ساعت گارمین اینستینکت سولار سارف GARMIN INSTINCT SOLAR SURF

۰۸ تیر ۱۴۰۰
ساعت گارمین اینستینکت سولار سارف garmin instinct solar Surf 
Part Number : 010-02293-17 / 010-02293-18
شرکت گارمین در سال های اخیر سعی کرده نیازهای گوناگون  طیف وسیعی از ورزشکاران را براورده کند . از این رو بعد از معرفی سری Instinct  که باتوجه به قیمت مناسب این ساعت فروش موفقی هم داشته ، همزمان با معرفی اینستینکت سولار Instinct Solar Edition   یک مدل از ساعت اینستینکت تحت عنوان اینستینکت سولار سارف  Instict Solar Surf   را به بازار معرفی کرده که مخصوص موجسواری است . البته  این ساعت Multisprt  بوده و ورزشهای زیادی را پشتیبانی میکند و قابلیت Surfing   این ساعت را منحصر به فرد کرده . 
ساعت گارمین Instinct Solar Surf  تا 100 متر ضد آب است، با استاندار 810 U.S Military  ارتش امریکا طراحی شده ، دارای سیستم پاور منیجر است، شارژ خورشیدی دارد Solar Charging  ، دارای سنسور  اکسیژن خون Pulse OX  است ، دارای سنسور های ABC  میباشد ، جی پی اس و گلوناس و گالیله  دارد ، انرژی بدن را محاسبه میکند Body Battery  ، قابلیت برگشت مسیر یا Track Back   دارد ، قابلیت نمایش نوتیفیکیشن موبایل را دارد و نمایش تاریخ و .....
اماچیزی که ساعت گارمین Instinct Solar Surf را منحصر به فرد کرده قابلیت سارفینگ Surfing   یا موج سواری میباشد . با این آپشن شما میتوانید شدت امواج منطقه ای که در آن موج سواری می کنید  از طریق جی پی اس دریافت و به صورت نمودار روی ساعت مشاهده کنید . فعالیت موج سواری خود را ثبت و اطلاعات آن نظیر تعداد موج و نهایت سرعت  و میزان فراز و فرود طی موج سواری و وضعیت  بدن طی موج سواری را تحلیل و یرای بهبود و پیشرفت در این ورزش استفاده نمایید .همچنین این ساعت با اپلیکیشن  Surfline Session  کار میکند که با این برنامه میتوانید جزئیات موج سواری خود را در ویدئویی که گرفته اید همزمان ثبت کنید و سپس به اشتراک بگذارید .