تاثیر منفی شیوع ویروس کروناCOVID-19 بر آمار ورزش جهانی از دیدگاره گارمین GARMIN

۲۹ تیر ۱۴۰۰
اگر سفر در زمان امکان پذیر بود و ما میتوانستیم به دو سال قبل برگردیم حتما ایده های بهتری برای مبارزه و پیشگیری از این بیماری داشتیم . همچنین شاید از مرگ عزیزانی که در اثر کرونا از بین مارفتند جلوگیری میکردیم . اما متاسفانه این امکان پذیر نیست .گذشته قابل تغییر نیست اما آینده پیش روی ماست و با تغییرات مثبت در زندگی آینده ما بهتر خواهد بود . 
در سال های گذشته با توجه به شیوع بیماری ویروسی کرونا یا همان کووید 19 بسیاری از فعالیت های جمعی محدود شده ویا برگزار نمیگردد.ورزش های باشگاهی و تیمی هم از این دسته هستند و میتوان گفت ورزشکاران فعایت بدنی خود را کمتر کرده اند. گارمین برای ورزشکارانی که فعالیت تیمی و باشگاهی خود را کمتر کرده اند ، پیشنهاد ورزش فردی و غیر تیمی با ساعت های ورزشی گارمین را دارد.اطلس رهنگار آریا گارمین ایران.این ساعت ها با داشتن سنسور اکسیژن خون Pulse OX Sensor و اندازه گیری سطح اشباع اکسیژن خون کمک بسیار زیادی در تحلیل فعالیت ورزشی به ما میکنند .همچنین با آگاه کردن ما از سطح اکسیژن خون در مورد احتمال ابتلا به این بیماری به ما هشدار بدهد . به این ترتیب که با پایین آمدن اکسیژن از سطح نرمال( 90-100 ) این هشدار را میدهد که ممکن است ما به بیماری کرونا مبتلا باشیم .اطلس رهنگار آریا گارمین ایران.
پیشنهاد گارمین به تمام ورزشکاران دنیا این است که از جا برخیزند و حوله های خود را بردارند و ورزش مورد علاقه خود را مصمم تر از قبل و با انرژی بیشتر به صورت فردی و گروهی در فضای باز ادامه دهند و با کنترل علائم حیاتی مثل ضربان قلب و اکسیژن خون و ... بر بدن خود بیشتر تسلط داشته باشند. تا با سلامتی وقدرت بدنی بیشتر در جامعه از شیوع بیماری جلوگیری کنند. زیرا جامعه ای که تندرستی در آن باشد بیماری ویروسی در آن کمتر پخش میشود .ورزشکار باشید .Garminگارمین با شماست.
شرکت اطلس رهنگار آریا بزرگترین وارد کننده گارمین در ایران  با گارانتی یکساله .تلفن 88880034


گارمین،گارمین ایران،ایران گارمین،نمایندگی گارمین،محصولات گارمین،فروشگاه گارمین