آماده سازی برای شروع یک فعالیت ورزشی با محصولات گارمین

۰۳ مرداد ۱۴۰۰
شروع یک ورزش جدید می تواند ترسناک باشد ، اما لازم نیست. آنچه بیشتر من را به سمت دنیای سنگ ریزه سواری جذب کرد این بود که قادر به کشف مناطق مختلف با دوچرخه بودم. این ترکیبی از بهترین دوچرخه سواری در جاده ها و کوهستان است ، به شما امکان می دهد آنچه را که هر دو جهان ارائه می دهند کشف و کشف کنید. برای اینکه واقعاً از دوچرخه سواری شن استفاده کنید ، باید با موارد ضروری آماده باشید.

مواردی که برای شروع به کار نیاز دارید:

طرح
اول و مهمترین ، شما به یک برنامه نیاز دارید. بدانید که می خواهید کجا بروید و ابزار صحیح برای رسیدن به آنجا را داشته باشید. با استفاده از برنامه Garmin Connect route قبل از زمان مسیر خود را آماده کرده و بدانید ، سپس مسیر را به دستگاه گارمین خود بارگیری کنید.

Edge® 1030 Plus
این شریک اصلی آموزش و ابزار ضروری من برای کوه ، شنا ، دوچرخه سواری  است. صفحه بزرگی دارد ، بنابراین می توان داده ها را هنگام سوار شدن ببینم. این داده ها را ضبط می کند و به برنامه آموزشی پیوند دارد و از پیمایش بسیار خوبی برخوردار است.

دوچرخه
حالا که می دانید کجا می روید ، بیایید مطمئن شوید که آنچه برای رسیدن به آنجا نیاز دارید را دارید. شما به یک دوچرخه قابل اعتماد و متناسب با نیازهای خود نیاز دارید. به دلایل زیادی Liv Devote Advanced دوچرخه انتخابی من است. این به من اجازه می دهد تا به هر جایی بروم: جاده های شنی ، دوچرخه سواری ماجراجویی ، حتی پیست 
کلاه ایمنی
ایمنی جز  عظیمی از دوچرخه سواری است ، به همین دلیل است که من هرگز بدون قرار دادن کلاه ایمنی ایمن سوار دوچرخه نمی شوم. یکی از آن ها را پیدا کنید که متناسب با شما باشد ، به صورت نشسته و پایین پیشانی باشد و در صورت بند راحت باشد.

آبرسانی و تغذیه
اگر بدن خود را به روش صحیح سوخت نمی دهید ، نمی توانید ادامه دهید. بدانید چه چیزی برای شما مفید است و چه چیزی بدن شما را شاد و پرانرژی نگه می دارد. باید کالری و انرژی خود را حفظ کنید تا سواری خوبی داشته باشید و به هدف خود برسید.

گارمین،نمایندگی گارمین،فروشگاه گارمین،محصولات گارمین،محصولات ورزشی گارمین،