garmin می تواند به شما در کنترل و بهبود سلامت کلی شما کمک کند.

هر روز صبح ، می توانید یک تصویر کامل از نحوه خواب شب قبل را در Garmin Connect  app پیدا کنید. مهم است که هر شب ساعت هوشمند Garmin خود را در رختخواب قرار دهید ، زیرا ردیابی خواب بینش ارزشمندی را به سایر معیارها مانند سطح انرژی ، آموزش و سایر موارد اضافه می کند.
  • 1 ساعت های گارمین یک وسیله پزشکی نیست و برای استفاده در تشخیص یا نظارت بر هر گونه شرایط پزشکی در نظر گرفته نشده است. 
توجه: دستگاه ها و ویژگی های گارمین برای نظارت یا تشخیص بیماری ها یا سایر شرایط طراحی نشده اند.


گارمین،ساعت گارمین،محصولات گارمین،ساعت های هوشمند گارمین،ساعت های ورزشی گارمین