معرفی اپلیکیشن های موبایل دستگاههای گارمین GARMIN MOBILE APPS

۱۶ تیر ۱۴۰۰
معرفی اپلیکیشن های موبایل دستگاههای گارمین Garmin Mobile Apps
در سالهای گذشته گارمین با تولید نرم افزار های کامپیوتر و اپلیکیشن های موبایل سعی در جلب رضایت مشتریان خود داشته . این شرکت توانسته با تولید نرم افزار های گوناگون و اپ های موبایل و به روز نگاه داشتن آن ها و رفع ایرادات آنها بسیاری از نیاز های مشتریان خود را برطرف کند. همچنین با تولید نرم افزار ها برای سیستم عامل های مختلف مثل ویندوز و مک و اپلیکیشن ها برای اندروید و آی او اس تمامی نیاز های مشتریان خود را تامین کرده . در ادامه تعدادی از اپلیکیشتن های موبایل و کارایی آن ها را به شما معرفی می کنیم لازم به ذکر است این نرم افزار ها همگی  مجانی هستند ولی به علت تحریم ها فعلا در ایران قابل دانلود نیست و جهت آموزش دانلود این نرم افزار ها میتوانید با اطلس رهنگار آریا 88880034 تماس بگیرید.


اپلیکیشن گارمین کانکت Garmin Connect App
اپلیکیشن موبایل مخصوص اتصال بی سیم دستگاهها و ساعت های ورزشی گارمین به موبایل که تحلیل ها و گزارشات مفیدی از عملکرد ساعت و دیگر دستگاهها روی موبال ارائه میدهد.اطلس رهنگار آریا گارمین ایران.

اپلیکیشن کانکت آی کیو استور Connect IQ Store 
اپلیکیشن موبایل مخصوص خرید و بارگیری نرم افزار های جانبی و کوچک جهت بهبود عملکرد . به این صورت که مثل اپلیکیشن بازار و گوگل پلی  میتوانید برای ساعت برنامه دانلود کنید. لازم به ذکر است برنامه های داخل این نرم افزار عموما توسط برنامه نویسان متفرقه می باشد و گاهی باعث ایجاد باگ در ساعت ها شده . اما خود شرکت گارمین هم برنامه های زیادی در این اپلیکیشن دارد.از جمله واچ فیس های   Watch Face گوناگون و زیبا ...


گارمین،محصولات گارمین،فروشگاه گارمین