گارمین GARMIN AUTOLAND جایزه معتبر ROBERT J. COLLIER را از آن خود کرد

۱۰ تیر ۱۴۰۰
 Garmin Autoland  جایزه معتبر Robert J. Collier را از آن خود کرد
109مین جایزه سالانه از Garmin با بزرگترین موفقیت سال 2020 در هوانوردی یا فضانوردی قدردانی می کند
OLATHE ، کان. / 3 ژوئن 2021 / سیم تجارت - Garmin  International، Inc. ، واحدی از Garmin Ltd. (NASDAQ. GRMN) ، امروز اعلام کرد که Garmin Autoland جایزه Robert J. Collier 2020 را برای جهانیان دریافت کرده است. گارمین ایرا ن اطلس رهنگار آریا. اولین سیستم خودکار دارای گواهینامه طراحی شده برای فعال کردن در مواقع اضطراری برای پرواز ایمن و فرود هواپیما بدون دخالت انسان اطلس رهنگار آریا  .
 
 Collier Trophy  معیار موفقیت هوافضا برای بیش از یک قرن بوده است و سالانه توسط انجمن ملی هوانوردی (NAA) به رسمیت شناخته می شود بزرگترین موفقیت در هوانوردی یا فضانوردی در آمریکا ، با توجه به بهبود عملکرد ، کارایی ، ایمنی هوا یا وسایل نقلیه فضایی ، که ارزش آنها با استفاده واقعی در سال قبل کاملاً مشخص شده است. هفت نامزد معرفی شده برای سال 2020 شامل Bell V-280 Valor ، SpaceX Falcon 9 و Dragon 2 و غیره بود.
 
جیم آلبو ، رئیس NAA ، تأیید کرد. سیستم گارمین اتولند پیشرفت چشمگیری در هواپیمایی کشوری نشان می دهد. توانایی این هواپیما برای سوار شدن به هواپیما با خلبان معلول و فرود بی خطر آن باعث نجات جان بسیاری از افراد در آینده خواهد شد.اطلس رهنگار آریا. این یک موفقیت فنی قابل توجه است و به وضوح شایسته Collier Trophy است.
 
کلیف پمبل ، رئیس و مدیرعامل گارمین گفت .اتولند به عنوان یک اکتشاف ساده برای توسعه فناوری اتوماسیون برای هواپیماهای عمومی حمل و نقل آغاز شد.این اکتشاف منجر به اولین سیستم خودکار شد که می تواند با خیال راحت و بدون دخالت انسان ، هواپیما را در شرایط اضطراری پرواز و فرود دهد. گارمین ایران.افتخار بزرگی است که اتولند به عنوان یکی از بزرگترین دستاوردهای تاریخ هواپیمایی شناخته شود. این موفقیت را مدیون بسیاری از همکاران گارمین هستیم که خود را وقف ایجاد این فناوری ایمنی هواپیمایی تغییر دهنده بازی کردند. خرید گارمین88880034-021
 
بخشی از گارمین Autonomi خانواده از فن آوری های ایمنی افزایش خودمختار، AUTOLAND  اولین سیستم گواهی در جهان از نوع خود است. گارمین ایران اطلس رهنگار آریا.در صورت اضطراری ، مانند عدم توانایی خلبان ، در صورتی که خلبان دیگر نتواند وظایف فرمانده خود را انجام دهد ، یک مسافر می تواند با فشار دادن یک دکمه اختصاصی ، Autoland را فعال کند. اگر سیستم عدم تعامل خلبان را تشخیص دهد ، Autoland همچنین می تواند به طور خودکار فعال شود. پس از فعال شدن ، سیستم بلافاصله مسیر پرواز به مناسب ترین فرودگاه و باند فرودگاه را محاسبه می کند ، در حالی که از زمین و آب و هوای نامساعد جلوگیری می کند ، یک رویکرد تثبیت شده را آغاز می کند و به طور خودکار هواپیما را فرود می آورد.
 
در سال 2020 ، سه هواپیما با Garmin Autoland گواهینامه نوع دریافت کردند. Piper Aircraft اولین گواهینامه FAA Type Garmin Autoland را در M600 SLS در مه 2020 دریافت کرد. در جولای 2020 DAHER اولین گواهینامه آژانس ایمنی هواپیمایی اتحادیه اروپا (EASA) و دومین گواهینامه FAA Autoland را در TBM 940 به پایان رساند. Cirrus Aircrafts Vision جت ، برنده Collier Trophy 2017 ، اولین هواپیمای جت بود که در آگوست 2020 با Autoland تایید شد.تلفن گارمین ایران 88880034.
 
گارمین متعهد به ادامه نوآوری در صنعت و مأموریت ایجاد فرصتهای جدید و مهیج برای سفرهای هوایی در آینده و گسترش تاریخ  سایر برندگان جایزه  رابرت جی. دریافت کنندگان قبلی تندیس Collier شامل Orville Wright ، Neil Armstrong  و تیم Apollo 11 ، Cirrus Aircraft  برای کل سیستم چتربازی (CAPS) در Vision Jet ، Lockheeds Skunk Works و F117A ، Boeing 747 ، NASA Mars تیم پروژه آزمایشگاه علوم کنجکاوی ، شرکت هواپیمایی سسنا و تیم طراحی Citation X و بسیاری از دستاوردهای تاریخی دیگر که باعث پیشرفت هواپیمایی برای نسل های آینده می شود.
 
جایزه کالیر به طور دائمی در موزه ملی هوا و فضا در واشنگتن دی سی به نمایش گذاشته می شود. مراسم رسمی اهدای جایزه کالیر در اواخر سال جاری برگزار می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد NAA ، از جمله لیستی از گیرندگان قبلی ، به www.naa.aero  مراجعه کنید .
 
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Autoland و خانواده Garmin Autonomi در زمینه فناوری های تقویت کننده ایمنی مستقل ، به سایت www.garmin.com/Autonomi  مراجعه کنید .
بخش تجاری هوانوردی گارمین پیشرو در ارائه راه حل برای مشتریان OEM ، بازارهای پس از فروش ، نظامی و دولتی است. نمونه کارها Garmin شامل ناوبری ، ارتباطات ، کنترل پرواز ، جلوگیری از خطر ، مجموعه گسترده ای از راه حل های ADSB و سایر محصولات و خدمات است که به نوآوری ، قابلیت اطمینان و ارزش معروف هستند. برای اطلاعات بیشتر، مراجعه چاپخانه مجازی گارمین در garmin.com/newsroom ، تماس با بخش روابط رسانه ای در media.relations@garmin.com ، و یا با ما در دنبال facebookcom/garminaviation ، twitter.com/garminaviation ، instagram.com/garminaviation ، youtube.com/garminaviation ، یا linkedin.com/company/garmin .