برنامه گارمین InsideTracker Combo داده های بیشتری را برای بهبود عملکرد فراهم می کند

۲۴ تیر ۱۴۰۰
ما در Garmin معتقدیم که ساعت های هوشمند ما در نوع خود بهترین هستند. با ترکیبی عالی از معیارهای عملکرد و تندرستی ، از جمله  Body Battery یا انرژی بدن  ، sleep and stress score نمره خواب و استرس ، heart rate ضربان قلب و نظارت براکسیژن خون  Pulse Ox  و غیره ، داده هایی که با یک اشاره  در اختیار شما قرار می گیرد فرصت های بی پایان را برای بهبود وضعیت  فراهم می کند . و  اکنون ما با InsideTrackerبرنامه  آماده ایم  تا تسلط  بیشتری نسبت به عملکرد بهینه بدن شما داشته باشیم.

برنامه   InsideTracker گارمین داده های biomarker  یا نشانگر زیستی بدن شما را که از نمونه خون گرفته شده از شما تجزیه و تحلیل می کند تا اطلاعات مفید شخصی و برنامه های عملیاتی سفارشی برای تغذیه و تناسب اندام به شما ارائه دهد. به این صورت که شما چند بار در سال ، آزمایش خون خواهید گرفت و نشانگرهای زیستی خون برای بازتاب دقیق آنچه در داخل بدن شما اتفاق می افتد ، تجزیه و تحلیل می شود. تجزیه و تحلیل DNA InsideTracker اطلاعات  بیشتری در مورد پتانسیل ژنتیکی شما فراهم می کند ، اما شما فقط یک بار آزمایش می شوید زیرا DNA هرگز تغییر نمی کند.

با همگام سازی ساعت هوشمند سازگار Garmin خود با برنامه تلفن همراه InsideTracker ، قادر خواهید بود تجزیه و تحلیل های روزمره و در زمان واقعی را که Garmin ارائه می دهد ، برای چکیده های منظم InsideTracker برای کاملترین تصویر از عملکرد بدن خود اضافه کنید.

لازم به ذکر است که این یک وسیله پزشکی نیست و برای استفاده در تشخیص یا نظارت بر هرگونه شرایط پزشکی در نظر گرفته نشده است. به Garmin.com.ataccuracy مراجعه کنید. پالس اکسیژن  در همه کشورها موجود نیست.
ضمنا باید این را درنظر گرفت که درکشور ما ایران این قابلیت فعال نیست و برای استفاده عزانی که به خارج از کشور مسافرت میکنند پیشنهاد میشود .برای کسب اطلاعات بیشتر با اطلس رهنگار آریا گارمین ایران با تلفن 88880034 تماس بگیرید.

گارمین،ساعت گارمین،فروشگاه گارمین،محصولات گارمین،ساعت ورزشی گارمین،ساعت های هوشمند گارمین